Ban dla Gana

6 posts / 0 new
Ostatni wpis
kepih
Obrazek użytkownika kepih
Ban dla Gana

Ostatnio użytkownik gan dostał ostrzeżenie za obrażanie innych forumowiczów. Nic się w jego zachowaniu nie zmieniło więc w konsekwencji dostał 2 tygodnie blokady konta. Jak tylko blokada została zdjęta dodał takiego samego posta, za który dostał blokadę. I w efekcie dostał następną blokadę.
Poprzez maila zażądał wyjaśnień co do powodów bana. Wysłałem mu wyszczególnienie z regulaminu, jaki punkt złamał i na jakiej podstawie dostaje następną blokadę.
Po zwyzywaniu mnie od "małych chłopców i tchórzów" poprosił o usunięcie konta (Gruha - tą decyzje zostawiam Tobie).
Wątek pozostawiam otwarty do dyskusji, jeżeli ktoś ma jakieś przemyślenia to proszę pisać.

gruha
Obrazek użytkownika gruha
Ban dla Gana

Jeśli ktoś nazywa dorosłe osoby "małymi chłopcami" przy czym sam nie umie zachować się jak dorosły nie ma o czym dalej rozmawiać. Pan Gag dostaje bana.

Co do usunięcia konta wcale nie muszę tego robić. W polityce prywatności jak by ten Pan przeczytał jest napisane: Administrator zastrzega możliwość odmowy usunięcia postów.. A niestety usunięcie konta powoduje skasowanie postów na forum. A tego byśmy nie chcieli bo niektóre dyskusje w których gan brał się rozsypią.

robot
Obrazek użytkownika robot
Ban dla Gana

Akurat z Ganem to chyba nie zgadzałem się żadnej sprawie, Jego wpisy pod dosłownie każdym tekstem na stronie w stylu połamanego "haiku" są torturą dla mojego prostego umysłu, ale wybanowanie go uważam za przesadę.

Wzmógłbym za to czujność rewolucyjną moderatorów (ostatnio i tak jest dużo lepiej) w kwestii moderowania na bieżąco "piszących się" wątków. Chodzi mi głównie o trzymanie się tematu. Po prostu korzystajcie ze swoich uprawnień i wypieprzajcie wszystko co nie dotyczy tematu, dublujące się tematy i tego typu historie.
Śmiem twierdzić że mimo obecności, o ile dobrze pamiętam, 6 adminów/moderatorów (w poprzedniej wersji strony tyle się ich wyświetlało) część dyskusji zabrnęło w kierunku personalnej pyskówki i w konsekwencji to forum straciło kilku aktywnych uczestników.

"(...)Znów w dłoni zamiast płaskiej butelki
Znany kształt kolby od parabelki(...)"

CasThor
Obrazek użytkownika CasThor
Ban dla Gana

Ja nie chcę się wypowiadać dopóki nie przeczytam drugiej strony która aqrat teraz nie ma takiej możliwości.Nie rzucę kamieniem bo sam nie jestem bez winy.Tym bardziej jeśli druga strona ma teraz zakneblowane "usta".

CasThor.
Życie to nieustający stukot kół po wertepach.

Pan z cynamonu
Ban dla Gana

Generalnie jest u nas taki tred aby wspolczuc katom a obwiniac ofiary za to ze sa ofiarami tj. za to ze daly sie wykorzystac i skrzywdzic.

Powiem wiec zgodnie z ta tendencja: " Gana bardziej bolalo gdy obrazal innych niz tych ktorych obrazal "

Ile bylo tutaj uporu chamstwa i ostrzezen (szans do zmiane retoryki) wiedza tylko administratorzy strony eparczew.

gruha
Obrazek użytkownika gruha
Ban dla Gana

Temat zamykam.