Wątek fotograficzny, czyli fotki nie tylko Parczewa...

847 posts / 0 new
Ostatni wpis
xander
Wątek fotograficzny, czyli fotki nie tylko Parczewa...

Paluch i teraz powiedz jak to zrobiłeś, trochę obrabiam, ale widzę że to nie ten sam efekt :) Proszę o tutorialka jakiegoś :D

grmik
Wątek fotograficzny, czyli fotki nie tylko Parczewa...

zimorodek

"Głupi i mądrzy ludzie są nieszkodliwi, tylko półgłówki są niebezpieczni."

Johannn Wolfgang Goethe

karamba
Wątek fotograficzny, czyli fotki nie tylko Parczewa...

....

Attached files

Tylko te drzwi pozostaną zamknięte, do których nie zapukasz.

Paluch
Obrazek użytkownika Paluch
Wątek fotograficzny, czyli fotki nie tylko Parczewa...

Pogoda jak na lipiec bardzo październikowa ;) Ku pokrzepieniu serc, znowu Siemień ...

ps. Jeśli rzadko tutaj zaglądasz i nie chce ci się czytać wszystkich odpowiedzi, napisz to już w pierwszym swoim poście.

Bruttisima
Obrazek użytkownika Bruttisima
Wątek fotograficzny, czyli fotki nie tylko Parczewa...

To nie wygłupiaj się, tylko pstrykaj ;)

Żyjemy tak jak śnimy - samotnie...

Paluch
Obrazek użytkownika Paluch
Wątek fotograficzny, czyli fotki nie tylko Parczewa...

Xander napisał/a:
Paluch i teraz powiedz jak to zrobiłeś ...

Myślę, że po przeczytaniu tej książki wiele / wszystko się wyjaśni http://helion.pl/ksiazki/fotkra.htm - polecam B)

Ta akurat fotka (która została trochę poprawiona) była trochę niedoświetlona, a głównym problem były wyprane z barw trzciny.
Najprostszym sposobem ożywienia fotki jest poprawa kontrastu, nasycenia barw i wyostrzenie po przeskalowaniu do żądanego formatu. Jednak jak to mówią z pustego i PS(alomon) nie naleje. Zbytnie szafowanie w/w funkcjami doprowadza do powstawania sztuczności i artefaktów - można to trochę zaobserwować na niebie (fotka w wersji poprawionej). W przypadku trzcin proste metody zawiodły - kolor szary w wersji bardziej kontrastowej i o większym nasyceniu, to dalej kolor szary :@, a trzciny powinny być żółte ...
Na szczęście kolor szary można przerobić na inny, np. żółty ;) . Po uzyskaniu pożądanych efektów ( w temacie trzcin), jeszcze letkie wyostrzenie i już ...

ps. Jeśli rzadko tutaj zaglądasz i nie chce ci się czytać wszystkich odpowiedzi, napisz to już w pierwszym swoim poście.

Zablokowany
Wątek fotograficzny, czyli fotki nie tylko Parczewa...

Witam!
Paluch napisał;

W jednym się mogę z Gan-em zgodzić, ważny jest także widz. Tzn. robiąc zdjęcie i pokazując je innym nie musimy się zastanawiać nad jego poprawnością estetyczną czy nie daj Boże polityczną, ale warto pomyśleć co chcemy przekazać i jakimi środkami wyrazu. Środki wyrazu korespondują z szeroko pojętą kulturą i tutaj niektóre reguły są płynne w czasie i przestrzeni, wynikają też z praw optyki, sposobu postrzegania obrazu przez oko-mózg i psychologii - w tym zakresie właściwie od wieków są niezmienne.

- i o to mi tutaj chodziło; o zaakcentowanie iż w tej całej technice obecny jest odbiorca i to on będzie oceniał wasze prace; czyż autor wiersza zachwyca się nad tym jakie to parabole;paralele lub metafory wykorzystał- cieszy się że może coś przekazać.

pzdro gan

karamba
Wątek fotograficzny, czyli fotki nie tylko Parczewa...

