Windows 7 Beta Public Release 32-bit

23 wpisów / 0 new
Ostatni wpis
socom45
Obrazek użytkownika socom45
Windows 7 Beta Public Release 32-bit

ktoś posiada? albo ma dobre łącze?
link:
http://downloads.guru3d.com/Windows-7-Beta-Public-Release-32-bit-downloa...
License: Freeware
File Size: 2430 MB

milypl
Obrazek użytkownika milypl
Windows 7 Beta Public Release 32-bit

Podobno ilość pobrań ograniczona do 2,5mln więc śpieszmy się B)

gruha
Obrazek użytkownika gruha
Windows 7 Beta Public Release 32-bit

Łącze mam 450 kb/s. Ale jeszcze nie ściągałem.

Można znaleźć dużo tego na torrentach.

Ogólnie vista z szybkością XP. Bardzo stabilna nawet jak na wersje beta. Brak jeszcze najnowszego pulpitu ala Macka. Pobawić się się warto.

MontZbi
Windows 7 Beta Public Release 32-bit

Windows 7 - Fortify Software ostrzega

Fortify Software ostrzega przed pobieraniem i instalowaniem pirackich kopii systemu operacyjnego Windows 7. Do tej pory wersja beta Windows 7 została pobrana przez dziesiątki tysięcy użytkowników.

Rob Rochwald, dyrektor marketingu w Fortify Software, uważa, że obecnie nie ma sposobu, aby zweryfikować poprawność kodu, a pirackie wersje tego systemu operacyjnego mogą być wzbogacone przez cyberprzestępców przez setki linii złośliwego kodu - może on wstawić do zajmującego 2,44 GB danych pliku dowolny kod.

Zmodyfikowane wersje Windows 7 mogą po zainstalowaniu pomóc cyberprzestępcom w przeprowadzaniu ataków typu denial-of-service (DoS), czy tez stać się częścią botnetu wysyłającego spam, ostrzega Rochwald.

źródło: www.scmagazineuk.com

Wespazjan2
Windows 7 Beta Public Release 32-bit

Eeee, zawsze straszą bo tracą na piratach.

Edytowane. Administracja.

xander
Windows 7 Beta Public Release 32-bit

YvonneS napisał/a:
Eeee, zawsze straszą bo tracą na piratach.

To nie jest pirat, tylko wersja beta, darmowa, więc tu nic nie tracą. Chodzi o bezpieczeństwo i jak napisane, wersja beta (czyli ta jeszcze niedopracowana) może być niestabilna i jej zabezpieczenia łatwe do obejścia.

Wespazjan2
Windows 7 Beta Public Release 32-bit

Przecież napisali, ze ostrzegają przed pirackim oprogramowaniem.

Fortify Software ostrzega przed pobieraniem i instalowaniem pirackich kopii systemu operacyjnego Windows 7

Jaka wersja tego systemu jest stabilna?

Edytowane. Administracja.

socom45
Obrazek użytkownika socom45
Windows 7 Beta Public Release 32-bit

odsyłąm do filmiku o nowym win. ver eng.
serwis The guru of 3D, jest bezpiecznym i godnym polecenia serwisem
http://www.guru3d.com/news/windows-7-beta-goes-public--download-links-/
podobno ver. beta windowsa jest zadziwiajao stabilna, jak i cały win. (myśle że to reakcja na rozrastającą sie popularność komputerów apple)
robiłem juz kolejne podejście do bety ale najwięcej około 500mb udało mi się ściągnąć
bez wahania instaluje jak ktoś ma

Wespazjan2
Windows 7 Beta Public Release 32-bit

I proszę, chociaż jeden zadowolony.

"Podobno" to sam zobaczysz jak zaistalujesz.

Edytowane. Administracja.

Paluch
Obrazek użytkownika Paluch
Windows 7 Beta Public Release 32-bit

Coś się szybko uwinęli z tą wersją 7. Strach instalować vistę bo albo sprzęt nie daje rady, albo sterowników nie ma, a tu kolejna wersja. Ledwo niektórzy :) producenci (np. Adobe CS4) zdążyli wersje pod vistę przygotować, a tu się szykuje kolejne zamieszanie. Nic dziwnego, że Aple i Linux rośnie w siłę, a najsilniejszy jest XP-ek ;)

ps. Jeśli rzadko tutaj zaglądasz i nie chce ci się czytać wszystkich odpowiedzi, napisz to już w pierwszym swoim poście.

gruha
Obrazek użytkownika gruha
Windows 7 Beta Public Release 32-bit

Co do najnowszego sytemu Vista. Była to przesiadka Microsoftu jak kiedyś Windows ME. To samo uczynili z Vistą. Nowa system, jego budowa była za droga nawet dla Microsofu. Puścili sobie Vistę aby przetestować kilka, rzeczy. Szkoda że za te testowanie ludzie płacili.

