Smartfon - aplikacje

4 wpisów / 0 new
Ostatni wpis
slaweq
Smartfon - aplikacje

Skad dowiadujecie sie o ciekawych apkach na smartfony? Jesli mozecie to podajcie jakies stronki lub jakie konkretnie uzywacie na codzien :) Pozdro!

ebebe
W sumie z innych forów

W sumie z innych forów

freds
Nie mam żadnego miejsca, po

Nie mam żadnego miejsca, po prostu czasem mi wpadnie w oko jakaś nowa apka

malgoska
Musze przyznac, ze smartfon

Musze przyznac, ze smartfon to jeden z wynalazkow jakie odmienily moje zycie w dosc duzym stopniu. Ogolnie technologia ma pozytywny wplyw na nie odkad pamietam. Swego czasu jedyna rzecza jaka mozna bylo zrobic na telefonie komorkowym to bylo napisanie smsa .. pozniej weszly mmsy i jakies przegladarki stron www (gdzie wszystko bylo w tekscie). Fakt, dobrze wspominam niezniszczalne Nokie 3310 jednak na tym sie konczy ich czar. Przejscie na smartfona to byl ogromny przeskok jakosciowy. Wszystko za sprawa sklepow z aplikacjami gdzie mozna znalezc praktycznie wszystko. Wiekszosc ludzi interesuja tylko te darmowe (z wbudowanymi reklamami) i wlasciwie one sa ok. Sztuka jest znalezc te warte uwagi .. jest kilka serwisow poruszajacych ten temat jak mobileclick.pl gdzie jest to w sposob zrozumialy przedstawione. Mi w ostatnie swieta bardzo pomogly aplikacje ulatwiajace kupic prezent z tej okazji .. a od zawsze mialem z tym duzym problem. Juz nie chodzi o kupowanie czegos na ostatnia chwile - tylko o znalezienie dobrego patentu jak wyjsc z twarza :)