...

Attached files

Tylko te drzwi pozostaną zamknięte, do których nie zapukasz.

Paluch
Obrazek użytkownika Paluch
Wątek fotograficzny, czyli fotki nie tylko Parczewa...

yv napisał/a:
A ja stwierdziłam, ze moje zdjecia są do doopy i rezygnuję ;((

:oe

ps. Jeśli rzadko tutaj zaglądasz i nie chce ci się czytać wszystkich odpowiedzi, napisz to już w pierwszym swoim poście.

andyR
Wątek fotograficzny, czyli fotki nie tylko Parczewa...

A no waśnie, trzciny są żółte a łabędź biały a nie niebieski.

karamba
Wątek fotograficzny, czyli fotki nie tylko Parczewa...

...

Attached files

Tylko te drzwi pozostaną zamknięte, do których nie zapukasz.

Wespazjan2
Wątek fotograficzny, czyli fotki nie tylko Parczewa...

Paluch a co można zrobić z tym niebem, jak zwiększa sie kontrast to się miejscami robi paskudne?

A to są zdjecia mojej koleżanki (która co prawda nie mieszka w Parczewie ale ma z tym miasteczkiem dużo wspólnego ;) robione fuji finepix s304, oczywiscie zamieszczam je tu za jej zgodą.

Zdjęcie usunięto. Administracja.

Zdjęcie usunięto. Administracja.

Edytowane. Administracja.

CasThor
Obrazek użytkownika CasThor
Wątek fotograficzny, czyli fotki nie tylko Parczewa...

zapraszam na www.rzyc.plzakładka moje zdjęcia,oczekuję od fachowców porad odnośnie pracy aparatem. Pozdrawiam.

CasThor.
Życie to nieustający stukot kół po wertepach.

xander
Wątek fotograficzny, czyli fotki nie tylko Parczewa...

Grmik, co do wstawiania obrazków, jeśli masz link w schowku (czyli skopiowany), klikasz ikonkę "img", co daje - .
Link wstawiasz i masz ładny obrazek na forum :)

Najlepiej obrazek wrzucić na imageshack.us i stamtąd pobrać link ;)

Nie jestem tu od oceniania, bo jeszcze za mało wiem, ale jak dla mnie to Twoje zdjęcie trochę mało ostre jak na pierwszy rzut oka. Do tego jakoś mi nie pasuje ta zaspa w kadrze na pierwszym planie ;) Patrząc na samego zimorodka to jest ładny. Sam wykadrowałbym to trochę inaczej ;)

Pozdrawiam :)

Paluch
Obrazek użytkownika Paluch
Wątek fotograficzny, czyli fotki nie tylko Parczewa...

Mylisz ocenę ze zrozumieniem intencji autora fotografii. Fotki pod publikę robi się na konkretne zamówienie za pieniądze i jest to tzw. chałtura. A i tutaj trzeba uwzględnić intencję zleceniodawcy. Jak chcę żeby zdjęcie było "odrażające" bo przedstawia coś okropnego, to ono ma być wstrętne i powinno się nie podobać. Więc nie będzie tu kolorowych kwiatków w tle, czy uśmiechniętych ludzi. Jak chcę pokazać zachwycające piękno krajobrazu, to nie będą służyć temu linie wysokiego napięcia, czy śmieciowisko na pierwszym planie.
Szanować odbiorcę pod względem czytelnej komunikacji wypada nie tylko w fotografii, ale także pisząc posty. Powtarzam Gan że mam problemy ze zrozumieniem Twoich opinii w tym wątku. No i nie odpowiedziałeś mi na jasno postawione pytanie :|

ps. Jeśli rzadko tutaj zaglądasz i nie chce ci się czytać wszystkich odpowiedzi, napisz to już w pierwszym swoim poście.

karamba
Wątek fotograficzny, czyli fotki nie tylko Parczewa...

...

