Prezent na parapetówkę

5 posts / 0 new
Ostatni wpis
Romzo
Prezent na parapetówkę

Wybieram się do znajomych na dniach bo organizują imprezę w związku z wybudowaniem domu Co podarować im na parapetówkę?

kary
Opcji jest wiele, jednak

Opcji jest wiele, jednak niekoniecznie polecam dawać oklepane prezenty takie jak alkohol czy kwiatki doniczkowe ( my dostaliśmy ich wiele i potem musieliśmy oddac rodzicom....).
Jeśli szukasz drobnych poradunków ale dobrej jakości polecam zajrzeć sobie do Home And Passion:
https://homeandpassion.pl/zestaw-2-kubkow-piwonie-w-ozdobnym-opakowaniu....

W sklepie jest łądna ceramika oraz porcelana. Może to być na przykłąd taki komplet filiżanek. Ewentualnie bon zakupowy do sklepu.

floreciarz
Moja koleżanka na parapetówkę

Moja koleżanka na parapetówkę dostała... wegańską biotynę https://twojcel.to/biotyna-10mg-z-naturalnym-krzemem-100-tabletek.html , ponieważ miała kłopot z włosami. Z początku się oburzyła, ale po czasie i po jej stosowaniu zmieniła zdanie- kondycja jej włosów znacząco wię poprawiła ;)

morlok
Ja zwykle kupuję cos do

Ja zwykle kupuję cos do kuchni. Jeśli nie masz pomysły na coś konkretnego, to po prostu coś uniwersalnego co przyda się w każdej kuchni na przykład https://tadar.pl/kategoria/patelnie-stalowe

kinia35
Myślę, że fajnym prezentem

Myślę, że fajnym prezentem będzie coś z kategorii domowej. Warto zapytać czego im brakuje , może przyda im się taka waza porcelanowa https://kuchenne.pl/pl/c/Wazy? Na pewno będą organizować jakieś obiady, imprezy urodzinowe i wtedy taka waza będzie niezbędna. Można znaleźć naprawdę piękne i eleganckie wazy.