INPAR

14 posts / 0 new
Ostatni wpis
kamil234
INPAR

Co sądzicie na temat internetu w firmie INPAR?? A dokładnie o ofercie 2mb w dzien i 4 mega w nocy?? Czy posiadają swój własny serwer i czy będzie chodziło płynnie przez radiówke?? I czemu az za sprzęt 250zł jak ja obliczyłem że najwyżej to 17 z antena?? Prosze o odpowiedź

kamil234
INPAR

Xander jaką masz prędkość?? No bo teraz podobno mają swój własny serwer.

Wespazjan2
INPAR

milypl napisał/a:
Słyszałem że w obrębie Parczewa ok. a klapa poza.

Klapa i poza i w samym Parczewie, jak chodzi to jest ok. a jak przestanie to koniec.

Zresztą oferta przewiduje prędkość w opcji do iluś tam mega a nie jest to prędkość gwarantowana.

Pomyślcie jakie trzeba mieć łącze żeby mieć te gwarantowane 2 Mb w dzień a 4 Mb w nocy?
W Parczewie łącza są słabe.
Plany pociagnięcia światłowodu z Radzynia (prawdopodobnie, a nie z Białej) są dopiero w planach, nie wiem skąd on wytrzasnął te łącza światłowodowe?

Edytowane. Administracja.

zales00
Obrazek użytkownika zales00
INPAR

YvonneS napisał/a:

milypl napisał/a:
Słyszałem że w obrębie Parczewa ok. a klapa poza.

Klapa i poza i w samym Parczewie, jak chodzi to jest ok. a jak przestanie to koniec.

Zresztą oferta przewiduje prędkość w opcji do iluś tam mega a nie jest to prędkość gwarantowana.

Pomyślcie jakie trzeba mieć łącze żeby mieć te gwarantowane 2 Mb w dzień a 4 Mb w nocy?
W Parczewie łącza są słabe.
Plany pociagnięcia światłowodu z Radzynia (prawdopodobnie, a nie z Białej) są dopiero w planach, nie wiem skąd on wytrzasnął te łącza światłowodowe?

Może moja wiedza na ten temat nie jest za genialna ale głupoty gadasz. Nie trzeba mieć światłowodu żeby leciało 4 Mb

Bzyszek
Obrazek użytkownika Bzyszek
INPAR

YvonneS napisał/a:
nie wiem skąd on wytrzasnął te łącza światłowodowe?

Nie wiesz to nie gadaj ...
Romek ma podłączony światłowód z TPSA do swojego serwerka ... łącze to ma przepustowość 20MB w obie strony ... a to czy do Parczewa leci net światłowodem to tego nie wiem ... ale wiem, że z naszej parczewskiej TPSA do siebie ma podpięty światłowód na 100% ;)

www.fotoslowik.pl - Zapraszam !!!

Wespazjan2
INPAR

Do 4 Mb, czyli, ze nie jest to prędkośc gwarantowana.

To właściwie jak jest z tym światłowodem?
Czy tylko Romek ma u siebie podłączony a co z odbiorcami?

Poza tym co to jest 20 Mb jeżeli rzeczywiscie daje każdemu do 4 Mb w nocy?

Mnie interesuje czy w Parczewie w ogóle jest doprowadzony światłowód czy to działa na tym co było wczesniej?

Edytowane. Administracja.

zales00
Obrazek użytkownika zales00
INPAR

YvonneS napisał/a:
Do 4 Mb, czyli, ze nie jest to prędkośc gwarantowana.

Chyba zacznę zazdrościć Twojemu facetowi...ma eksperta od wszystkiego... nie musi koła zmieniać jak kapcia złapie... lub wydechu spawać :D

Zapytam.... KTÓRA firma gwarantuje daje gwarancję na pełną oferowaną prędkość internetu? Jest tyle czynników nie zależnych od providera że musi on sobie zostawić tą furtkę...
Uważam że jak na własny interes w Parczewie to ten internet jest naprawdę dobry. Powiem Ci szczerze że jako przeciwnik sieci radiowych przekonałem się do tej formy internetu po tym jak spory już czas testuje ten internet wraz z kolegą.

Wespazjan2
INPAR

zales00 napisał/a:

YvonneS napisał/a:
Do 4 Mb, czyli, ze nie jest to prędkośc gwarantowana.

Chyba zacznę zazdrościć Twojemu facetowi...ma eksperta od wszystkiego... nie musi koła zmieniać jak kapcia złapie... lub wydechu spawać :D

Zapytam.... KTÓRA firma gwarantuje daje gwarancję na pełną oferowaną prędkość internetu? Jest tyle czynników nie zależnych od providera że musi on sobie zostawić tą furtkę...
Uważam że jak na własny interes w Parczewie to ten internet jest naprawdę dobry. Powiem Ci szczerze że jako przeciwnik sieci radiowych przekonałem się do tej formy internetu po tym jak spory już czas testuje ten internet wraz z kolegą.

To dlaczego wszyscy piszą, ze prędkości są gawarantowane skoro nawet provider przedstawia je w ofercie jako "do"?
Chyba to logiczne, że nikt nie zagwarantuje takich prędkości w takim Parczewie?

Tak się składa, ze moj tż zajmuje się m.in. radiówkami, stąd moja "wiedza" i bardzo cię proszę odczep się ode mnie raz na zawsze!

Edytowane. Administracja.

zales00
Obrazek użytkownika zales00
INPAR

YvonneS napisał/a:
odczep się ode mnie raz na zawsze!

Tu akurat może masz rację....

andrzejparczewski
INPAR

"Poza tym co to jest 20 Mb jeżeli rzeczywiscie daje każdemu do 4 Mb w nocy"

...wsio ryba "MB" czy "Mb".
Ale mimo wszystko te 20MB to niewiele by gwarantować 4 Mb w nocy.

zales00
Obrazek użytkownika zales00
INPAR

Sąsiad niedawno założył i hula pięknie :) A jak Ty obliczyłeś koszt 17 zł :D ?

xander
INPAR

Ja mam od dawna. Na początku było marnie, ale teraz jest wszystko ok ;) W Lublinie za założenie radiówki liczą sobie 300, więc i tak jest taniej...

milypl
Obrazek użytkownika milypl
INPAR

Słyszałem że w obrębie Parczewa ok. a klapa poza.

zales00
Obrazek użytkownika zales00
INPAR

Ja tam nie wiem...koleżka ma do nadajnika jakieś 300 m ;)