Attached files

Tylko te drzwi pozostaną zamknięte, do których nie zapukasz.

Paluch
Obrazek użytkownika Paluch
Wątek fotograficzny, czyli fotki nie tylko Parczewa...

coś latającego ...

ps. Jeśli rzadko tutaj zaglądasz i nie chce ci się czytać wszystkich odpowiedzi, napisz to już w pierwszym swoim poście.

Paluch
Obrazek użytkownika Paluch
Wątek fotograficzny, czyli fotki nie tylko Parczewa...

yvonne napisał/a:
... co można zrobić z tym niebem, jak zwiększasz kontrast to się miejscami robi paskudne?

Pewnym jest, że większości sztuczek jeszcze nie znam i dlatego nie powiem, że "się nie da". Zadanie jest jednak dosyć trudne :
1. Po pierwsze - zdjęcie w przeciwieństwie do fotek pochodzących z lustrzanek, zapisywanych w tzw. formacie bezstratnym RAW (zobacz http://pl.wikipedia.org/wiki/RAW ), jest mocno przez aparat skompresowane - mamy tzw. jpg (zobacz http://pl.wikipedia.org/wiki/JPEG - szczególnie pouczające są kolorowe ślimaki) - więc możliwości edycji są bardzo ograniczone
2. Mały format zdjęcia 600 pikseli (tak tu promowany :D ) dodatkowo wymusza / powoduje dalsze zubożenie / uśrednienie detali i przejść barw oraz tonów

Tak naprawdę wygląda niebo na obrazku :

Nasze oko oszukane przez algorytmy kompresji - nie wychwytuje tych niedoskonałości - czar pryska gdy trochę mocniej zmodyfikujemy pierwotny wygląd jpg-a.

Wniosek z tego taki, że edycji łatwiej poddają się zdjęcia o niskim stopniu kompresji (tryb HQ w kompaktach) i o możliwie dużej rozdzielczości - z uwagi na ilość zachowanych szczegółów.

W tym przypadku probowałem negatywne efekty edycji rozmyć filtrem blure ale rezultat nie był dużo lepszy niż oryginału. Wyjście drugie : podmienić niebo na jakieś "ładne" z innej fotki, ale czy to jescze będzie zdjęcie czy już obraz ... ;)

ps. Jeśli rzadko tutaj zaglądasz i nie chce ci się czytać wszystkich odpowiedzi, napisz to już w pierwszym swoim poście.

Paluch
Obrazek użytkownika Paluch
Wątek fotograficzny, czyli fotki nie tylko Parczewa...

Xander napisał/a:
Grmik, co do wstawiania obrazków, jeśli masz link w schowku (czyli skopiowany), klikasz ikonkę "img", co daje - .
Link wstawiasz i masz ładny obrazek na forum :)

Może to wyglądać tak :
["img]http://obrazki.elektroda.net/86_1231263422.jpg[/img"]

A bez cudzysłowu pojawia się obrazek B)

zimorodek

... bardzo ciekawe zdjęcia.
Szczególnie podoba mi się ta fotka Xandra b&w - świetny kadr, nastrój i technicznie bez zarzutu. Fajne ramki ...

A pozostałe w fotki. Jak zwykle stajemy przed dylematem, czy to widzimy warte jest rejestracji, a później czy uzyskane zdjęcie nadaje się do publikacji ... W przypadku oszronionego drzewa można coś było pokombinować z badylstwem na pierwszym planie - które psuje trochę efekt. Ptaszki można skrytykować za wiele ... Ten rodzaj zdjęć (fotografia ptaków) stawia bardzo duże wymagania dla sprzętu i fotografa. Zważywszy na trudną konkurencję, efekt można zaakceptować B)

ps. Jeśli rzadko tutaj zaglądasz i nie chce ci się czytać wszystkich odpowiedzi, napisz to już w pierwszym swoim poście.

milypl
Obrazek użytkownika milypl
Wątek fotograficzny, czyli fotki nie tylko Parczewa...

