Nowy eparczew.pl

6 posts / 0 new
Ostatni wpis
gruha
Obrazek użytkownika gruha
Nowy eparczew.pl

Hej,

Niedługo kolejna przebudowa eparczew.pl. Od dobrych kilkunastu miesięcy nic się nie dzieje z silnikiem eparczew czyli php-fusion tak więc postanowiłem przejść drupala. Pytanie do was czego wam tutaj brakuje? A co powinno zostać na 100%.

ralsaw
Obrazek użytkownika ralsaw
Nowy eparczew.pl

Hej,
+ Hmm.. fajnie by było gdyby dało się do swojego profilu dodać własną firmę i zarządzać danymi tej firmy (adres, strona www, e-mail), aby nie zawracać głowy administratorowi. Unowocześniony katalog firm i instytucji, możliwość zamieszczenia mapki z lokalizacją.
+ Może jakieś większe możliwości promowania Parczewskich firm - za darmo lub za drobną opłata. Wystarczyłby jakiś baner informacyjny o nowo otwartych firmach i usługach w Parczewie i okolicach
+ dział Download jest chyba zbędny, a w każdym razie w ogóle nieaktualizowany.
+ może przydałby się jakiś dodatkowy moduł do ogłoszeń? Formularz itp., podział na kategorie.
+ przydałoby się także jakieś małe info na stronie głównej odnośnie pogody w Parczewie (może nawet jakiś podgląd live z kamery)
+ dodatkowo może info takie jak np.:wtorek, 2 kwietnia 2013
imieniny:Franciszka, Teodozji
+ może jakiś dział, bądź odnośnik do gazetek promocyjnych Parczewskich marketów :)
+ przydałyby się częstsze aktualizacje, ale wiem jak jest...
Takie moje sugestie. Może się przydadzą:)

Rosenfield
Obrazek użytkownika Rosenfield
Nowy eparczew.pl

Zasadniczo przyłączam się do sugestii raslawa, choć uważam, że za możliwość promowania w tym serwisie swojej firmy powinno się płacić, nie przesadzajmy z ta samopomocą parczewską :) Jak ktoś chce za darmo to zawsze ma Facebooka.
Dział download faktycznie jest bez sensu na chwilę obecną.
Mam nadzieję gruha, że nie planujesz mocno zmienić obecnej formuły wyświetlania forum - w sensie, że ostatnio aktywne tematy wiszą na str. głównej, moim zdaniem to czytelne i wygodne rozwiązanie a odkopanie konkretnego tematu z właściwego poziomu forum bywa czasem irytujące. Shoutbox mimo, że ostatnio częściej używany do pyskówek też ma swój urok, proszę go zostawić :)

gruha
Obrazek użytkownika gruha
Nowy eparczew.pl

Dużo waszych sugestii pokryło się z moimi
1. Aktywne tematy jak najbardziej będą. Jedna silnik forum na pewno się zmieni. Postaram się pozostawić forum graficznie takie jakie jest. Ewentualnie dodać kilka opcji.
2. Dowloand wypada.
3. Historia parczewa i takie inne również.
3. Promocja firmy na eparczew - Tak jak wspominaliście wcześniej będą pełne dane teleadresowe, oferta firmy, możliwość dodania zdjęć, pełne wsparcie pod wyszukiwarki, Promocja na stronie głównej, wyszukiwarka, mapa, statystyki odsłon itp. Myślę że będzie to koszt 100-149 zł rocznie. Oczywiście wszystko sterowane przez użytkownika.
3. Ogłoszenia kup, sprzedam. Prosta rzecz na pewno będzie darmowe i dostępne dla każdego.
4. Rozkład jazdy - nie wiem jak zapanować nad zmianami ale tutaj ktoś musiałby by to aktualizować.
5. Gazetka promocyjna - bardzo ciekawy pomysł. Popiszę po marketach na pewno coś z tego uda się zrobić.
6. Co myślicie o blogach dla użytkowników? Aby każdy mógł sobie napisać coś od serca.
7. Co myślicie, aby włączyć równie inne miejscowości z powiatu. Dostosować forum, ogłoszenia, bazę firma również dla nich. Trochę koncepcja się zmieni z portalu miasta na portal powiatowy, ale już od dawana piszemy o wieściach z powiatu.
Pytanie do przedsiębiorców co myślą o bazie firm. Czy w ogóle są skłonni to wydania jakichkolwiek pieniędzy na widoczność w "Internecie parczewskim".

kepih
Obrazek użytkownika kepih
Nowy eparczew.pl

Co do forum, to mam propozycję żebyś zmienił ograniczenie szerokości. Wątek foto chyba przez to upadł, że zdjęcia były na siłę przez silnik forum zmniejszane, a autorzy tego nie lubią.

martka
Nowy eparczew.pl

czy tak jak hula sobie fundacja Forum Dialogu Między Dialogami, będzie można przedstawić Zakon Templariuszy?