Sylwester 2008 ;)

19 posts / 0 new
Ostatni wpis
agatka524
Sylwester 2008 ;)

Hej ;)
Czy ktoś może posiada jakieś informacje na temat imprez Sylwestrowych w naszym miasteczku lub okolicach ? ;pp

Z góry dziękuję za każdą informację ;]

Bzyszek
Obrazek użytkownika Bzyszek
Sylwester 2008 ;)

Z tego co wiem to na nowej sali weselno-imprezowej przy ul. Polnej Pan SIDOR organizuje sywestra.
Czytałem też w sklepie mięsnym Felix ( Rossosz ), że też organizują sylwestra - link www.ranczofelix.pl

www.fotoslowik.pl - Zapraszam !!!

andyR
Sylwester 2008 ;)

Byłem na imrezie, na której grał zespół, który ma grać na Polnej w Sylwestra. Mi się podobał, mogę polecić. :)

Paluch
Obrazek użytkownika Paluch
Sylwester 2008 ;)

roman napisał/a:
Byłem na imrezie, na której grał zespół, który ma grać na Polnej w Sylwestra. Mi się podobał, mogę polecić. :)

No (ta) orkiestra to równe chłopaki :D

Trzeba chyba uściślić, że chodzi o imprezę w szkole podstawowej na Polnej - czyżby robili też sylwestra ?

ps. Jeśli rzadko tutaj zaglądasz i nie chce ci się czytać wszystkich odpowiedzi, napisz to już w pierwszym swoim poście.

Bruttisima
Obrazek użytkownika Bruttisima
Sylwester 2008 ;)

U Państwa Jarmuł można się już zapisywać. Cena jeszcze nie znana ale w granicach 250-300 zł od pary

Roman..ale Ty nie idziesz... to mi popilnujesz, tak jak ustaliliśmy :D

Żyjemy tak jak śnimy - samotnie...

andyR
Sylwester 2008 ;)

Paluch napisał/a:
Trzeba chyba uściślić, że chodzi o imprezę w szkole podstawowej na Polnej - czyżby robili też sylwestra ?

No nie zupełnie, będą grali na Polnej, ale daleeeko za szkołą.

Bruttisima napisał/a:
U Państwa Jarmuł można się już zapisywać. Cena jeszcze nie znana ale w granicach 250-300 zł od pary
Roman..ale Ty nie idziesz... to mi popilnujesz, tak jak ustaliliśmy :D

Jola! Zakładasz, że mnie nie stać na czysta złotych? :)

Kemiro
Obrazek użytkownika Kemiro
Sylwester 2008 ;)

Z tego co mi wiadomo u Sidora sylwester ma kosztować 300 zl razem z alkoholem czyli 0,5 na parę.

Ktoś może wie czy w szkole podstawowej nr1 jest organizowany sylwester ??

Bruttisima
Obrazek użytkownika Bruttisima
Sylwester 2008 ;)

roman napisał/a:

Jola! Zakładasz, że mnie nie stać na czysta złotych? :)

Nie muszę zakładać... bo wiem, ale nie powiem;)

Trzysta.. na wejście. Dolicz kieckę, buty, fryzjera, kosmetyczkę itp, itd...czyste szaleństwo. A na drugi dzień i tak się nie wiele pamięta, zwłaszcza, kto jak wyglądał.

Żyjemy tak jak śnimy - samotnie...

agatka524
Sylwester 2008 ;)

Kemiro napisał/a:

Ktoś może wie czy w szkole podstawowej nr1 jest organizowany sylwester ??

Podobno coś ma być ;) Zapisy chyba tylko do 150 par ;pp

Kemiro
Obrazek użytkownika Kemiro
Sylwester 2008 ;)

agatka524 napisał/a:

Podobno coś ma być ;) Zapisy chyba tylko do 150 par ;pp

Dziękuje za informacje ale czy ma ktoś może jakieś pewne info bo byłem tam już 2 razy na sylwestrze i bardzo mi się zawsze podobało.

askapar
Sylwester 2008 ;)

Ja organizeje na działkach.Gril,tańce,karaoke.Zapraszam.Wstęp z koszyczkiem.:)

agatka524
Sylwester 2008 ;)

askapar napisał/a:
Ja organizeje na działkach.Gril,tańce,karaoke.Zapraszam.Wstęp z koszyczkiem.:)

Hihi ;pp no niezły pomysł a wiek jakiś określony imprezowiczów ??