A ja dziś upolowałem to - telefonem :p

karamba
Wątek fotograficzny, czyli fotki nie tylko Parczewa...

...

Attached files

Tylko te drzwi pozostaną zamknięte, do których nie zapukasz.

Wespazjan2
Wątek fotograficzny, czyli fotki nie tylko Parczewa...

Jaka piękna B)

Mój kot czasami na takie poluje .

Edytowane. Administracja.

Wespazjan2
Wątek fotograficzny, czyli fotki nie tylko Parczewa...

Nie da rady, musze sobie zrobić dłuuuugą przerwę.

Kryzys twórczy mnie dopadł chyba...

Edytowane. Administracja.

Paluch
Obrazek użytkownika Paluch
Wątek fotograficzny, czyli fotki nie tylko Parczewa...

... i jeszcze przyadoruję kol. Bzyszka, bo im dłużej patrzę na jego ostatnią tu fotkę, tym bardziej mi się podoba. Konkretnie zdjęcie nie "rusza" mnie od strony technicznej, ale budzi pewne ciekawe skojarzenia i nastroje, a to chyba najważniejsze ...
Wprawdzie na stronie klubowej http://foto-klub.pl/galeria/index.php i e-parczew po chwilowym zastoju znowu ruch, ale czekamy na więcej prac od niego B)

ps. Jeśli rzadko tutaj zaglądasz i nie chce ci się czytać wszystkich odpowiedzi, napisz to już w pierwszym swoim poście.

Paluch
Obrazek użytkownika Paluch
Wątek fotograficzny, czyli fotki nie tylko Parczewa...

ps. Jeśli rzadko tutaj zaglądasz i nie chce ci się czytać wszystkich odpowiedzi, napisz to już w pierwszym swoim poście.

xander
Wątek fotograficzny, czyli fotki nie tylko Parczewa...

Miły, ale co to ma być? Potrzeba krytyki... Po pierwsze co chciałeś tu pokazać na zdjęciu? Totalny bałagan, na pierwszym planie śmieci, na drugim samochód przejeżdżający przez kałużę, na ostatnim murek z graffiti. Nie wiem czy chciałeś z tego zrobić reporterkę, czy inne coś. Do mnie to zdjęcie wcale nie przemawia, do tego jak widać po prawej stronie komórka nie poradziła sobie z nadmiarem światła, co w efekcie dało masakryczne przepały... Jeśli możesz to daj komentarz do tego zdjęcia, bo ja na prawdę nie wiem o co chodzi.

To ode mnie.

Dhante
Obrazek użytkownika Dhante
Wątek fotograficzny, czyli fotki nie tylko Parczewa...

Troche foto-moto odemnie :

Honda S2000:

Pełna sesja: http://dhante.deviantart.com/gallery/#Honda-S2000

Porsche Cayenne TechART Magnum:

Pełna sesja: http://dhante.deviantart.com/gallery/#Techart-Magnum

Ferrari 360 Modena:

Pełna sesja: http://dhante.deviantart.com/gallery/#Ferrari-360-Modena

A także różne takie pojedyńcze:

Całość : http://dhante.deviantart.com/gallery/#Single-Automotive-Photos

karamba
Wątek fotograficzny, czyli fotki nie tylko Parczewa...

...

Attached files

Tylko te drzwi pozostaną zamknięte, do których nie zapukasz.

Paluch
Obrazek użytkownika Paluch
Wątek fotograficzny, czyli fotki nie tylko Parczewa...

yv napisał/a:
Kryzys twórczy mnie dopadł chyba...

:? Nie wiem jak u innych, ale ja mam 13 :! stronę wątku ... :}
Na kryzysy najlepsze są inwestycje w sprzęt. Nowa zabawka (np. obiektyw) skutecznie podnosi poziom "chcenia" fotograficznego. A o " przerwach" nie mam mowy, właśnie się kończy wakacyjna przerwa w spotkaniach fotoklubu :c

ps. Jeśli rzadko tutaj zaglądasz i nie chce ci się czytać wszystkich odpowiedzi, napisz to już w pierwszym swoim poście.

