Zespoły muzyczne z Parczewa

62 wpisów / 0 new
Ostatni wpis
Tsubaki Sanjuro
Zespoły muzyczne z Parczewa

orange napisał/a:
W dalszym ciągu z niecierpliwością czekamy na utwory KOMPOTU no i teraz dodatkowo jeśli autorzy wyrażą zgodę to i na utwory zespołu: Zapalenie Wsierdzia na tle zaburzeń psychicznych spowodowanych wypadkiem samochodowym

Co do Zapalenia Wsierdzia to trzeba gadać z Grześkiem Pankiem - on ma najlepszej jakości kasetę i jest współautorem całości. Poza tym szuka kogoś kto mógłby przerzucić nagrania z kasety na kompa co by zrobić mp3 i może nawet zauploadować na rapidshare.

Toosot
Toosot

Co do Klosza w kontekście ludzi z Parczewa.
Artur Krzysiak ( który niejako współpracował z zespołem) współzałożył w Warszawie kapele Vincent do której dołączył Klimek i Panek.
https://www.youtube.com/watch?v=53EV-KO7BE4
Vincent niedawno ewoluował w Absentie.
https://www.youtube.com/watch?v=2uG5rERlV4A
https://www.youtube.com/watch?v=1JLdbTevtNU
Więc coś się dzieje z ludźmi którzy mieli coś wspólnego z graniem.

nikt ważny
zespołymuzyczne z parczewa

jeśli kojarzycie VESANIA to pierwotnie nosili nazwę SATANIC NOISE, później INHUMATION CHRIST i pomykali jak na tamte czasy wszystkiego po trochu, co w metalu najpiękniejsze... I wszystko własne. Od początku do końca były spore przetasowania w składzie. Początkowy skład: Gnom Starszy - wokal, Gnom Młodszy - gitara, Młody Uzi (ale nie najmłodszy, ino średni) - gitara, Rafał Pawluk - bas + starzy wyjadacze metalu z Parczewa jako fani... Kolejne perturbacje losowe przeżyli Skowron - wokal, Stówa (R.I.P) - bas, Edi - gitara/bas, Jacek Burzec - perkusja, Mayena - wokal (jeden z 1 growling'ów żeńskich w Polsce), Agata S. - keyboard i inni... Część składu tworzyła SMOKE zkawałkiem "Parczew, Parczew...." etc.

nikt ważny

nikt ważny
zespoły muzyczne z Parczewa

a Córek, to tylko potrafił zagrać "Bomben Hagel" SODOM'u... Przez chwilę był też DYING FLOWERS, metalowy cover band... zagrali seta z VESANIA w kinie w połowie lat 90-tych... BLACK SHADOW ze Starym Słoniem na basie i Boczkiem na gitarze...

nikt ważny

nikt ważny
zespoły muzyczne z parczewa

... jeszcze chyba były SZCZURY punk'owe z Reniferem i Erą... INNER SELF z Kaszakiem, Krzysiakiem Śledziem (Szczecin), Maliniakiem....

nikt ważny

Rosenfield
Obrazek użytkownika Rosenfield
Nie mogę się nie pochwalić że

Nie mogę się nie pochwalić że jestem w tej chwili posiadaczem basówki na której grał Rafał w Vesanii. ciekawa sprawa swoją drogą, bo był to Defil romeo (w sensie taki a'la skrzypce) pomalowany na czarno.

Zastanawiam się też co dzieje się w chwili obecnej w Parczewie. pomijam Panta Koinę i Porozumienie, bo oni się "wybili", jest też Lan/Cet i ten wynalazek z Melonem na wokalu co jakiś czas temu grał w czarnym kocie, ale bardziej mnie zastanawia czy jest jakaś młodzież tłukąca się po kanciapach i garażach. Trochę smutna refleksja mnie nachodzi, bo będąc ostatnio na Sobótce organizowanej przez PDK wystąpiło od groma młodych wokalistek w przeróżnych konfiguracjach, niektóre faktycznie mają taki wokal, że szczęka opada, ale jakoś tak mam wrażenie, że w PDK stawiają na produkcję taśmową bez głębszego sensu. Szkoda, może zamiast ładować w nie całe to zaangażowanie warto by było też stworzyć warunki dla młodych zespołów? bo nie wierzę, że nie znajdzie się banda zapaleńców chcących grać.

Na zakończenie pozwolę sobie na małą auto-promocję: takie rzeczy gra nasza kapela radosno-weselna jak mamy już dość ćwiczenia "Białego Misia" itp. szlagierów: http://w1.wrzuta.pl/audio/4ZzGCNcQU2U/jam_session

partaczew
zespoły parczewskie

WOTASTAN - słynny parczewski zespół lat 70-80
WOjtek, TAdek, STasiek, ANdrzej
jeżeli chcesz więcej danych, porozmawiaj z Wojtkiem Wrzesińskim, on tam grał .

Rosenfield
Obrazek użytkownika Rosenfield
oo proszę, o tym nic nie

oo proszę, o tym nic nie słyszałem, dzięki za info

Paluch
Obrazek użytkownika Paluch
występ PK na Parczeww Żyje Rockiem

Jeśli ktoś tego nie widział to proponuję koncert Painta Koina z 2011 http://vimeo.com/29721147
Z KMF 2012 jakoś dobrze zapamiętałem zespół o nazwie Clawariadelphus pistillaris z LO (fragment występu - od 15 minuty http://vimeo.com/65119720). Wprawdzie grali kowery ale utwór instrumentalny na koniec ... :)

ps. Jeśli rzadko tutaj zaglądasz i nie chce ci się czytać wszystkich odpowiedzi, napisz to już w pierwszym swoim poście.

Pan Kwadrat
Kompocik
aylaa
Natomiast jakby ktoś w

Natomiast jakby ktoś w okolicach Wrocławia szukał sale prób do swojego zespołu, to śmiało możecie tutaj https://dzwiekowa.pl/space/mlyn-sulkowice/ zapoznać się z bardzo atrakcyjną ofertą. Tam znajdziecie sale na miarę swoich oczekiwań - dobrze wygłuszone, mające zapewnioną dobrą akustykę oraz sprzęty.