Parczew w serialu Ranczo

14 posts / 0 new
Ostatni wpis
Paluch
Obrazek użytkownika Paluch
Parczew w serialu Ranczo

Koresponduję czasem z osobą która zna Parczew i zagląda na stronę "wirtualnego parczewa" oraz sądząc po mailu ma wiele wspólnego z telewizją.
Dostałem taką oto informację : w "nowej transzy Rancza, w odcinku 69 emitowanym 25 marca będzie wspomniany Parczew ..."

Osobiście odnajduję ciekawe programy w telewizji tylko po godz 21 albo i później, ale tym razem chyba obejrzę ten "fylm" B)

kepih
Obrazek użytkownika kepih
Parczew w serialu Ranczo

gan napisał(a):
mam nadzieję iż będzie można na tym forum wygłaszać własne zdanie oraz wykazywać spektrum zainteresowań - oczywiście w ramach regulaminu.

Oczywiście że można, ale pamiętaj:
- obrażanie innych jest niezgodne z regulaminem (zdarza Ci się to często, dosyć subtelnie ale jednak),
- pisanie w wątkach nie na temat jest niezgodne z regulaminem (a prawie w każdym gdzie się udzielasz zbijasz temat w inną stronę).

gan
Parczew w serialu Ranczo

- nigdy nie obrażam pierwszy- sprowokowany, próbuję polemizować.

Czarny Kot
Parczew w serialu Ranczo

Rzeczywiście wspomnieli o dwóch pudłach zamówionych w Parczewie :)

Paluch
Obrazek użytkownika Paluch
Parczew w serialu Ranczo

ps. Jeśli rzadko tutaj zaglądasz i nie chce ci się czytać wszystkich odpowiedzi, napisz to już w pierwszym swoim poście.

gan
Parczew w serialu Ranczo

Naprawdę jest się czym pochwalić w Parczewie: myszkowcem, hutą, kierownikiem pup-y, burmistrzem który nic nie robi tylko wydaje kasę unijną- jest zajefajnie w Parczewie po prostu disneyland.

orange
Parczew w serialu Ranczo

Gan wyluzuj trochę :)

l_k
Parczew w serialu Ranczo

Nie wiem jak można tak na wszystko narzekać? Owszem, jest dużo negatywów ale są też pozytywne rzeczy. Mamy wiosnę, słoneczko przygrzewa, przyroda lada dzień zbudzi się do zycia, może warto czasami wyłączyć złe myśli i rozejrzeć się wokół, odetchnąć świeżym powietrzem, uśmiechnąć do ludzi.

maraolo1
Parczew w serialu Ranczo

a no oglądałem ranczo i wspominali że jakieś kremy w parczewie wezmą. Ale szkoda że nie pokazali parczewa :)

gan
Parczew w serialu Ranczo

l_k napisał:

Nie wiem jak można tak na wszystko narzekać? Owszem, jest dużo negatywów ale są też pozytywne rzeczy. Mamy wiosnę, słoneczko przygrzewa, przyroda lada dzień zbudzi się do zycia, może warto czasami wyłączyć złe myśli i rozejrzeć się wokół, odetchnąć świeżym powietrzem, uśmiechnąć do ludzi.

-samą przyrodą i optymizmem rodziny nie utrzymasz
- potrzebne są nam więcej niż uśmiechy burmistrza, przecinanie wstęgi
- niech burmistrz i kierownik pup-y pokażą że pracują, bo nikt w to nie wierzy.

Pan z cynamonu
Parczew w serialu Ranczo

Chcialem wyrazic wlasne zdanie (na temat pojawienia sie wzmianki o naszym miescie w serialu Ranczo), ale nie znajduje tutaj na to miejsca.

Wszystko na powrot zostaje sciagniete do poziomu i spektrum zainteresowan jednego rozmowcy.

Top off za top-offem to tu to tam.

Doceniajac oczywiscie kreatywna umiejetnosc laczenia piernikow z wiatrakami, polaczona z marketingowa precyzja sciagania w tym kierunku uwagi innych.

Proponuje jednak od tego miejsca, tj. pomijajac trzecia wypowiedz Palucha, i osma maraolo1, kasowac wszystko do spodu, wlaczajac w to moj ostatni wpis.

No i warto jakos regulowac (na przyklad regulaminem) te ciagle nakrecanie bocznych tematow niezwiazanych z watkiem glownym , bo pozniej zwyklemu czlowiekowi ciezko sie polapac, czego watek dotyczyl.

Moze nie bedzie juz wtedy az tak zabawnie, lecz na pewno sensowniej.

Punkty;

2.a) 2.c)

http://www.eparczew.pl/forum/viewthread.php?thread_id=1

l_k
Parczew w serialu Ranczo

PZC na admina!

kepih
Obrazek użytkownika kepih
Parczew w serialu Ranczo

@ Pan z Cynamonu
Zdecydowanie coś w tym jest o czym piszesz. gan z uporem maniaka stara się sprowadzić każdy temat do narzekań na burmistrza, starostę czy dyrektora UP (a tak naprawdę to wątpię żeby miał jakąkolwiek wiedzę na temat ich pracy).
Na razie off-top zostawiam, każdy ma swój rozum żeby ocenić o co tak naprawdę chodzi.

gan
Parczew w serialu Ranczo

kepih- nie z uporem maniaka, lecz z uporem malkontenta i obserwatora rzeczywistości; żyjemy nie w państwie prawa, tylko w państwie nepotyzmu, układów, układzików jak w serialu ranczo.

- rozumiem iż jeden z forumowiczów jest nerwowy, gdyż traci popularność, ale mam nadzieję iż będzie można na tym forum wygłaszać własne zdanie oraz wykazywać spektrum zainteresowań - oczywiście w ramach regulaminu.