Paluch
Obrazek użytkownika Paluch
Wątek fotograficzny, czyli fotki nie tylko Parczewa...

Zanim zmiażdży mnie (konstruktywna) krytyka wyjaśniam, że fotka zrobiona 12 - 15 lat temu, analog (znaczy się klisza fotograficzna), kiepski obiektyw, krzywy kadr, a kot nie chciał pozować ... ;)

ps. Jeśli rzadko tutaj zaglądasz i nie chce ci się czytać wszystkich odpowiedzi, napisz to już w pierwszym swoim poście.

Paluch
Obrazek użytkownika Paluch
Wątek fotograficzny, czyli fotki nie tylko Parczewa...

Do miana fachowca pozostało mi jeszcze ze 100.000 zdjęć na liczniku i z kilka wystaw B) , ale nie mogę powstrzymać się od komentarza technicznego :)

1. Jeśli chcemy pokazać zdjęcia najlepiej podlinkować fotkę np. "" - wtedy forumowicze zobaczą obrazek, abo chociaż dajmy linka do pliku obrazka "adres internetowy fotki". W tym wypadku chyba chodziło o reklamę/ pozycjonowanie/ nabicie licznika odwiedzin prywatnej strony :D Domniemuję, że zdjęcia umieszczone zostały w zakładce fotografie.
2. Starajmy się nie publikować zdjęć wykonanych telefonem komórkowym, chyba - że przedstawiają coś ciekawego lub w ciekawy sposób, albo jedno i drugie.
3. No właśnie, co te zdjęcia pokazują ciekawego i w jaki sposób :o

ps. Jeśli rzadko tutaj zaglądasz i nie chce ci się czytać wszystkich odpowiedzi, napisz to już w pierwszym swoim poście.

grim
Wątek fotograficzny, czyli fotki nie tylko Parczewa...

Xander, co chciałeś pokazać swoim zdjęciem? Na pierwszym planie nie ma nic, na drugim nie ma nic. :| No, moze ta kupa kupy (no tak to wygląda :@) PRAWIE na linii złotego podziału... Nudy. :(

A mi się zdjęcie Miłego podoba - refleksy światła są śliczne i ogólnie ma coś w sobie takiego, że nawet nie patrzę na graffiti na murze. Mogło by być lepiej wykadrowane, ale skoro w użytku był telefon, to nie będę się czepiała. :)

Wespazjan2
Wątek fotograficzny, czyli fotki nie tylko Parczewa...

Hej mistrzu, to ja poproszę o fotki astona db9

Edytowane. Administracja.

karamba
Wątek fotograficzny, czyli fotki nie tylko Parczewa...

..ech

Attached files

Tylko te drzwi pozostaną zamknięte, do których nie zapukasz.

Wespazjan2
Wątek fotograficzny, czyli fotki nie tylko Parczewa...

Ale kolorki :)

Paskudna mucha

Zdjęcie usunięto. Administracja.

i takie cos

Zdjęcie usunięto. Administracja.

Edytowane. Administracja.

Wespazjan2
Wątek fotograficzny, czyli fotki nie tylko Parczewa...

Słuszna uwaga, jednak ja ostatnio "zainwestowałam" w nowy telefon i nie mam kasy już na nic innego. Na obiektyw musze poczekać aż mi zarobki podwyższą a na to się na razie nie zanosi.
:oe
Zygmunt
Zdjęcie usunięto. Administracja.
Kwiatek

Zdjęcie usunięto. Administracja.

Edytowane. Administracja.

