Czy admin może napisać: w tym zas...partaczewku jest, zacofanie i ciemnogród?

22 wpisów / 0 new
Ostatni wpis
andyR
Czy admin może napisać: w tym zas...partaczewku jest, zacofanie i ciemnogród?

yvonne napisał/a:
[...]
Tak to już u nas w tym zas...partaczewku jest, zacofanie i ciemnogród, a zwierzęta są traktowane przedmiotowo.

Czy administrowanie portalem ściśle związanym z Parczewem i mającym (mam nadzieję) na celu promowanie naszego miasta, poprawę jakości życia jego mieszkańców, można połączyć z tak bardzo negatywną opinią o Parczewie?
Czy moderatorem może być osoba o tak skrajnych poglądach, nie szanująca zdania innych uczestników dyskusji oraz obrażająca ich?
Moim zdaniem yvonne nie nadaje się na bycie adminem oraz moderatorem tego forum.
Czy to tylko ja mam takie odczucia, czy Wy również podzielacie moje zdanie na ten temat?
Może zrobimy głosowanie, kto za, kto przeciw usunięcia yvonne z tych funkcji?

CasThor
Obrazek użytkownika CasThor
Czy admin może napisać: w tym zas...partaczewku jest, zacofanie

Niestety Romanserwis to wolny kraj i istnieje coś takiego jak wolność wypowiedzi. Jeżeli pisze U Nas to raczej pisze o sobie. Zamiast drażnić się z kimś lepiej próbować zmienić to na lepsze. Co do głosowania - forum jest po to by się wypowiadać-jak sama nazwa wskazuje-czasem każdy ma zły dzień,tym bardziej kobieta. Moja też czasami trzaśnie jak łysy grzywką o kant kuli. :) A reportaże ma dobre.

CasThor.
Życie to nieustający stukot kół po wertepach.

andyR
Czy admin może napisać: w tym zas...partaczewku jest, zacofanie

Masz rację, każdy może się wypowiadać. I bardzo dobrze.
Wolność powiadasz, jak ta wolność ma się do zamykania zwierząt w mieszkaniu? Skoro ktoś na równi traktuje zwierzęta i ludzi to znaczy to że ludzi też należy zamknąć za ogrodzeniem pod prądem? Czy to na pewno jest miłość? W historii były już ogrodzenia z prądem. Czy o taką wolność Ci chodzi?
Na moje zapytanie, czy yvonne rozumie moją wypowiedź, otrzymałem odpowiedź, że tak to mogę się do żony zwracać. Czy to jest wolność wypowiedzi?
Dlaczego na forum nie ma już kilku osób? Po co poruszać tematy związane z miastem, skoro nie ma już tu przedstawicieli władz, nie ma samorządowców. A może są tylko wstydzą się wypowiadać, może towarzystwo im nie odpowiada, może mają rację? Dlaczego nie ma chętnych na zamieszczanie reklam?
Czy tak ma wyglądać to forum? Grucha, podoba Ci się to?

CasThor
Obrazek użytkownika CasThor
Czy admin może napisać: w tym zas...partaczewku jest, zacofanie

romanserwis,przemawia żal przez ciebie. Odpuść. Bądź mężczyzną. Mój chomik niedawno też sepuku popełnił w karuzeli, też mi go szkoda. Co do szybkiej jazdy samochodem, niech ich szlag, gdzie można tam można ale w mieście jeżdżą jak idioci. Nic nie zrobisz. Współczuję szczerze bo wiem że to najbardziej cierpią Twoje dzieci. Ale agresja w stosunku do yvonne nic nie da. Ma kota na punkcie kota i już :) Ja tam osobiście każdą gadzinę lubię, może oprócz komarów i much.

CasThor.
Życie to nieustający stukot kół po wertepach.

CasThor
Obrazek użytkownika CasThor
Czy admin może napisać: w tym zas...partaczewku jest, zacofanie

co do towarzystwa- czy komuś odpowiada czy nie? to co? czerwony dywanik rozłożyć????

CasThor.
Życie to nieustający stukot kół po wertepach.

gruha
Obrazek użytkownika gruha
Czy admin może napisać: w tym zas...partaczewku jest, zacofanie

Cytowane wypowiedzi wskazują na osobę, która to pisała. W polityce prywatności jest wyraźnie napisane " za treści pisane na forum redakcja nie odpowiada". Forum to miejsce, które ciężko kontrolować samemu. Tutaj trzeba z 3 osoby, które by nadzorowały to cały czas. Nie ma chętnych tak więc forum zostanie polem bitwy. Też czasami pisałem różne rzeczy, ale od tego jest forum. Gorzej jak byś my takie luźne spostrzeżenia pisali w newsach i innych działach.

