Fotoreportaż z koncertu zespołu Łzy :)

11 posts / 0 new
Ostatni wpis
xander
Fotoreportaż z koncertu zespołu Łzy :)

Koncert był moim zdaniem świetny. Gratuluję wyboru zespołu ;) Ania robiła niezły show i gitarzyści też byli super :) Ciekawe co za rok. Zdjęć trochę sporo, ale kto nie był to może zobaczyć co stracił.

zales00
Obrazek użytkownika zales00
Fotoreportaż z koncertu zespołu Łzy :)

dobra robota panowie ;)

Koncert bardzo się podobał i miło wrócić do tego co tam się działo ;)
Ktoś kto jest bywalcem na koncertach w większych miastach może pojęczeć że szału nie było, ale moim zdaniem był to jedna z największych i najbardziej udanych imprez do tej pory :)

xander
Fotoreportaż z koncertu zespołu Łzy :)

Był szał jak na Parczew ;) Paluch fajne fotki. I jaka jakość... ah :)

Paluch
Obrazek użytkownika Paluch
Fotoreportaż z koncertu zespołu Łzy :)

Sam byłem zaskoczony odsetkiem udanych zdjęć - ok 20% :) To znaczy, że przy 400 szt. na karcie aż 80 nadaje się do "czegoś". Coś trzeba było wybrać, wybrałem 20 szt + 1. W odróżnieniu od koncertu z ubiegłego roku (Brodki) oświetleniowcy bardzo ładnie podświetlali wokalistkę. Na dodatek wokalistka nie chowała się za mikrofonem, a wręcz odwrotnie ...
Większość twoich zdjęć świetnie opowiada koncert, z czego 3 szt. jest klasy "Kazika" (z wątku foto) B)
Jeśli coś mi nie pasuje, to ja bym się zdecydował na w miarę jednolity format (rozmiar) zdjęć w reportażu - oczywiście nie za wszelką cenę ...
Z ta jakością to oczywiście lepsiejsze szkło pomaga w uzyskaniu barw i kontrastu. Mi się wydaje, że możesz próbować lepiej trafiać z optymalnym naświetleniem fotek. Automatyka nawet przy korekcie ekspozycji ma zawsze problemy, a wyciąganie niedoświetlonych ujęć przy wysokim ISO to zazwyczaj porażka. Tym razem spróbowałem ustawiań manualnych M (ustawienia najczęściej ISO 3200, f 4,8, czas 1/125), + oczywiście pliki RAW, co przy stosunkowo równej pracy oświetleniowców dało odpowiednie rezultaty (w 20% przypadków) ;)

ps. Jeśli rzadko tutaj zaglądasz i nie chce ci się czytać wszystkich odpowiedzi, napisz to już w pierwszym swoim poście.

xander
Fotoreportaż z koncertu zespołu Łzy :)

Jak już pisałem na gygy - M (iso od 2000 wzwyż, coś koło f/10, a na czas - prawdę mówiąc ustawiłem, zobaczyłem jak wychodzi i fociłem). Jakoś jeszcze nie próbuję z RAWami, na razie JPG - zawszę mogę więcej zrobić ;) A zrobiłem koło 800 zdjęć, z czego jakieś 20% wyszło w miarę poprawnych, ostrych itp. a 5% może da się pokazać od tak jak tutaj ;)

Moim zdaniem też wyszło dobrze :) Jestem zadowolony :) Pozdrawiam.

gregorek
Obrazek użytkownika gregorek
Fotoreportaż z koncertu zespołu Łzy :)

No brawo panowie! Niezłe foty, Xander słowa uznania kieruję głównie do Ciebie bo Paluch to stary wyjadacz....

Ech, szkoda że nie mogłem być na koncercie...

xander
Fotoreportaż z koncertu zespołu Łzy :)

gregorek napisał/a:
No brawo panowie! Niezłe foty, Xander słowa uznania kieruję głównie do Ciebie bo Paluch to stary wyjadacz....

Ech, szkoda że nie mogłem być na koncercie...

Dzięki bardzo :)

Paluch
Obrazek użytkownika Paluch
Fotoreportaż z koncertu zespołu Łzy :)

Dla porównania dorobek fotograficzny z innych miast http://www.lzy.pl/, zakładka Galeria a później Koncerty ...
Biała Podlaska słabiutko :)

ps. Jeśli rzadko tutaj zaglądasz i nie chce ci się czytać wszystkich odpowiedzi, napisz to już w pierwszym swoim poście.

Wespazjan2
Fotoreportaż z koncertu zespołu Łzy :)

Xander napisał/a:

Ania robiła niezły show i gitarzyści też byli super :) .

A ty zrobiłeś świetne zdjęcia.

Edytowane. Administracja.

xander
Fotoreportaż z koncertu zespołu Łzy :)

YvonneS napisał/a:

Xander napisał/a:

Ania robiła niezły show i gitarzyści też byli super :) .

A ty zrobiłeś świetne zdjęcia.

Dziękuję ;) Jeszcze wszystkie nie obrobione, bo przegapiłem jeden folder. Później coś może dorzucę ;) Miłego oglądania.

Paluch
Obrazek użytkownika Paluch
Fotoreportaż z koncertu zespołu Łzy :)

Ładnie,ładnie. Dorzucam swoje.

BONUS :D

ps. Jeśli rzadko tutaj zaglądasz i nie chce ci się czytać wszystkich odpowiedzi, napisz to już w pierwszym swoim poście.