CasThor
Obrazek użytkownika CasThor
Wątek fotograficzny, czyli fotki nie tylko Parczewa...

domniemujesz? nie byłeś? szkoda. Chodziło mi o zobaczenie zdjęć :) tam pozycja mi nie potrzebna :) tutaj jakoś nie potrafię zdjęć wrzucać a taki całciem cienki bolo przecież nie jestem z kompa. Poza tym dziękuję za rady :)

CasThor.
Życie to nieustający stukot kół po wertepach.

xander
Wątek fotograficzny, czyli fotki nie tylko Parczewa...

grim napisał/a:
Xander, co chciałeś pokazać swoim zdjęciem? Na pierwszym planie nie ma nic, na drugim nie ma nic. :| No, moze ta kupa kupy (no tak to wygląda :@) PRAWIE na linii złotego podziału... Nudy. :(

A mi się zdjęcie Miłego podoba - refleksy światła są śliczne i ogólnie ma coś w sobie takiego, że nawet nie patrzę na graffiti na murze. Mogło by być lepiej wykadrowane, ale skoro w użytku był telefon, to nie będę się czepiała. :)

Złoty podział nie zawsze jest złoty ;) Krytyka się przydaje, cieszę się, że się podoba. Ale refleksy światła zestawione z jadącym samochodem? Mi się nie podoba, ale to tylko moje skromne zdanie. Na pierwszym i drugim planie nic? To tam nawet zdjęcia nie ma :P

karamba
Wątek fotograficzny, czyli fotki nie tylko Parczewa...

...

Attached files

Tylko te drzwi pozostaną zamknięte, do których nie zapukasz.

Paluch
Obrazek użytkownika Paluch
Wątek fotograficzny, czyli fotki nie tylko Parczewa...

yv napisał/a:
Paskudna mucha

Nie taka paskudna ;) może jeszcze trochę obróbki, n.p. poprawa kontrastu ...

yv napisał/a:
Ale kolorki :)

Fotki obrabiam na tradycyjnym monitorze crt i tu zdjęcie wygląda przyzwoicie. Natomiast widziałem ją też na lcd-ku i było trochę cukierkowo.
Zależało mi na żywych barwach i nie wiem czy nie przeholowałem ? :|

ps. Jeśli rzadko tutaj zaglądasz i nie chce ci się czytać wszystkich odpowiedzi, napisz to już w pierwszym swoim poście.

Paluch
Obrazek użytkownika Paluch
Wątek fotograficzny, czyli fotki nie tylko Parczewa...

Byłem na stronie :) Nie znalazłem tam zakładki "moje zdjęcia" tylko zakładkę "fotografie". To co tam opublikowano - 3 fotki z pieskami ... , muszę uczciwie powiedzieć, że niektóre nieudane zdjęcia po po prostu trzeba kasować (ja pozbywam się od 40 do 80% fotek, zależy od tematu) - w tym wypadku mogę doradzić tylko takie postępowania :)

ps. aby opublikować zdjęcie na forum należy :
1. przesłać fotkę na jedną z licznych stron n.p. http://obrazki.elektroda.net/
2. skopiować adres obrazka - strony podają taką informację tzn. zaznaczmy myszom adresik z okienka i naciskamy razem klawisze Ctrl C lub w przypadku serwisu Elektroda klikamy na stronie przycisk "Kopiuj adres do schowka".
3. na tut. forum w trybie edycji postu wklejamy adres (stawiamy kursor i naciskamy razem klawisze Ctrl V ) lub przepisać adres uzyskany na stronie (pkt. 2)
4. jak wszystko jest ok. obrazek jest widoczny bez klikania
Prościej się nie da :D

ps. Jeśli rzadko tutaj zaglądasz i nie chce ci się czytać wszystkich odpowiedzi, napisz to już w pierwszym swoim poście.

milypl
Obrazek użytkownika milypl
Wątek fotograficzny, czyli fotki nie tylko Parczewa...

