Wiedźmin :)

19 posts / 0 new
Ostatni wpis
xander
Wiedźmin :)

Oto fajne texty z tej oto książki :)

"Na bogów ja też znam takie, które ładniej odmawiają niż ona daje"

"Z miłością jest jak z kolką nerkową. Póki nie chwyci cię atak, nie wiesz, jak to jest. A gdy ci ktoś opowiada, nie wierzysz."

"Nie sądzę, żeby twój wytrawny gracz był wstanie mnie zaskoczyć. Nie po tym, co ja tu przeszedłem. Rzucili się na mnie szpiedzy, opadły wymierające gady i gronostaje. Nakarmiono mnie nieistniejącym kawiorem. Nie gustujące w mężczyznach nimfomanki podawały w wątpliwość moją męskość, groziły gwałtem na jeżu, straszyły ciążą, ba, nawet orgazmem, i to takim, któremu nie towarzyszą rytualne ruchy. Brrr..."

"Wiadomym jest, że lat masz blisko czterdzieści, wyglądasz na blisko trzydzieści, wyobrażasz sobie, że masz nieco ponad dwadzieścia, a postępujesz tak, jakbyś miał niecałe dziesięć."

"Jak poznać mężczyżnę, z którym można pójść do łóżka? Jeżeli wogóle ma się wybór, a nie ma się wielkiej wprawy, w pierwszej kolejności ocenia się nie mężczyznę, ale łóżko"

"Nic dodać, nic ująć. Jeno przyklasnąć."

"Kobietom pieniądze potrzebne nie są. Bo i po co? Nie piją, w kości nie grają, a kobietami, psiakrew, są przecież same"

Jesteś kobietą, o której mężczyzna może tylko śnić.
Moją, tylko moją winą jest, że nie mam natury marzyciela.

Gówno i kapusta zawsze w parze idą. Jedno popędza drugie. Perpetuum mobile

Nie dziwota, że są harde urodziwe panie
Wszak im drzewo wyroślejsze, tym trudniej wejść na nie.
Wżdy i z panną i ze drzewem kto nie kiep poradzi
Trzeba oba wziąć i zerżnąć, no i po zawadzie.

W polityce dureń na łapowniku i złodziejem pogania. Łatwo się wybić.

Rycerz chędożony! Herbowy! Trzy lwy w tarczy! Dwa srają, a trzeci warczy!

-"Coś wam powiem, bom doświadczyła- rzyga się tak samo po Est Est jak i po jabłocku."

"Za stodołą, tam na płocie
kogut gromko pieje,
zaraz przyjdę miła do Cię,
tylko się odleję"

xander
Wiedźmin :)

Zachęcam do przeczytania tejże książki :) Zresztą kto nie czytał może nie kumać kilku fragmentów które wypisałem.

Jarrod
Obrazek użytkownika Jarrod
Wiedźmin :)

Sapkowski takim językiem pisze ? :D

xander
Wiedźmin :)

No a co nie czytałeś wiedźmina? :>

Jarrod
Obrazek użytkownika Jarrod
Wiedźmin :)

Nie :D

cfaniara
Wiedźmin :)

Krew Elfów, fragment rozmowy Jaskra z Rince'm:

-Słuchaj no, obwiesiu - Jaskier wstał i udał, że robi groźną minę. - Brzydze sie gwałtem i przemocą. Ale zaraz zawołam Mame Lantieri, a ona wezwie niejakiego Gruziłę, który pełni w tym przybytku zaszczytna i odpowiedzialną funkcję wykidajły. To prawdziwy artysta w swoich fachu. On kopnie cie w rzyć, w ty wówczas przelecisz nad dachami tego grodu, tak pięknie, że nieliczni o tej porze przechodnie wezmą cię za pegaza.

Czytam właśnie po raz 3 sagę, czytając ten fragment dostałam ze śmiechu istnej głupawki..