Wespazjan2
Sylwester 2008 ;)

askapar napisał/a:
Ja organizeje na działkach.Gril,tańce,karaoke.Zapraszam.Wstęp z koszyczkiem.:)

A to nie za zimno na takie imprezy?
Swoją drogą ciekawy pomysł, można zaoszczędzić na ciuchach i dodatkach, ale niestety nikt nas nie zauważy w "zwykłym" stroju. ;)
Szkoda, ze miasto nie organizuje czegoś pod chmurką, mnie już nie bawią huczne imprezy zakrapiane alkoholem, sama nie piję %, tż też nie a przebywanie w coraz to bardziej pijanym towarzystwie jakoś mnie nie kręci.
Pamiętam jak kiedyś na tego typu imprezie kulturalne towarzystwo popiło się tak, ze każdy do każdego miał pretensje. Jedna kulturalna pani, znana zresztą w mieście bizneswoman zrobiła publicznie awanturę swojemu mężowi, bluzgi leciały aż wstyd. Po tamtym incydencie jakoś nie mam ochoty na "bale" sylwestrowe w Parczewie. Przykro na to patrzeć, po prostu.

Edytowane. Administracja.

agatka524
Sylwester 2008 ;)

YvonneS napisał/a:

Szkoda, ze miasto nie organizuje czegoś pod chmurką.

Hmmm... może trzeba podsunąć taki pomysł władzom ;pp To kiedyś takie coś się odbędzie ;D ale wielka szkoda ;/ , że czegoś takiego nie ma :(

Wespazjan2
Sylwester 2008 ;)

Kemiro napisał/a:

agatka524 napisał/a:

Podobno coś ma być ;) Zapisy chyba tylko do 150 par ;pp

Dziękuje za informacje ale czy ma ktoś może jakieś pewne info bo byłem tam już 2 razy na sylwestrze i bardzo mi się zawsze podobało.

Znajoma nie mieszkajaca w Parczewie również jest zainteresowana, gdzie można uzyskać jakieś bliższe informacje?

Edytowane. Administracja.

verde
Sylwester 2008 ;)

Na dzien dzisiejszy w wiekszości jeszcze sal są wolne miejsca cena srednia to od 200 do 300 zł od pary w większości wypadków dają 0,5 .. jak chcesz więcej %% to musisz sam zorganizować sobie coś.

Do dyspozycji jest :
szkoly, w/w ranczo, U sidora na polnej , i chyba jeszcze są wolne stoliki w nówce i zaciszu choć tego nie wiem, zawsze zostają jakie stymaczowe "speluny" na sylwestra lub dom i mpreta w domu - choć te ostatnie to bardziej na hardkorówców a nie na ludzi kultiralnych B)

Max flow ...
http://www.parczew.info
EMA www.eshoutcast.info
www.radiohost.pl Profesjonale serwery w

askapar
Sylwester 2008 ;)

stymaczowe "speluny" na sylwestra lub dom i mpreta w domu - choć te ostatnie to bardziej na hardkorówców a nie na ludzi kultiralnych B)

ale o so chodzsi???

askapar
Sylwester 2008 ;)

jak mam zrobić żeby zacytowac kogoś i żeby ów cytat pojawił sie w szarej ramce j/w?
Laik komputerowy ze mnie

robot
Obrazek użytkownika robot
Sylwester 2008 ;)
jak mam zrobić żeby zacytowac kogoś i żeby ów cytat pojawił sie w szarej ramce j/w?

Zaznacz tekst, kliknij "quote"
Ewentualnie "Cytuj" w prawym górnym rogu wypowiedzi użytkownika którego chcesz cytować.

"(...)Znów w dłoni zamiast płaskiej butelki
Znany kształt kolby od parabelki(...)"