Konsultant Biznesowy

WERTUI to firma zajmująca się tworzeniem kompletnych narzędzi wsparcia wizerunkowego i reklamowego w Internecie dla małych i średnich przedsiębiorstw (https://wertui.pl/), w związku z rozwojem sieci sprzedaży poszukuje kandydatów na stanowisko: Konsultant biznesowy
Miejsce pracy: Parczew

Opis stanowiska:
- Praca mobilna, aktywne poszukiwanie i pozyskiwanie nowych Klientów Biznesowych;
- Utrzymywanie długofalowych relacji z Kluczowymi Klientami

Wymagania:
- Doświadczenie w roli samodzielnego przedstawiciela handlowego B2B;
- Doświadczenie w marketingu internetowym lub/i marketingu wielopoziomowym będzie dodatkowym atutem;
- Bardzo dobra znajomość lokalnego rynku w branży reklamowej będzie dodatkowym atutem;
- Wykształcenie minimum średnie;
- Umiejętność negocjacji, perswazji; inicjatywa i przedsiębiorczość;
- Samodzielność w działaniu, doskonała organizacja pracy własnej, orientacja na cel;
- Nienaganna prezencja; Wysoka komunikatywność i kultura osobista;
- Prawo jazdy kategorii B

Oferujemy:
- Możliwość rozwoju w profesjonalnym środowisku biznesowym;
- Szkolenia i pomoc w rozwijaniu umiejętności sprzedażowych;
- Atrakcyjne wynagrodzenie + unikalny system motywacyjny (m.in. możliwość sfinansowania samochodu;
- Ciekawą współpracę ze specjalistami z wielu dziedzin;
- Pracę w firmie, dla której Twój głos i opinia są ważne i brane pod uwagę

CV prosimy przesyłać pod adres hr@wertui.pl z dopiskiem "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacyjnych zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182)."