No jak to nic nie ma ?? na 1 planie jest skórka od banana na 2 rozbyzgana kałuża, na 3 samochód a na czwartym cała reszta murek, drzewa a na dodatek pięknie prezentują się promienie słoneczne. Czas jaki miałem na zrobienie fotki było niewiele ponad 5 s, zgrabnym i szybkim ruchem wyciągnąłem tel z kieszeni, odblokowałem klawiaturę, uruchomiłem aparat, wycelowałem i klik ;)

Komórka też można zrobić ciekawe zdjęcie (moje to 1,3Mpix i 2 Mpix) B)

A tu kolejne przykłady:

P.S. posiadam też i zwykły aparat nie rakietę ale fotki robi, klisza już nie pęka bo zainwestowałem w kartę pamięci :P

Zablokowany
Wątek fotograficzny, czyli fotki nie tylko Parczewa...

Witam!
Paluch napisał;
Mylisz ocenę ze zrozumieniem intencji autora fotografii.
-ocena jest bardzo prosta podoba/nie podoba mi się, ale intencja autora już nie jest taka prosta
Paluch podam ci wiersz- który spodoba ci się lub nie; ale z intencją autora będzie ciężko.

pzdro gan

karamba
Wątek fotograficzny, czyli fotki nie tylko Parczewa...

Może się teraz uda....?

Attached files

Tylko te drzwi pozostaną zamknięte, do których nie zapukasz.

Wespazjan2
Wątek fotograficzny, czyli fotki nie tylko Parczewa...

No u mnie jest kolorowo jak diabli :P

Zaraz zobaczę co da się zrobić z tą muchą.

Edytowane. Administracja.

xander
Wątek fotograficzny, czyli fotki nie tylko Parczewa...

Ładnie :) Szukam czegoś do czego można by się przyczepić, a tu nic ;)

grim
Wątek fotograficzny, czyli fotki nie tylko Parczewa...

Milypl: Skórka od banana na pierwszym planie to faktycznie wtopa. :P

A co do samochodu, który tam rzekomo nie pasuje - bądźmy szczerzy: gdyby nie było samochodu, nie było by rozchlapanych kropel wody. A że nie każdemu chce się wymazywać w szopce to, co na zdjęciu - nawet teoretycznie - nie pasuje? ;)

Xander: no ale szczerze: co jest na tym zdjęciu?
Fotografowanie krajobrazu to mina przeciwpiechotna na fotografów - BARDZO ciężko jest zrobić pejzażowi fotkę, która nie będzie popadała w banał, bo to zwyczajnie już było. Takie jest moje zdanie. B)

Bzyszek
Obrazek użytkownika Bzyszek
Wątek fotograficzny, czyli fotki nie tylko Parczewa...

Bzyszek napisał(a):
Panowie proponuję powrócić do wątku fotograficznego ... na przywrócenie tematu do porządku dziennego wstawię zdjęcie Pauliny z Lublina ;)
.
.
.

Tak przy okazji to dziwczyna ze zdjęcia dostała się do finałowej 13-tki programu Top Model w TVN.

http://www.dziennikwschodni.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20100924/LUBLIN/966911921

;)

www.fotoslowik.pl - Zapraszam !!!

karamba
Wątek fotograficzny, czyli fotki nie tylko Parczewa...

Bardzo podobne zdjęcie widziałam na stronie Foto Klubu Parczew albo Galerii Parczewskiej, nie pamiętam kto je zrobił....
Ale ujęcia naprawdę prawie identyczne.

Attached files

Tylko te drzwi pozostaną zamknięte, do których nie zapukasz.

Wespazjan2
Wątek fotograficzny, czyli fotki nie tylko Parczewa...

KamoN napisał/a:
SIEMANO ALL jak ja tu dawno nie bylem :) nawolujac do watku widze ze ktos tu bardzo ubustwia koty :D to tak jak ja! :P 75% moich zdjec odkad mam cyfrowke to koty a przewaznie moja czarna kotka pozdr all !!

No to wrzuć kilka fotek kici

Wczorajsza burza, byle jakie to wyładowanie( i zdjęcie też), nadal próbuję zrobić lepsze, echhhh......

Zdjęcie usunięto. Administracja.

Edytowane. Administracja.