Hit wsrod fylmow

132 wpisów / 0 new
Ostatni wpis
sysienka
Obrazek użytkownika sysienka
Hit wsrod fylmow

Ktory fylm określicie mianem najlepsiejszego? Zarzucać swoje czołówki:D

dla mnie,co ost. ogladalam to przoduje: nigdy nie rozmawiaj z nieznajomym , pozniej hooligans i plan doskonały.:D

xander
Hit wsrod fylmow

Ad. 1 Można uzbierać.
Ad. 2 W kinie możesz kogoś spotkać np. jakąś dziołchę ;] albo idź gdzieś na disko bandżo i tam wyrwij jakąś. Problem rozwiązany.
Ad. 3 A to mało kin w wawie?

red_aga
Obrazek użytkownika red_aga
Hit wsrod fylmow

karamba napisał(a):
Polecam też filmy Pedro Almodovara, np. "Porozmawiaj z nią" czy ostani "Volver". Choć wiele osób mówi, że "nie rozumie" filmu.

Przepadam za jego filmami! Widzieliście "Kobiety na skraju wyczerpania nerwowego"? Polecam!

Krzysiu
Hit wsrod fylmow

Elo stary JoNy zawitał na stronke eParczew...
z filmów które dzisiaj oglądałem to raczej skazani na shawshank... przedemna tuba płyt dvd z filmami jarrodek jak chcesz to na weekend ci podrzuce bo ja nie mam czasu tego oglądać narazie kolekcjonuje oglądam jak mam czas ;) z bajek to ostatnio szeregowy dolot mi się podobał a z takich bardziej dreszczowych to piła 3 ale 1 była lepsza i rzeźnik.

Zero smutku, zero łez... przecież życie jest the best ;)

Jarrod
Obrazek użytkownika Jarrod
Hit wsrod fylmow

Xan maly jesteś i nie w temacie :D

Los Pavlos
Hit wsrod fylmow

To ja 'pojadę' klasykiem. Jeśli ktoś jeszcze nie oglądał gorąco polecam Czas Apokalipsy (Apocalypse Now Redux) F.F.Coppoli. Arcydzieło, którego się nie zapomina.

Wespazjan2
Hit wsrod fylmow

Byl nawet ostatnio w tv.
Z tej tematyki wolę jednak "Pluton" Stone'a albo "Łowcę jeleni" Cimino.

Edytowane. Administracja.

gruha
Obrazek użytkownika gruha
Hit wsrod fylmow

Rańczo na TVP1 w niedziele o 20:00 - bije na głowę wszystkie seriale.

voyteck
Hit wsrod fylmow

z polskich polecam "wesele" oraz "misia"(ale o tym filmie kazdy juz slyszal)

w dzisiejszym domowym multikinie popularne sa rowniez seriale, np: prison break(przynajmniej pierewsza seria bo reszta to never ending story a la "moda na sukces"), "dexter" tez jest fajny, bardzo wciaga! gdy bylem za granica w celach "turystycznych" to trafilem na typowo angielski serial z duza dawka humoru- "IT crowd" rowniez polecam.

lubie tez ogladac krotki metraz na Ale Kino, czasami mozna trafic 15minutowa perelke.
A monthy python to rzadzi! szczegolnie graal i sens zycia. odcinki tez sa dobre ale wiekszosci nie rozumiem. ciezki i absurdalny humor. pozdro
www.film.org.pl
www.imdb.com
polecam te stronki do poczytania recenzji.

xander
Hit wsrod fylmow

A ty wielce dorosły i obeznany z dziołchami :) ohhh ;] profesjonalista

Jarrod
Obrazek użytkownika Jarrod
Hit wsrod fylmow

Ale tu mówimy o filmach a nie o dziołchach :)
Tematy Ci się pomyliły :P

sysienka
Obrazek użytkownika sysienka
Hit wsrod fylmow

Moze ogladaliscie "Kod Da Vinci"?? Ciekawa jestem Waszych reakcji na ten "ponoć" hit, czy tylko kolejna, dobrze rozreklamowana produkcja owiana w "superlatywy"?:)

...:::: S t a Y i n G A l i V e ::::...

