ACDC, W-wa, Bemowo, 27 maja

4 wpisów / 0 new
Ostatni wpis
Marlon5
ACDC, W-wa, Bemowo, 27 maja

Witam!!!
Nikt nie wybiera się może na eventa opisanego w tytule wątku?
Bilety są w cenie 170-310 PLN do nabycia W Empikach i na Livenation
To może być jedno z najważniejszych wydarzeń muzycznych roku w kraju, razem z Open'erem, występem Muse na Coke Live, Selektorem i pewnie Off Festival. Panowie energetycy ostatnim razem zawitali do nas w 91 roku w trakcie Monsters of Rock, to 19 lat od ostatniego razu. Teraz promują zeszłoroczny album "Black ice".
Pomijając fakt że kapelka robi się wiekowa niczym Stonesi :D a równie energetyzująca na scenie, występ należy do kategorii heavy tzn. że na płycie lotniska na pewno stawi się grube kilkadziesiąt tysięcy fanów. Myślę, że warto zaliczyć takie wydarzenie. Ja osobiście myślami jestem już "on a highway( ? ) to...Bemowo"

dereck2
ACDC, W-wa, Bemowo, 27 maja

Na lotnisko zjechały ciężarówki, chyba bedą ustawiać scenę. 27 to jednak czwartek, więc może obejrzę koncert ze swojej miejscówki.

dereck2
ACDC, W-wa, Bemowo, 27 maja

Tak się składa ze z okna w pracy mam doskonały widok na lotnisko. Wystarczyłoby otworzyć okno i miejscówka do oglądania i słuchania idealna:). Jakby 27.05 był dniem roboczym to kto wie czy bym nie został po pracy bo nie ukrywam mam sentyment do zespołu. Ale cóż to będzie sobota a poza tym pewnie w tym okresie będę się urlopował.
Życzę zatem miłych wrażeń tym co przybędą.

opioom
Obrazek użytkownika opioom
ACDC, W-wa, Bemowo, 27 maja

A ja mam nadzieję, że znowu ustawią scenę tak jak na Madonnę...nie ma to jak obejrzeć koncercik z własnego fotela z mocniejszym napojem w ręku :)

Armia baranów, której przewodzi lew, jest silniejsza od armii lwów prowadzonej przez barana.