Co do YV to faktycznie przesadza z tymi zwierzętami. Dzieci w afryce głodują a ktoś się tam zwierzętami przejmuje. Pisanie na forum nic tego nie zmieni. Ale wiele osób próbowało z tym stanowiskiem YV walczyć. Ja nie mam czasu są ważniejsze sprawy. Chcę przebudować eparczew.pl a na to trzeba mi miesięcy nauki i miliony godzin pracy.

Bruttisima
Obrazek użytkownika Bruttisima
Czy admin może napisać: w tym zas...partaczewku jest, zacofanie

Najlepsza metoda na "kocie posty" - ignorancja!!! :|

Żyjemy tak jak śnimy - samotnie...

genx
Obrazek użytkownika genx
Czy admin może napisać: w tym zas...partaczewku jest, zacofanie

Bruttisima napisał/a:
Najlepsza metoda na "kocie posty" - ignorancja!!! :|

wiele osob juz tak od dawna robi :) szkoda klawiatury na pisanie z osoba ktora "wie wszystko na kazdy temat"B)

CasThor
Obrazek użytkownika CasThor
Czy admin może napisać: w tym zas...partaczewku jest, zacofanie

romanserwis może naprawdę szczeniaczka byś chciał ??moja ZNAJDA Pepsi zapyliła,ona taka wilczurowata a pies co ją zaszczepił większy od niej,bo płot przeskoczył żeby "pobzykać" hehe. Gdzieś podejrzewam że za jakieś 2 tyg.będzie rodziła i jednego na odchów i tak muszę zostawić,szukam uczciwej osoby do oddania.Psina taka mądra że nie trzeba 2x powtarzać.

CasThor.
Życie to nieustający stukot kół po wertepach.

Wespazjan2
Czy admin może napisać: w tym zas...partaczewku jest, zacofanie

Ooo proszę, widać ze forum się ożywiło i mój fanklub się pojawił.

Usuwajcie mnie z funkcji, mi nie zalezy, mam swoje zdanie i go nie zamierzam zmieniać ze względu na jakieś naciski.
Prawda niestety czasami bywa brutalna, zwlaszcza jak się komuś coś uświadomi lub pokaże jak to było w wątku o pasach.
Cieszę się, ze podobne zdanie do mojego mają osoby o wysokiej kulturze osobistej i z miast gdzie cywilizacja dotarła, które poznałam na innych forach.
A parczewiacy, cóż, są jacy są, najdobitniej widać to po zamieszczanych postach.
Pozdrowiania dla fanklubu.

Edytowane. Administracja.

CasThor
Obrazek użytkownika CasThor
Czy admin może napisać: w tym zas...partaczewku jest, zacofanie

A propos psa

Attached files

CasThor.
Życie to nieustający stukot kół po wertepach.

Bruttisima
Obrazek użytkownika Bruttisima
Czy admin może napisać: w tym zas...partaczewku jest, zacofanie

Może do mnie cywilizacja nie dotarła, ale nie wyzywam innych ludzi od chamów, jak to robią "ludzie o wysokiej kulturze osobistej". Chyba nie muszę cytować:|

Żyjemy tak jak śnimy - samotnie...

Wespazjan2
Czy admin może napisać: w tym zas...partaczewku jest, zacofanie

Bruttisima napisał/a:
Może do mnie cywilizacja nie dotarła, ale nie wyzywam innych ludzi od chamów, jak to robią "ludzie o wysokiej kulturze osobistej". Chyba nie muszę cytować:|

Skoro tak się czujesz.:D

Gdzie i kiedy napisałam o kimś ze jest chamem, dosłownie, podajac jego nicka, czy imię?

A jeżeli chodzi o ludzi z innych for, którzy mają podobne zdanie do mojego, to nie są to osoby z innych planet ale ludzie którzy całym sercem pomagają zwierzętom i ludziom również i zalezy im na tym aby ich zwierzęta były kochane i bezpieczne.

A przypomniałam sobie, w temacie o niekulturalnych kierowcach użyłam chyba tego określenia.