Ogólnie Vista jeśli ktoś ma pojęcie da się tak skonfigurować, że wersja 64 bitowa jest 3 razy szybsza niż mój Xp. Oczywiście mówię tutaj o systemie z SP1. Nie raziło brak wdzięku przestrzennego w grach. No i mój stary dobry sound blaster nie chce z vistą działać. Podobno jest no ready. Ale myszę że Vista nie jest NO READY.

Nowy system zawiera wszystkie fajne pomysł z Visty, Xp + masę poprawek do niego. Zajmuje z 3 raz mniej miejsca i jest dużo wydajniejszy. Ogólnie to czego już na niego w wersji final ponieważ dość mam tych ponurych okien z windows xp.

Wespazjan2
Windows 7 Beta Public Release 32-bit

Napisali, ze ta darmowa wersja będzie działać do sierpnia tego roku i żeby nie instalowac tego jako głowny system operacyjny.
Jeżeli komuś się wydawało że potentat z Redmond da komuś coś za darmo to się pomylił.

Edytowane. Administracja.

nioop
Obrazek użytkownika nioop
Windows 7 Beta Public Release 32-bit

A ja mam pytanie...
Wie ktoś jakie są ROZSĄDNE wymagania sprzetowe owego systemu??:>
Tzn. Nie minimalne, tylko takie by można poza systemem właczyć np Photoshopa

Paluch
Obrazek użytkownika Paluch
Windows 7 Beta Public Release 32-bit

wymagania analogiczne jak Visty - tylko procki i RAM tańsze niż 2 lata temu :)

http://www.technonews.pl/Technonews/1,94439,6134156,Wymagania_sprzetowe_Windows_7_takie_same__jak_Visty.html

ps. Jeśli rzadko tutaj zaglądasz i nie chce ci się czytać wszystkich odpowiedzi, napisz to już w pierwszym swoim poście.

zales00
Obrazek użytkownika zales00
Windows 7 Beta Public Release 32-bit

testuje tą 7... powiem szczerze że chłopaki skopali disk manager w instalatorze. Co oznacza że jeśli nie podzielimy innym instalatorem partycji to tym też tego nie zrobimy dobrze.
Poza tym śmiga przyjemnie i całkiem szybko się ładuje. Chodzi płynnie. Niestety jest dysko i ramo żerny. Świeży system bez niczego zajmuje 23 gb na dysku i ok 650 mb ramu. Jako przeciwnik Visty jak narazie po krótkich testach jestem na TAK dla 7 ;)

gruha
Obrazek użytkownika gruha
Windows 7 Beta Public Release 32-bit

zales00 napisał/a:
testuje tą 7... powiem szczerze że chłopaki skopali disk manager w instalatorze. Co oznacza że jeśli nie podzielimy innym instalatorem partycji to tym też tego nie zrobimy dobrze.
Poza tym śmiga przyjemnie i całkiem szybko się ładuje. Chodzi płynnie. Niestety jest dysko i ramo żerny. Świeży system bez niczego zajmuje 23 gb na dysku i ok 650 mb ramu. Jako przeciwnik Visty jak narazie po krótkich testach jestem na TAK dla 7 ;)

Wyłącz defragmentacje, przewracania systemu, reedbood i kilka innych funkcji. To system przestanie ci zajmować 23 GB ( mi przy czystej istalacji zajmował 13 nie wiem skąd taka liczba) i przestanie chrupać dysk.

Wczoraj odpaliłem tą siódemkę pochodziła 10 minut i wiesza mi teraz kompa pewnie problemy z moją kartą dźwiękowa, czasu nie mam obecnie na takie zabawy. Więc zarazie nowy system drzemie do weekendu na drugim dysku.

zales00
Obrazek użytkownika zales00
Windows 7 Beta Public Release 32-bit

Dzięki za rady Gruha :) po pracy też tak uczynię ;)

Prawdziwi twardziele nie robią backupów danych.. :p ja na szczęście zrobiłem bo przez disk manager pożegnałbym się z nimi :)

gruha
Obrazek użytkownika gruha
Windows 7 Beta Public Release 32-bit

zales00 napisał/a:
Dzięki za rady Gruha :) po pracy też tak uczynię ;)

Prawdziwi twardziele nie robią backupów danych.. :p ja na szczęście zrobiłem bo przez disk manager pożegnałbym się z nimi :)

Nawet jak padnie system to szybciej nowy zainstalujesz niz przywrócisz. Dane zawsze mam na innych dyskach, partycjach, kontach ftp.

