Koncert Życzeń

11 posts / 0 new
Ostatni wpis
gruha
Obrazek użytkownika gruha
Koncert Życzeń

Miałem nic nie mówić ale to byłby błąd. Zbliżają się pierwsze urodziny portalu www.eparczew.com albo www.eparczew.pl. Planuje przebudowę serwisu. Doszły nam nowe działy, pod serwis www.galeriaparczewska.pl dlatego zmiany są konieczne aby dalej portal zbierał użytkowników. Oczywiście baza danych pozostaje zmieni się wygląd oraz ułożenie poszczególnych działów. Zostanie poprawiony kod php ja i dodane nowe funkcje.

I tutaj już wolną rękę pozostawiam wam. Jakie macie propozycje, życzenia. Dzięki waszym uwagom przebuduje portal.

Pierwsze pytania:
1. Czy chcecie dwie domeny portalu www.eparczew.pl i www.eparczew.com? Obie kosztują ale nie są to wielkie pieniądze więc mogę je ponieść.
2. Sprawa druga forum. Pamiętamy przy przeprowadzce jak całą baza danych się wysypała. Obecnie z bazą nic się nie stanie. Chyba że serwery superhostu nawalą ( Żart - serwery mają oddzielne dyski na których kilka razy na dzień robią się kopie zapasowe). Planuje portal połączyć z phpbb system forum bardzo popularny w internecie. Na chwilę obecną przeniesienie użytkowników i postów na nowe forum jest raczej niemożliwe ale spróbuje. Tak więc pozostajemy przy starym dobrym forum czy robimy znowu przeprowadzkę. Oczywiście mam tu na uwadze tylko FORUM.

Planuje całe plany skończyć do 15 marca aby wyrobić się na nasze pierwsz urodziny.

BESTI@666
Obrazek użytkownika BESTI@666
Koncert Życzeń

A może do logo dodać herb Parczewa? ;)

Człowiek "wykształcony"jest to człowiek zewsząd od istoty rzeczy oddzielony mgłą i chmurami cudzych pojęć, tak nieraz gęstymi, że ani jeden promień się nie przedrze.

dereck2
Koncert Życzeń

Osobiście jestem za pozostawieniem starego forum. Po przeprowadzce zaczynalibyśmy znowu wszystko od nowa, a nie wiem czy byłoby to najlepsze rozwiązanie. Co do domen to jest mi obojętne czy są dwie czy jedna. są dwie to ok, a jak będzie jedna to i tak wszyscy się z czasem przyzwyczają

Ronin
Koncert Życzeń

Mimo ze zagladam jedynie od czasu do czasu i nie udzielam sie za bardzo na forum, to przychlam sie do zdania przedmowcy. Obecne forum jest ok, i nie widze w czym phpbb mialo by byc lepsze.
Co do domeny, to w zasadzie moim zdaniem warto, bo .pl lepiej brzmi :D, a stali bywalcy i tak i tak trafia, tu raczej widze kwestie czysto kosmetyczna.

Pozdrawiam.

Wespazjan2
Koncert Życzeń

Jeżeli przeprowadzka na inne forum nie oznacza utraty danych to uwazam, ze mozna sprobować pobawic się na nowym.

Edytowane. Administracja.

gruha
Obrazek użytkownika gruha
Koncert Życzeń

yv napisał/a:
Jeżeli przeprowadzka na inne forum nie oznacza utraty danych to uwazam, ze mozna sprobować pobawic się na nowym.

Jeśli mi się takie coś uda to zmienie forum jeśli nie szkoda mi tego co wszyscy razem nazbieraliśmy.

milypl
Obrazek użytkownika milypl
Koncert Życzeń

a kopi zapasowej forum nie da sie zrobic ?? ;)

Mirella
Koncert Życzeń

Chciałabym zapytać o dział ogłoszeń. Np. korepetycje, oddam szafki kuchenne w dobre ręce, zgubiłem gałkę od ulubionego starego radia "Szarotka", itp.
Nie chodzi o setki anonsów auto-moto, ale o pomoc w rozwiązywaniu naszych rozmaitych drobnych kłopotów.
Mirella

robot
Obrazek użytkownika robot
Koncert Życzeń

yv napisał/a:
Jeżeli przeprowadzka na inne forum nie oznacza utraty danych to uwazam, ze mozna sprobować pobawic się na nowym.

Zgadzam się z YV.

Natomiast w przypadku gdy trzeba wybierać miedzy PL a COM, wybieram PL! :D

"(...)Znów w dłoni zamiast płaskiej butelki
Znany kształt kolby od parabelki(...)"

gruha
Obrazek użytkownika gruha
Koncert Życzeń

A więc wykupiłem jeszcze na ten rok domenę .com. Od 2008 r. będziemy już tylko pod domeną .pl. Zrobiłem logo portalu na przerabianą właśnie stronę. Podziwiać można i uwagi wnosić. Polecam też wpisywać swoje uwagi aby potem po przeróbce strony, zmianach na stronie, nie było problemów, narzekań :-)

M
Koncert Życzeń

phpbb bylo by lepsze. chociaz wlasciwie temu forum brakuje tylko kilku drobnych rzeczy. np. przycisku "przejdz do ostatniego postu"
niby drobiazg, ale przydatny
powinna byc tez opcja logowania na forum. teraz zeby sie zalogowac trzeba wejsc na glowna portalu i pozniej na forum. chyba ze jest takie cos, a ja tego nie widze =P
Pozdrawiam