Edytowane. Administracja.

zales00
Obrazek użytkownika zales00
Czy admin może napisać: w tym zas...partaczewku jest, zacofanie

Yvonne nie zachowuj się jak dziecko... dobrze wiesz że masz tendencje do obrażania forumowiczów... poza tym skoro nazywasz ludzi którzy nie zgadzają się z Twoim zdaniem i wyrażają to "fanklubem" to mogę wysunąć tezę że masz manię wyższości. Wielka pani ruszyła się z raz do LBN albo do Wa-wy i gdzie jej przystawać z niedocywilizowanym Parczewem ;) i skoro śmiesz stwierdzić że brak nam kultury osobistej... spójrz w lustro i na prawdę się nad sobą zastanów czy nie powinnaś tego sobie przypiąć.

zales00
Obrazek użytkownika zales00
Czy admin może napisać: w tym zas...partaczewku jest, zacofanie

zales00 napisał/a:
Yvonne nie zachowuj się jak dziecko... dobrze wiesz że masz tendencje do obrażania forumowiczów... poza tym skoro nazywasz ludzi którzy nie zgadzają się z Twoim zdaniem "fanklubem" to mogę wysunąć tezę że masz manię wyższości. Wielka pani ruszyła się z raz do LBN albo do Wa-wy i gdzie jej przystawać z niedocywilizowanym Parczewem ;) i skoro śmiesz stwierdzić że brak nam kultury osobistej... spójrz w lustro i na prawdę się nad sobą zastanów czy nie powinnaś tego sobie przypiąć.

kurde...proszę moda o usunięcie jednego postu :) prowadzę jedno małe forum w którym "cytuj" i "edytuj" jest odwrotnie i odruchowo kliknąłem tam gdzie nie trzeba :)

Wespazjan2
Czy admin może napisać: w tym zas...partaczewku jest, zacofanie

zales00 napisał/a:
Yvonne nie zachowuj się jak dziecko... dobrze wiesz że masz tendencje do obrażania forumowiczów... poza tym skoro nazywasz ludzi którzy nie zgadzają się z Twoim zdaniem i wyrażają to "fanklubem" to mogę wysunąć tezę że masz manię wyższości. Wielka pani ruszyła się z raz do LBN albo do Wa-wy i gdzie jej przystawać z niedocywilizowanym Parczewem ;) i skoro śmiesz stwierdzić że brak nam kultury osobistej... spójrz w lustro i na prawdę się nad sobą zastanów czy nie powinnaś tego sobie przypiąć.

Gdzie napisałam, ze ty lub inni użytkownicy tego forum są chamami?

Nie odpowiadam z niewłaściwą interpretację oraz za brak zrozumienia.

Jezlei ktoś mi to znajdzie i napisze to sama sie z tego forum usunę.

Edytowane. Administracja.

Bruttisima
Obrazek użytkownika Bruttisima
Czy admin może napisać: w tym zas...partaczewku jest, zacofanie

Nazwałaś kogoś parczewskim chamem, nie podając nicka:|
Mało istotne o kogo chodzi. Chodzi o Twoje podejście do ludzi. Odnoszę wrażenie, że sama jesteś ogrodzona elektrycznym pastuchem od reszty świata i porażasz prądem każdego, kto się próbuje do ciebie zbliżyć.

Żyjemy tak jak śnimy - samotnie...

Wespazjan2
Czy admin może napisać: w tym zas...partaczewku jest, zacofanie

Bruttisima napisał/a:
Nazwałaś kogoś parczewskim chamem, nie podając nicka:|
Mało istotne o kogo chodzi. Chodzi o Twoje podejście do ludzi. Odnoszę wrażenie, że sama jesteś ogrodzona elektrycznym pastuchem od reszty świata i porażasz prądem każdego, kto się próbuje do ciebie zbliżyć.

Jak można nazwać kogoś w ten sposób nie podając nicka? Zastanów się, czyli, uważasz, ze wszyscy wg mnie nie posiadają kultury osobistej. Absurdalne stwierdzenie.
Po prostu chciałam paru osobom uświadomić, ze osoby pomagajace zwierzętom i te nawet przewrazliwione to nie jakieś wynalazki z demobilu a ludzie na poziomie.
Taki jest sens mojej wypowiedzi i nie rozumiem dlaczego ktoś się obraża, wcale nie uważam forumowiczów z eparczew za chamów oczywiście poza tymi chamskimi kierowcami, nazwisk nie znam, co im się wydaje, ze są władcami jezdni ale nie są oni uzytkownikami na forum.