Jarrod
Obrazek użytkownika Jarrod
Hit wsrod fylmow

Ja dziś dostałem świeżą porcje filmów i musze je przerobić a sesja goni :P

Wespazjan2
Hit wsrod fylmow

sysienka napisał/a:
Moze ogladaliscie "Kod Da Vinci"?? Ciekawa jestem Waszych reakcji na ten "ponoć" hit, czy tylko kolejna, dobrze rozreklamowana produkcja owiana w "superlatywy"?:)

Niekoniecznie, na razie dużo negatywnych opinii slyszałam, zwłaszcza środowiska kościelne atakują ten film...Nie miałam przyjemności oglądać jeszcze...

Edytowane. Administracja.

KamoN
Obrazek użytkownika KamoN
Hit wsrod fylmow

Oj tam kościół czesto sie myli ostanio czytałem ze wszyskitkie rzeczy z listy podejrzanych powinno sie spalic daleko od domostw m.in. byly tam:
- pokemony!!!
- all co związene z wielka orkiestra swiatecznej pomocy i wiele wiele wiecej :P
a odnosnie filmu palenie ksiazek na stosach i obrazy na jego temat mijaja sie z celem to tylko film a kosciół traktuje to tak jak cos w stylu "szatanske wersety" dobrze ze jeszcze nagrody za glowe tworcy nie wynaczyli

Żyj chwilą - w chwilę przepij wszystko !!
Umiesz liczyć ?...........?
Licz na siebie!!! :0

Wespazjan2
Hit wsrod fylmow

Podobny oddźwięk miało swego czasu "Ostatnie kuszenie Chrystusa" Scorsese...

Edytowane. Administracja.

gruha
Obrazek użytkownika gruha
Hit wsrod fylmow

nie znam określenia fylm.

KamoN
Obrazek użytkownika KamoN
Hit wsrod fylmow

Nie ogladalem ale to ten gdzie znalezli zwloki chrystusa ? bo jezeli to ten to rzeczywisice oddzwiek byl ogromny i kosciol odrazu przeklal tworce :P

Żyj chwilą - w chwilę przepij wszystko !!
Umiesz liczyć ?...........?
Licz na siebie!!! :0

sysienka
Obrazek użytkownika sysienka
Hit wsrod fylmow

hehe oj:) na pewno znasz:D

...:::: S t a Y i n G A l i V e ::::...

Wespazjan2
Hit wsrod fylmow

Oj to nie ten, ten powstał na podstawie powieści Nikosa Kazantzakisa, w której Jezus jest przedstawiony bardziej jako człowiek niż syn boży, walczy z wieloma pokusami i największą - zwykłym życiem u boku ukochanej kobiety...

A tamten też oglądałam i podobał mi się..

Edytowane. Administracja.

KamoN
Obrazek użytkownika KamoN
Hit wsrod fylmow

Czesto duzo wręcz kontrowersyjnych filmów jak Kod da Vinci nęci samymi opiniami bo na nude nikt by nie przychodził i często jak sie okazuje warto poznać "2 stronę" medalu, a nie chowac sie w zamknietej szklanej bańce. Takich filmow powinno byc wiecej ale bez przesady :D

Żyj chwilą - w chwilę przepij wszystko !!
Umiesz liczyć ?...........?
Licz na siebie!!! :0

Jarrod
Obrazek użytkownika Jarrod
Hit wsrod fylmow

Trylogia LOTRa, Shinobi, W Sieci Zła, Kontrolerzy, za dużo by wymieniać B)

Wespazjan2
Hit wsrod fylmow

Wydaj mi się, że nie o opinie tu chodzi, zrobienie dobrego filmu, może nie o antyreligijnym przekazie ale wplatającego wątki religijne, obojętnie jakie katolickie, muzułmańskie nie należy do łatwych rzeczy...Chodzi o to aby zbyt daleko się nie posunąć bo przecież większość zagorzałych fanatyków religijnych albo i zwykłych ludzi nie lubi kiedy ktoś próbuje podważać dogmaty, kpi z ich wiary, religii...
"Ostatnie kuszenie" było zakazane i potępiane w wielu krajach..."Kod da Vinci "opisywany" jest jako antykatolicki...
Nie wydaje mi się aby powstawać miało tego typu produkcji więcej, bo i po co? I taki temat można wyczerpać a po co powielać?

Edytowane. Administracja.