zales00
Obrazek użytkownika zales00
Windows 7 Beta Public Release 32-bit

niestety akurat w tym komputerze dysponuje tylko 1 hdd.
Dane trzymam również na innych partycjach i mam backup na innym kompie.
Niestety dzielenie partycji w 7 obrazowo wygląda prościej a w efekcie potrafi wykrzaczyć istniejące partycje. Nie wiem dlaczego. Dodatkowo tworząc partycję systemową przez ten manager windows "odcina" jakies 200mb miejsca i tworzy nową partycję nie wiedzieć dlaczego. Jeśli puścimy wtedy instalator to wyskoczy nam błąd o wadliwym systemie plików. Jeśli zaś podzielimy partycje pod XP i wrzucimy instalatora 7 wskazując mu gotową przygotowaną partycję to proces instalacji przebiega bez problemów.
EDIT:

masz rację Gruha...oficjalnie mówiło się że sterowniki od Visty polecą...przy instalacji chipsetu wraz z muzyką system zaczyna się wieszać

socom45
Obrazek użytkownika socom45
Windows 7 Beta Public Release 32-bit

info z serwisu www.benchmark.pl
firespace760 | 2009-01-12
Windows 7 Beta - ponownie do pobrania

Ogromne zainteresowanie nowym systemem Windows 7 spowodowało przeciążenie serwerów. Microsoft został zmuszony do usunięcia plików instalacyjnych na czas modernizacji sieci. Dziś wersję Beta systemu możemy bez problemu pobrać z serwerów MS.

Przypominamy minimalne wymagania sprzętowe:

32 lub 64-bitowy procesor taktowany zegarem 1 GHz
1 GB pamięci RAM
16 GB wolnego miejsca na twardym dysku
Karta graficzna z 128 MB pamięci oraz obsługą DirectX 9

gruha
Obrazek użytkownika gruha
Windows 7 Beta Public Release 32-bit

Ogromne zainteresowanie nowym systemem Windows 7 spowodowało przeciążenie serwerów. Microsoft został zmuszony do usunięcia plików instalacyjnych na czas modernizacji sieci. Dziś wersję Beta systemu możemy bez problemu pobrać z serwerów MS.

Dobry hłyt matetidody :-)

Wiele serwisów pozwoliło pobierać oficjalną wersję systemu. Więc te zapchane serwery to trochę bajka na resorach. Ale serwisy puścił wiadomość to więcej ludzi chciało skorzystać JAK tak dużo ludzi ściągnęło.

Wie ktoś jakie są ROZSĄDNE wymagania sprzetowe owego systemu??:> Tzn. Nie minimalne, tylko takie by można poza systemem właczyć np Photoshopa

Powiem tak stary Athlon 3000 + 1GB ramu wystarczy do pracy z podstawowymi funkcjami. Lecz z tego co można było wyczytać na serwisie PClab.pl to rozsądne minimum to procesor z dwoma jajkami + 2GB ram. Vista taki sprzęt lepiej wykorzysta niż Xp, zaś 7 to już nie wspomnę. Lecz ja stalujesz jakieś specyficzne skomplikowane do programy w których dłubiesz to szukaj wersji tych softów specjalnie pod system vista o wiele lepiej chodzą. Oczywiście 64 bity. Może co niektórzy nie wiedzą ale systemy 32 bitowe ( Vista 32 i Xp) obsługują pliki do 2GB. Więc obróbka jakiś większych obiektów graficznych jest o wiele wolniejsza niż na systemach 32 bitowych.

masz rację Gruha...oficjalnie mówiło się że sterowniki od Visty polecą...przy instalacji chipsetu wraz z muzyką system zaczyna się wieszać

Lenistwo producentów sprzętu. Ja klnę na Creative ponieważ nie chce im się wypuszczać serowników niżej niż Audigy. I mój stary sb live nie chce działać z Vistą jak i z Win7.

Co do Windows 7 to obecnie testuje. Zajmuje 13 GB. Ale to pewnie da się zejść do 10 GB. Pamiętajmy że to Ultimate, czyli masa rzeczy których i tak nie będziemy używać.

Bardzo mi się podoba grupowanie okien na pasku. NOSZ CHOLERA REWELACJA!!!. W pracy mam czasami otwarte 10 programów i z 20 różnych okien. Na XP to czasami zgłupieć można. Tutaj wszystko ładnie poukładane. Zmieniające się tapetki na pulpicie umila oko.

System szybciutko się włącza. Szybciej wyłącza. W vista promowali hibernację ale mi to jakoś nie podchodzi. Fajna rzecz to zahaczenie okienka i przeciągnięcie ją do lewej albo prawej od razu maximalizuje na pół ekranu. Użytkownicy panoramy napewno szybko to polubią.

Zarazie tyle... cdn

lajo
Windows 7 Beta Public Release 32-bit
xander
Windows 7 Beta Public Release 32-bit

gruha napisał/a:

Więc obróbka jakiś większych obiektów graficznych jest o wiele wolniejsza niż na systemach 32 bitowych.

Niż na 64 bitowych ;>