Superszybki internet dla wszystkich.

27 posts / 0 new
Ostatni wpis
kamil234
Superszybki internet dla wszystkich.

Ostatnio pojawiają sie pogłoski na temat prac które wykonuje nieznana firma na terenie Gminny Siemien i zmierza do Parczewa. Kładą oni sieć swiatłowodową. Ma być to podobno superszybki internet a w przyszłości telewizja kablowa dla wszystkich za darmo, czy ktos wie jaki to internet? jaka będzie prędkość tego internetu ? Prosze o powdawanie wszystkich informacji. I kiedy to ma ruszyć najważniejsze!

kamil234
Superszybki internet dla wszystkich.

Ale przecierz miał by jakiś darmowy internet dla wszystkich w powiecie Parczew. Był anwet o tym artykuł. A wątpię żeby były aż tak wygórowane ceny. W prywatnych ofertach za 6mb/sek płacisz 50zł/mies a 2mb/sek możesz miec od 20zł

gruha
Obrazek użytkownika gruha
Superszybki internet dla wszystkich.

Poczekamy zobaczymy - jak za 20 zł będzie internet to może być to bardzo ciekawe. Nawet jak do grania i robienia specjalistycznych rzeczy nie będzie przydatny to za 20 zł każdy sobie raczej zamówi do przeglądania stron.

robot
Obrazek użytkownika robot
Superszybki internet dla wszystkich.

kamil234 napisał/a:
(....)W prywatnych ofertach za 6mb/sek płacisz 50zł/mies a 2mb/sek możesz miec od 20zł

Gdzie? Kto/Co? Jak?

"(...)Znów w dłoni zamiast płaskiej butelki
Znany kształt kolby od parabelki(...)"

kamil234
Superszybki internet dla wszystkich.

Mi chodzi o to że prywatni ludzie tak robią tzn prywatne firmy. W takich miastach jak Lubartów np Lublin itp

Wespazjan2
Superszybki internet dla wszystkich.

A prywatnych firm zysk już nie interesuje?

Za 20 zeta miesięcznie to mozesz mieć neta do przeglądania stron i nic więcej.

Edytowane. Administracja.

kamil234
Superszybki internet dla wszystkich.

Hehe to obczajcie sobie strony firm dobrych takich jak ProNet masz 2mb/sek za 20 zł a 6mb/sek za 58zł. Albo LubMan 10mb/sek za 49zł a 5mb/sek za 34zł

Wespazjan2
Superszybki internet dla wszystkich.

No kiedys tam na pewno będzie lepiej ale na razie to raczej fantazje są. Oczywiście zyczylabym sobie i nie tylko, zeby stalo się to jak najszybciej.

Edytowane. Administracja.

Kemiro
Obrazek użytkownika Kemiro
Superszybki internet dla wszystkich.

Może ktoś napisac jakies oficjalne informacje bo jak narazie czytam same spekulacje. Dopóki nie zobaczę to nie uwierzę Ktoś wspominał o artykule jaka gazeta nr wydania czy data wydania. Dziękuje.

andyR
Superszybki internet dla wszystkich.

To są na pewno plotki i czyjeś fantazje. Za darmo.:D marchewkę kupiłeś? :D
A czy Neostrada jest obecnie za droga, czy komuś źle chodzi?
Nie każdy ma obecnie telefon stacjonarny i chyba tylko dlatego ludzie wybierają net radiowy. Ja przynajmniej innego sensownego powodu nie widzę.

verde
Superszybki internet dla wszystkich.

HA co wy dajecie ... w parczewie juz jest internet za friko !!!! wystarczy popatrzec na te neizabezpieczone sieci radiowe - internetowe .

Max flow ...
http://www.parczew.info
EMA www.eshoutcast.info
www.radiohost.pl Profesjonale serwery w

andyR
Superszybki internet dla wszystkich.

Masz rację. ;)
A o co chodzi z tym parczew.info?

verde
Superszybki internet dla wszystkich.

O nic mi nie chodzi z tym parczew.info huh B)

A wracajac do watku internet za free jest i bedzie w parczewie. Jesli chodzi o swiatlowoda idzie tez na koczergi obok czech wystaja przewody, ostanio jak jechalem tamtedy praca "az sie palila" :D w rekach.B)B);)

Max flow ...
http://www.parczew.info
EMA www.eshoutcast.info
www.radiohost.pl Profesjonale serwery w

andyR
Superszybki internet dla wszystkich.