KamoN
Obrazek użytkownika KamoN
Hit wsrod fylmow

Kontrowersja dotyczy nie tylko religii.jest sporo filmow kontrowersyjnych nie dotykajacych sfey religijnej . Zagorzalcy religijni moga sie sprzeciwiac bo maja do tego prawo bo to godzi wkoncu w ich wiarę i odwraca wszystko co do tej pory mieli zakodowane często od pokoleń o 180 stopni moga czuć się obrażenie ale w koncu katolicyzm jest religia tolerancji (np slynne nadstawic 2 policzek) a niektore zachowania sa juz skrajnościa choc nie zawsze.

Żyj chwilą - w chwilę przepij wszystko !!
Umiesz liczyć ?...........?
Licz na siebie!!! :0

KamoN
Obrazek użytkownika KamoN
Hit wsrod fylmow

Dobrych filmów jest w broot, ale jednym moim zdaniem z najlepszych jest Run Forest Run !! :P Forest Gump

Żyj chwilą - w chwilę przepij wszystko !!
Umiesz liczyć ?...........?
Licz na siebie!!! :0

sysienka
Obrazek użytkownika sysienka
Hit wsrod fylmow

nie.. a : "Jadźkaaaa! Pomóc Ci??...Nie nie trzeba, dam sobie rady... " to jest kult totalny :)

...:::: S t a Y i n G A l i V e ::::...

Jarrod
Obrazek użytkownika Jarrod
Hit wsrod fylmow

Ludzie jak po polsku to "Rozmowy Kontrolowane", "Miś", "Co mi zrobisz jak mnie złapiesz", "Brunet wieczorową porą" B)

Wespazjan2
Hit wsrod fylmow

Tak i szczególnie jest ona widoczna w postawach niektórych prawicowych politykow...;)

Oczywiście, że nie tylko poruszanie kwestii religijnych na dużym ekranie wzbudza kontrowersje, oglądałeś "Ostatnie tango w Paryżu" Bertolucciego, czy "Mechaniczną pomarańczę" Kubricka?

Edytowane. Administracja.

sysienka
Obrazek użytkownika sysienka
Hit wsrod fylmow

eee a o brunecie to pierwszy raz slysze:D cóż to?:D

...:::: S t a Y i n G A l i V e ::::...

Jarrod
Obrazek użytkownika Jarrod
Hit wsrod fylmow

Film Barei jak reszta zresztą :)
Młoda jesteś to masz prawo nie znać :P

sysienka
Obrazek użytkownika sysienka
Hit wsrod fylmow

hehehe prawo prawem, ale za tą "młodą" to dziekuję -chociaż jeden podbuduje pozytywnie :)

a niektore Barei znam, więc chyba nie este ze mna tak źle:D

...:::: S t a Y i n G A l i V e ::::...

Jarrod
Obrazek użytkownika Jarrod
Hit wsrod fylmow

Ależ prosze Cie bardzo Sylwio :)
Xan np nie znał Rozmów czy Misia B)

xander
Hit wsrod fylmow

Nie znał, ale zna :P

sysienka
Obrazek użytkownika sysienka
Hit wsrod fylmow

Ja ogladalam i intryga albo świetna komercja to główny nurt na płaszczyznę kontrowersji, dzięki czemu cała kadra "wykładająca się" finansowo zarabia kilkakrotnie na niedowierzeniach, naiwności i uległości potencjalnych widzów. Najlepsze kasowe produkcje powstają na tego typu podłożu- niewielka sensacja obrośnięta totalnie w fikcyjne piórka, do tego problem współczesnego świata i... gorący hit wchodzi na ekrany:]

...:::: S t a Y i n G A l i V e ::::...

orange
Hit wsrod fylmow

Z nowszych polskich filmów polecam "Wesele"..nie każdemu ten rodzaj komedii i tragedii w jednym odpowiada ale ja oglądałem kilka razy i wciąż mi mało:D Notariusz - najlepsza rola w filmie :)

Jarrod
Obrazek użytkownika Jarrod
Hit wsrod fylmow

Wesele już nie takie nowe, Orange załatw film Kontroll, węgierski naprawde Ci się spodoba skoro masz podobny gust do mojego :)

Jarrod
Obrazek użytkownika Jarrod
Hit wsrod fylmow

Pomarańcza fajna rzecz :) ale poniżej 18 radze nie oglądać :P
Fajne są też adaptacje Kinga np "Smętarz dla zwierząt" czy "Lśnienie" ale wersja Kubricka jest troche słabsza od wersji telewizyjnej, którą niestety mało osób oglądało B)

Wespazjan2
Hit wsrod fylmow

Eee, dzieci gorsze rzeczy oglądają...
To ja mogę jeszcze polecić "Truposza":D

Edytowane. Administracja.

orange
Hit wsrod fylmow

Jarrod napisał/a:
Wesele już nie takie nowe..

