Dochodowy biznes z małą inwestycją

3 wpisów / 0 new
Ostatni wpis
3dminikino
Dochodowy biznes z małą inwestycją

Witam.Proponuje otworzenie mini kina 3d.Brak konkurencji,minimalna inwestycja,zwrot poniesionych kosztów w ciągu 3 miesięcy.
Mała ilość miejsc pozwala, aby Twoje kino zawsze było pełne.W razie zainteresowania zapraszam 884368115.info@3dswiat.com.

sak122
W mieście o liczbie

W mieście o liczbie mieszkańców poniżej 15 tys kino to nie najlepszy pomysł, fakt faktem, kino stanowi niszę w naszym regionie, najbliższe ( chyba ) lublin, zakładając, że do kina pójdzie co 5 mieszkaniec Parczewa + okolice, daje nam to średnio 3000tys osób, bilet do kina ok 20zł, daje nam to zysk rzędu 60 tys, ale.... znając realia naszej społeczności, dobrze będzie, jak przyjdzie 1000 osób miesięcznie, na początku zawsze jest fajnie, większośc idzie z zupełnej ciekawości, z czasem wszystko co fajne staje się nudne. Od przewidywanych zysków należn\y odliczyc koszt najmu lokalu ( 2 tys msc ) , wyposażenia kina ( ekran 3D, siedzenia itp, projektor, stereo - ok 60-80 tys ) , ZUS + pensje pracowników ( o tym nawet nie piszę... ), inne nieprzewidziane koszta ... jeżeli masz skrócony biznesplan, przeprowadzone badanie rynku, przynajmniej roczne prognozy, + roczne zyski rzędu przynajmniej 200% włożonego kapitału, napisz na artfasst@gmail.com , zobaczę rokowania i może się przekonam.
ps. orientacyjne koszta kapitału początkowego dla kina na 50 osób to kwota rzędu minimum 100 tys :)

odważni nie żyją wiecznie, ostrożni nie żyją wcale

aylaa
Na pewno też warto pomyśleć

Na pewno też warto pomyśleć nad tym czy nie przyda się wam wsparcie od firm zewnętrznych. Bo takie wsparcie może chociażby usprawnić waszą firmę i to efektywnie. Jak chodzi o takie usługi, jak tworzenie zestawów towarowych dla sieci handlowych standy, displaye, ekspozytory, boxy to w tym kierunku może się sprawdzić firma http://ejko.com.pl/ .