Fakt, na Jagiełły kładli przewody. Już studzienka zasypana.

verde
Superszybki internet dla wszystkich.

Juz pokonczyli , na koczergi obok czech tez tylko zostal zostawiony slup ze konie ckabla i ze on tu idzie.

Max flow ...
http://www.parczew.info
EMA www.eshoutcast.info
www.radiohost.pl Profesjonale serwery w

andyR
Superszybki internet dla wszystkich.

I to faktycznie ma być ten internet za free? Ktoś się jeszcze może na temat tego kabla wypowiedzieć? Szkoda, że nie zapytałem tej ekipy, co kładła.

mn2006
Superszybki internet dla wszystkich.

net za free ale beda limity :( 200mb/miesiac

vader696
Superszybki internet dla wszystkich.

zawsze cos, na sprawdzenie poczty i pobieganie po kilku stronach
zreszta na upartego mozna bedzie pewnie to obejsc

zmieniam swiat na lepszy

zales00
Obrazek użytkownika zales00
Superszybki internet dla wszystkich.

Daj pomysł jak :D ciekawy jestem :)

andyR
Superszybki internet dla wszystkich.

Ano właśnie. Obejść? Powiedz jak? :)
Czy ktoś może coś więcej powiedzieć, kto to zakłada, miasto? Ani miasto ani powiat niczym takim na swoich stronach się nie chwali. Ktoś wie coś więcej na ten temat, bo jak na razie to wygląda na jakąś plotkę?
Skąd macie te informacje, że za darmo i że taki akurat limit?

verde
Superszybki internet dla wszystkich.

Jesli ktos ma kase i srodki to moze sie podpiac pod kabelek i bedzie placil praktycznie znikomy koszt. Z tym ze polozenie 1 km switlowodu to nie maly koszt.

Max flow ...
http://www.parczew.info
EMA www.eshoutcast.info
www.radiohost.pl Profesjonale serwery w

andyR
Superszybki internet dla wszystkich.

Ech, verde, znowu nic konkretnego. Napisz skąd to wiesz? Podaj jakieś źródło.

robot
Obrazek użytkownika robot
Superszybki internet dla wszystkich.

Właśnie, daj źródło verde, bo wygląda to jak słaby kawał na razie.

"(...)Znów w dłoni zamiast płaskiej butelki
Znany kształt kolby od parabelki(...)"

verde
Superszybki internet dla wszystkich.

CO mialem na dyktafon nagrywac rozmowe :| , sam jestem tematem zainteresowany.
Rok temu jakie spostepowania byly podjete podajze o podlaczenie JABŁOŃ RUDNO do masztu Orange ...ale nie wiem czu to jest to z odgalezienia, gdyz zakonczenia ida w aktuanie na radzyn

Max flow ...
http://www.parczew.info
EMA www.eshoutcast.info
www.radiohost.pl Profesjonale serwery w

andyR
Superszybki internet dla wszystkich.

Verde, bez urazy, ale czy to to na trzeźwo piszesz, pieprzysz jakieś bzdury, ogólniki jakieś. Przeczytaj co wyżej napisałeś i zastanów się czy to ma jakikolwiek sens.
Nie każę Ci nagrywać, ale powiedz z kim o tym rozmawiałeś, nie chodzi mi o nazwisko, tylko o funkcję, stanowisko, przedstawiciel jakiejś instytucji lub firmy jakiejś, czy z kumplem przy piwie?

robot
Obrazek użytkownika robot
Superszybki internet dla wszystkich.

Superszybki internet, kablówka za darmo. Jasne.

Przepraszam że nie wniosłem nic do wątku, ale.......

"(...)Znów w dłoni zamiast płaskiej butelki
Znany kształt kolby od parabelki(...)"

gruha
Obrazek użytkownika gruha
Superszybki internet dla wszystkich.

przyszłości telewizja kablowa dla wszystkich za darmo, czy ktos wie jaki to internet?

No w takie bajki to ty lepiej nie wierz. Ale wnioskuje, że cywilizacja dotarła do Parczewa :-). Nawet jak to będzie internet płatny to na pewno w przedziale 60- 150 zł albo i więcej ale o NIEBO lepszy od TPSA. Tutaj chodzi mi wyłącznie o pingi, opóźnienia co powinno pomóc co niektórym. Do tego prędkość tepsy jest czasami różna.

Choć tak naprawdę to zobaczmy co z tego wyjdzie. Bo to u nas różnie.