Edytowane. Administracja.

gruha
Obrazek użytkownika gruha
Czy admin może napisać: w tym zas...partaczewku jest, zacofanie

Usuwajcie mnie z funkcji, mi nie zalezy, mam swoje zdanie i go nie zamierzam zmieniać ze względu na jakieś naciski.

Jak Ci nie zależy to nie ma sensu tego ciągnąć. Masz poglądy bardzo prostackie. Bo twoja wartość jest najważniejsza i tylko twoja, wszelkie ataki odpychasz bezosobowymi wyzwiskami. Twoje wypowiedzi ranią osoby na forum a ty masz to gdzieś bo uważasz że masz racje. Tak się nie robi. Podobno przebywasz na forach internetowych to powinnaś mieć duże doświadczenie a tutaj jest one skromne. Aż się zastanawiam co robisz na tych forach.

Powiem tak ale zmienisz się, albo nie masz co szukać wyrozumienia wśród parczewskiej społeczności internetowej. A jak ty mówisz że się nie zmieniasz sama sobie kopiesz dół bo jaki to światowy człowiek, który nie słucha innych.

yvonne - po naszej wspólnej rozmowie zawiesiła swoją aktywność na forum aż do odwołania. Tak więc owa osoba nie może pisać postów oraz udzielać się na forum, aż do odwołania.

ruda
Czy admin może napisać: w tym zas...partaczewku jest, zacofanie

Musze przyznac, ze jestem pod wrazeniem. Nie spodziewalabym sie takiego posuniecia :o Mam nadzieje, ze zawieszenie yvonne wyjdzie wszystkim na dobre :D
A cytowane przez gruhe obrazliwe wypowiedzi yv pod moim adresem nie dotknely mnie tak bardzo. Poznalam jej "zaczepno-obrazliwy" styl bycia i choc uwazam go za glupi, niech sie dziewcze ciesz, ze moze komus nawtykac :D

Niedlugo wybieram sie do Parczewa i przyznam, ze miasteczko male ale sympatyczne. Nie uwazam mieszkancow za gorszych od siebie pomimo tego, ze moja miescina jest odrobine wieksza:)
??? A moze tak rundke po przejsciach dla pieszych ???? B)

gruha
Obrazek użytkownika gruha
Czy admin może napisać: w tym zas...partaczewku jest, zacofanie

Że zawiesiłem Yvonne w swoich obowiązkach to jednak nie życzę sobie jakikolwiek komentarzy do tej osoby. Jest ona w tym momencie bezbronna i nie może w żaden sposób odpowiedzieć.

Wszystkie takie komentarze będą usuwane a nagminni użytkownicy banowani w ostateczności.

Yvonne miała kilka wyjść po rozmowie ze mną na gg. Wybrała najodpowiedniejszy według mnie i została zablokowana na jakiś czas. Gdyby była zwykłym użytkownikiem nie miał bym do niej pretensji ale "była" adminem a to ciężka rola wymagająca wielu poświęceń. Może powróci do nas jako "inny" admin albo zwykły użytkownik. Czas pokarze.

Temat zamykam...

gruha
Obrazek użytkownika gruha
Czy admin może napisać: w tym zas...partaczewku jest, zacofanie

Kilka słów od Yvonne:

Na skutek niekończącej się dyskusji małe sprostowanie.
Nie czuję się ani urażona ani też w jakis sposób skrzywdzona. Sama zaproponowałam aby mnie usunięto z tego forum, gdyż ostatnia dyskusja uświadomiła mi, ze tak naprawdę moje poglądy nie zgadzają się z poglądami większości uzytkowników forum i dalsza moja obecnosć tutaj jest zbędna. Kilka osób ukazało swoje prawdziwe oblicze i dobrze się stało, ponieważ wiem już z kim miałam do czynienia, tymbardziej nie żałuję odejścia. Jeżeli kiedyś wrócę na forum to tylko i wyłącznie jako zwykły użytkownik.

Wszelkie pretensje dot. mojej osoby oraz "odmiennych, nie z tego świata" poglądów proszę kierować do admina, który mam nadzieję je mi przekaże. Osobiście wolałabym aby temat został raz na zawsze zamknięty, uważam, ze dalsza dyskusja na forum czy shout boxie nie ma sensu. Dobrze by było aby użytkownicy którzy "budzili się" widząc jedynie tematy krytykujące mnie i moje poglady zaczęli się bardziej udzielać na forum i to w innych tematach, tak aby forum żyło.
Pozdrawiam wszystkich!