Free Speech Is Like A Money, Some People Have Just A Lot Of More Of It Than Others..

xander
Wiedźmin :)

Ja też czytam 3 raz sagę i jestem na Chrzcie ognia :)

cfaniara
Wiedźmin :)

Hehe.. :) To co ścigamy się? Kto pierwszy przeczyta:P

Free Speech Is Like A Money, Some People Have Just A Lot Of More Of It Than Others..

xander
Wiedźmin :)

Nie, nie ;] Ja mam wakacje i czytam tak do poduszki :P A teraz więcej filmów oglądam niż czytam, więc nie chcę się ścigać :P Ostatnio obejrzałem Donnie Darko, film wymiata..., ale nie będę robić off topiców ;)

btw. Odświerzyłaś temat sprzed koło roku ;)

Wespazjan2
Wiedźmin :)

Xander napisał/a:
Ostatnio obejrzałem Donnie Darko, film wymiata..., ale nie będę robić off topiców ;)
)

Niezły jest, hehhe, dawno oglądałam i chetnie kiedyś obejrzę jeszcze raz.

Edytowane. Administracja.

cfaniara
Wiedźmin :)

Hehe, to mamy wyrównane szanse, bo ja czytam dwie godziny dziennie w busie.. A swoja droga to ktora częśc sagi podoba wam sie najbardziej?

Free Speech Is Like A Money, Some People Have Just A Lot Of More Of It Than Others..

CasThor
Obrazek użytkownika CasThor
Wiedźmin :)

Jeden z lepszych tekstów,już nie pamiętam dokładnie był mniej więcej taki: znam takie cięcie po którym odpadnie ci połowa twarzy,da się z tym żyć ale na fujarce już nie pograsz :))

CasThor.
Życie to nieustający stukot kół po wertepach.

xander
Wiedźmin :)

Najbardziej chyba podoba mi się Chrzest Ognia :) Całe to zbieranie drużyny i oczywiście jedna z moich ulubionych postaci (a jest ich dwie :D) - Emiel Regis Rohellec Terzieff-Godefroy ;]

cfaniara
Wiedźmin :)

Moja ulubioną postacia jest zdecydowanie Yen, byc moze dlatego, że jest mi bliska charakterem i doskonale rozumiem jej postepowanie.. A tym czasem utknęłam na Czasie Pogardy, w momencie przewrotu na Thanedd, nie mam czasu teraz na czytanie:( A szkoda..

Free Speech Is Like A Money, Some People Have Just A Lot Of More Of It Than Others..

xander
Wiedźmin :)

A ja sobie dzisiaj kupiłem CDaction z książeczką, takie mini kompedium wiedzy o Wiedźminie (dlatego, że wchodzi gra, już się nie mogę doczekać :D ) i z plakatem Geralta ;] Yeah :)

cfaniara
Wiedźmin :)

Ja juz w sobote rozwiązałam cały quiz :) Podoba mi się ja autorzy tego kompendium jadą po filmie i jego twórcach:)

A plakat wisi na drzwiach w moim lubelskim mieszkaniu.. :) planuje tam częste sesje w tym roku akademickim, wiec przydał sie w ramach tworzenia klimatu na takową sesje:)

Free Speech Is Like A Money, Some People Have Just A Lot Of More Of It Than Others..

Sigen
Wiedźmin :)

Ja w te wakacje skonczylem czytac sage po raz 6 :)
Ah no i cd-action tez kupilem ( plakat super ).

Cfaniara rozgrywasz sesje Wiedzmina? Do tej pory mialem styk tylko z mlotkiem z moja bialostocka druzyna.

Fragmenty w recenzji filmu i seriali w kompendium z cd-action moim zdaniem sa zerzniete z tekstow pisanych przez pewnego pana. Swietne, polecam:
http://radkowiecki.is.evil.pl/spis2.html

cfaniara
Wiedźmin :)

Tak, tak.. gram.. Ot chociazby wczoraj mieliśmy sesje:)

Free Speech Is Like A Money, Some People Have Just A Lot Of More Of It Than Others..

cfaniara
Wiedźmin :)

To żałuj..

Free Speech Is Like A Money, Some People Have Just A Lot Of More Of It Than Others..