Nowszy w sensie: nowszy niż filmy Bareji :)

Jarrod
Obrazek użytkownika Jarrod
Hit wsrod fylmow

A to chyba że :P
Ale Kontroll załatw sobie, naprawde dobry :)
Polak Węgier dwa bratanki więc humor też jest super :)

Wespazjan2
Hit wsrod fylmow

sysienka napisał/a:
Ktory fylm określicie mianem najlepsiejszego? Zarzucać swoje czołówki:D

dla mnie,co ost. ogladalam to przoduje: nigdy nie rozmawiaj z nieznajomym , pozniej hooligans i plan doskonały.:D

Hehe, ale hity, a raczej kity, sorki ale nnrzn czy hooligans do najlepszych nie należą...
Widać, że raczej mało ambitne kino robi karierę...;)

Edytowane. Administracja.

xander
Hit wsrod fylmow

Każdy film na podstawie książki Stephena Kinga jest fajny ;] Ale czasem trochę trudny ;]

Jarrod
Obrazek użytkownika Jarrod
Hit wsrod fylmow

Ambitne kino obecnie ustępuje masowemu, cena postępu :)

sysienka
Obrazek użytkownika sysienka
Hit wsrod fylmow

Yv to zarzuć swoją propozycję,widocznie nie znam się na tyle na filmach i dobrym kinie co Ty, więc jeśli masz tak obszerną wiedzę na ten temat, chętnie przeczytam i może to zmieni moje poglądy :]

...:::: S t a Y i n G A l i V e ::::...

Jarrod
Obrazek użytkownika Jarrod
Hit wsrod fylmow

Zielona Mila :)
Miodzio :P

KamoN
Obrazek użytkownika KamoN
Hit wsrod fylmow

No yv nieogladalem żadnego z tych ale pomarancze bym se obejrzał a Jarrod masz racje mila jest świetna. Osobiscie mi sie podoba b. duzo naprawdę głębokich fylmów i czasem to lepsze niz jakies glupie i tępe napier.....ki, gdzie powinno pisać w obsadzie głowna rola np M4A1 lub Uzi :P hehe

Żyj chwilą - w chwilę przepij wszystko !!
Umiesz liczyć ?...........?
Licz na siebie!!! :0

Jarrod
Obrazek użytkownika Jarrod
Hit wsrod fylmow

Kontroll !!

Wespazjan2
Hit wsrod fylmow

Jarrod napisał/a:
Ambitne kino obecnie ustępuje masowemu, cena postępu :)

No tak, niestety i odbiorcy są coraz mniej wymagający...

Edytowane. Administracja.

Wespazjan2
Hit wsrod fylmow

Wiesz niektórym takie kino się podoba, gdzie krew się leje strumieniami a superbohater wychodzi cało z najgorszych opresji...Z drugiej strony jeżeli człowiek jest zmęczony i zestresowany to nie będzie oglądal ambitnego filmu tylko właśnie coś takiego...
Przyznam, że pomarańczą trochę byłam rozczarowana, ale ogólnie jest ok.Za to "Truposz" jest niesamowicie odjechany...
Tak mi się przypomniało: "Tramwaj zwany pożądaniem" z 1951r. - oglądał ktoś?
"Zielona mila"- cudowny film...

Edytowane. Administracja.

Jarrod
Obrazek użytkownika Jarrod
Hit wsrod fylmow

Nie powiem ludzie filmy gdzie krew się leje ale nie do przesady, kocham filmy takie jak fantasy lub z okresu średniowiecza, w których są wielkie sceny batalistyczne, LOTR Return of the King: Jak Rohan wjeżdża w armie Mordoru to porpostu ciarki mnie przechodzą po plecach :P
Już tak mam że uwielbiam broń białą i sztukę wojenną średniowiecza więc jeśli macie jakieś takie filmy to bardzo chętnie, np Niebo i Ziemia - japoński polecam :)

Wespazjan2
Hit wsrod fylmow

"Siedmiu samurajów" Kurosawy a jakiś czas temu "Zatoichi", "Ostatni samuraj" nie bardzo mi się podobał, jedynie cudne zdjęcia...
A tego nie widziałam, jeszcze...:)

Edytowane. Administracja.