Wyprawa rowerowa na Białoruś

11 posts / 0 new
Ostatni wpis
mityngrowerowy
Wyprawa rowerowa na Białoruś

Witam i zapraszam do obejrzenia zdjęć z naszej 10 dniowej wyprawy rowerowej na Białoruś, które znajdują się pod adresem http://picasaweb.google.pl/cwietek3/BiaOrus2009#
Trasa wyprawy biegła od Grodna przez Nowogródek, jezioro Świteź,
jezioro Narocz na pojezierze brasławskie, które znajduje się przy
samej granicy białorusko-łotewskiej. Zrobiliśmy w sumie 850 km, w tym prawie 400 drogami lokalnymi szutrowymi omijając duże miasta,
zwiedzając przede wszystkim białoruską prowincję.
Jeśli ktoś zainteresowany jest taką aktywną formą wypoczynku informuję, że powstaje Parczewska Grupa Rowerowa (PGR). Stowarzyszenie to ma zjednoczyć wszystkich lubiących jazdę rowerem z naszej gminy bowiem jak wiadomo w grupie jest zawsze raźniej, bezpieczniej i więcej pomysłów. Zainteresowanych uczestnictwem we wspólnych rowerowych rajdach czy jednodniowych wycieczkach zapraszam do pisania na adres: rowerowyparczew@gmail.com
Pozdrawiam
Grzesiek

Rowerowy Parczew
Wyprawa rowerowa na Białoruś

gruha napisał/a:
Gratulacje. Fotoreportaż wspaniały. Jak byście chcieli dział na forum to walcie śmiało :-) Oczywiście coś za coś :-) Publikacja zdjęć z wypraw dla ogółu.

Witam!

Wiosna zbliża się wielkimi krokami, a wraz z nią rusza Parczewska Grupa Rowerowa. W tym roku jeśli chodzi o rowery będzie się trochę w Parczewie działo. Na ostatnim spotkaniu PGR-u ustaliliśmy terminy ostateczne następujących rajdów, wyjazdów i imprez rowerowych w sezonie 2010:

- 11.04.2010 - odbędzie się pierwszy Wiosenny Rajd Rowerowy z cyklu "Cudze chwalicie swego nie znacie" na rozpoczęcie nowego sezonu 2010.
- 04-07.06.2010 - Międzynarodowy Rajd Rowerowy z Parczewa do Lubomla na Ukrainie (we współpracy ze Starostwem Powiatowym w Parczewie)
- 27.06.2010 – III Parczewski Mityng Rowerowy w Dębowej Kłodzie k/Parczewa - będzie to impreza otwarta sportowo-rekreacyjna dla wszystkich chętnych.
- 12-18.07.2010 - I Parczewska Pielgrzymka Rowerowa do Częstochowy (we współpracy z Parafią p.w. św. Jana Chrzciciela oraz Parafią p.w. Opatrzności Bożej w Parczewie)
- 18.07.2010 - Kryterium Uliczne o Puchar Burmistrza Parczewa w Parczewie - impreza sportowa dla wszystkich chętnych.
- 29.08.2010 - Maraton po Ziemi Parczewskiej o Puchar Starosty Parczewskiego - impreza sportowa dla wszystkich chętnych

W związku z tym, że trochę tego jest i mogą pojawiać się pytania od osób zainteresowanych pomyślałem, że fajnie by było założyć nowy dział na forum eparczewa jeśli oczywiście jest taka możliwość. Proszę o kontakt: rowerowyparczew@gmail.com
Więcej informacji o PGR na naszej stronie:
http://rowerowyparczew.site50.net/

gruha
Obrazek użytkownika gruha
Wyprawa rowerowa na Białoruś

Stosownego maila napisałem czekam na odpowiedź :-)

Rowerowy Parczew
Wyprawa rowerowa na Białoruś

gruha napisał/a:
Stosownego maila napisałem czekam na odpowiedź :-)

Niestety stosownego maila nie otrzymałem. Nie wiem czy jest to wina mojej poczty czy innych sił natury...

Rowerowy Parczew
Wyprawa rowerowa na Białoruś

Z racji tego, że żadnego maila od Administratora strony jak dotąd nie dostałem jeszcze raz ponawiam moje wcześniejsze pytanie na forum.
Czy byłaby możliwość założenia nowego działu z przeznaczeniem dla wszystkich lubiących jeździć rowerem?
Pozdrawiam i czekam na odpowiedź.
Grzesiek

socom45
Obrazek użytkownika socom45
Wyprawa rowerowa na Białoruś

widziałem wszystkie foty, stary jesteście "wielcy"
na lekko, lekko krótsze trasy jedę z wami
pozdrawiam

genx
Obrazek użytkownika genx
Wyprawa rowerowa na Białoruś

Gratulacje, zdjęcia super, Pozdrowienia dla Jarka :)

robot
Obrazek użytkownika robot
Wyprawa rowerowa na Białoruś

Fantastyczne zdjęcia, super opisówka! Aż trudno uwierzyć że mamy nieopodal taką egzotykę, w pozytywnym tego słowa znaczeniu.

"(...)Znów w dłoni zamiast płaskiej butelki
Znany kształt kolby od parabelki(...)"

xander
Wyprawa rowerowa na Białoruś

Bez odpisów byłoby nudno, super wycieczka :) Miło pooglądać, ale nie wiem czy dałbym radę tyle machać nogami...

gruha
Obrazek użytkownika gruha
Wyprawa rowerowa na Białoruś

Gratulacje. Fotoreportaż wspaniały. Jak byście chcieli dział na forum to walcie śmiało :-) Oczywiście coś za coś :-) Publikacja zdjęć z wypraw dla ogółu.

mityngrowerowy
Wyprawa rowerowa na Białoruś

socom45 napisał/a:
na lekko, lekko krótsze trasy jedę z wami

Zapraszamy! W tą sobotę jedziemy do Sławatycz nad Bug na Pierwszy Nadbużański Rajd Rowerowy: http://rajd.nadbugiem.pl/
Trasa 70 km, głównie po asfalcie, na możliwości każdego. Jeśli ktoś miałby ochotę jechać z nami piszcie na rowerowyparczew@gmail.com
Pozdrawiam
Grzesiek