Zombi na forum

7 posts / 0 new
Ostatni wpis
Paluch
Obrazek użytkownika Paluch
Zombi na forum

W filmach z serii Noc żywych trupów, zombie przedstawiano jako nieumarłego - osobę martwą, powstającą z grobu i starającą się zaspokoić żądzę krwi poprzez konsumpcję świeżego ludzkiego mięsa lub mózgu.
Jak tak patrzę na uporczywie próbującego powstać z niebytu na tym forum Gana, to przypominają mi się postaci z takich filmów :)

Jeśli forum jest niedemokratyczne to proponują założyć nowe lepsze, może nawet coś na tym zarobicie (po kilku latach).
Jeśli nie "umiecie" albo się nie chce to uszanujcie wizję forum jaką ma jego autor i gratisowo współpracujący moderatorzy.
Zresztą powrót z wyzerowanym licznikiem i a co gorsza z zerową reputacją nie ma większego sensu. Prawda obroni się sama, półprawdzie nie pomoże 10 tożsamość ...
Prezentowane tu (przez Gana) poglądy i zarzuty już dawno przestały moim zdaniem być wiarygodne i wymagające poważnej dyskusji. Ich dalsze lansowanie to tylko głębsza ich kompromitacja.

Z zombi problem jest tylko jednego rodzaju - krwiożercza styl w argumentacji bywa zaraźliwy :(

maniek
Zombi na forum

paluch- super zdjęcie, poproszę o więcej
zombie
pragnę waszych mózgów
prawej i lewej półkuli

maniek
Zombi na forum

Tutaj znajduje sie miejsce tylko na wiersze i proze wylacznie mojego autorstwa. (komentarze i opinie zostaw dla siebie)

Wiersze zawieraja bledy ortograficzne. Nie zawsze je widze i poprawiam.Brak w nich interpunkcji. Nie biore takze udzialu w konkursach. Nie mam aspiracji literackich. Liczy sie dla mnie tylko przekaz i sens. Jezeli jestes zainteresowany... zapraszam do poczytania.

- czy to nie jest zombijaństwo

Pan z cynamonu
Zombi na forum

:D

l_k
Zombi na forum

Żenada.

Paluch
Obrazek użytkownika Paluch
Zombi na forum

Zgadzam się z przedmówcą, przypominam tylko że post jest pokłosiem żenującego zachowania jednego (ale za to w kilkunastu już osobach) użytkownika.
Wygląda na to, że w stolycy to już prawdziwa epidemia zombi ;)
http://wiadomosci.wp.pl/gid,14720558,kat,355,title,Zywe-trupy-zaatakowaly-w-Warszawie-zdjecia,galeria.html

ps. Jeśli rzadko tutaj zaglądasz i nie chce ci się czytać wszystkich odpowiedzi, napisz to już w pierwszym swoim poście.

gino
Zombi na forum

no to jestem lepszy niż bóg; bóg był jedynie w trzech osobach