Ceny zabiegów u stomatologów - w Parczewie

5 posts / 0 new
Ostatni wpis
knief47
Ceny zabiegów u stomatologów - w Parczewie

Witam. Orientujecie się może ile kosztuje wizyta i leczenie zębów w Medica Centrum?
Ewentualnie polecacie jakiegoś taniego i dobrego dentystę? - oczywiście również dobrze wyposażonego

Rosenfield
Obrazek użytkownika Rosenfield
ja od kilku lat chodzę do dr

ja od kilku lat chodzę do dr Pawła Mierza, ma gabinet na Kościelnej, na rogu z Nadwalną. Nigdy nie narzekałem na jakość usług, co do cen to nie mam rozeznania czy są konkurencyjne.

l_k
odradzam

zdecydowanie wizyty w medica centrum. Sprzęt może mają i nowy ale umiejętności to im brakuje. "Leczono" mi tam zeba kanałowo. Wizyt nie wiem ile, każda płatna oczywiście w końcu pani powiedziała, ze muszę usunąć zęba obok bo nie da się z tym chorym nic zrobić. Miałem dosyć i poszedłem do Kaczorowskiego który bez usuwania wyleczył mi tego zęba. Wniosek z tego taki, ze jak się nie ma doświadczenia to nawet najlepszy i najnowocześniejszy sprzęt nie pomoże. Odnośnie cen to chyba nie ma aż tak dużych różnic u parczewskich stomatologów i raczej są to drobne kwoty w zależności od usługi.

JagodaN
a ja chodzę do medica centrum

A ja chodzę do medica centrum do stomatologa od roku z moją 4-letnią córeczką i powiem wam tyle- takiego podejścia do dzieci jeszcze nie spotkałam. Moja córka dała sobie wyleczyć wszystkie chore ząbki. Ja sama miałam leczony u nich trudny ząb pod mikroskopem i jestem bardzo zadowolona, polecę ich każdemu.

piotrkaczmarek01
Jakich cen można się

Jakich cen można się spodziewać w centrum medica za leczenie chorego zęba? Czy jest w internecie spis jakie usługi można tam wykonać i cennik?