Jaki internet w Parczewie?

6 posts / 0 new
Ostatni wpis
orange
Jaki internet w Parczewie?

Witajcie,

Szukam solidnego dostawcy internetu w Parczewie. Prędkość nie musi być duża, ważniejsza dla mnie jest niska cena i stabilne łącze. Co polecacie?

gruha
Obrazek użytkownika gruha
Jeśli dużo nie siedzisz na

Jeśli dużo nie siedzisz na youtube to polecam internet mobliny. Ja mam u teściów playa 25zł/mc. I do przeglądania netu, odbierania poczty wystarcza.

orange
to dla rodziców, oni raczej z

to dla rodziców, oni raczej z youtuba nie korzystają. Do tej pory idealnie sprawdzało się Aero2 ale mają już dość walk z capcha. Podpytam w Play. dzięki.

nioop
Obrazek użytkownika nioop
Ja osobiście nie polecam

Ja osobiście nie polecam mobilnych..
Wystarczy ze w tle działa jakiś antywirus, jakaś aktualizacja systemu i po tygodniu nie masz juz transferu.. Pozatym bardzo słaby zasięg. I pomimo wielkich objetnic bardzo mozolna prędkość - Nawet jak dla rodziców. (mówię tutaj o Play, gdyż tylko jego przez pewien okres uzytkowałem (oddałem za darmo cesję, gdyż nerwowo mnie wykańczało). Aczkolwiek mój kolega wziął LTE w Plusie i oddał po kilku dniach twierdząc ze jest jeszcze gorszy od Play.
Zdecydowanie bardziej polecam coś stacjonarnego bez ograniczeń. Z tego co pamiętam Neostrada miała dosyć dobrą oferte internetu.. Tutaj bynajmiej masz pewność ze podczas szukania czegoś ważnego nie skończy się transfer..
Internet mobilny (pomimo wielkiego zachwytu niektórych) to bardzo słabo rozwinięta technologia w naszym kraju, która dopiero zaczyna raczkować..
Z tego co się orientuje w Parczewie nie ma np Vectry ? Ja trafiłem ostatnio na bardzo dobrą ofertę za 49zł (internet 60Mb , telewizja i telefon stacjonarny) po przedłuzeniu umowy.

orange
Sprawdziłem, za 30zł Vectra

Sprawdziłem, za 30zł Vectra ma lepszą ofertę niż Play. Kabel to kabel :) bierzemy Vectre. dzięki za pomoc

Rosenfield
Obrazek użytkownika Rosenfield
bierz vectrę, moi rodzice

bierz vectrę, moi rodzice przeszli tam ostatnio z netii i stwierdzam że różnica jest na wielki plus dla vectry.