Extra praca

Duża Firma z branży Finansowej poszukuje osoby do współpracy w charakterze doradcy finansowego. Mile widziani Studenci ale nie tylko.

Opis stanowiska:
- przeprowadzanie analiz w celu badania potrzeb klienta
- budowanie wizerunku firmy zgodnie z etyką
- budowanie długotrwałych relacji z klientami
- aktywne pozyskiwanie klientów

Wymagania - szukamy ludzi którzy:
- chcą się rozwijać pracując w branży finansowej
- lubią i potrafią identyfikować potrzeby Klienta i dostarczać mu optymalne dla niego rozwiązania finansowe
- efektywnie potrafią organizować swój czas
- są otwarci na nowe wyzwania
- mają determinację dążenia do celu

Oferujemy:
- możliwość rozwoju i poszerzania wiedzy, bo będziemy Cię szkolić
- pakiet praktycznych umiejętności, których Cię nauczymy, z obszarów w których jesteśmy ekspertami
- przejrzystą ścieżkę kariery
- wynagrodzenie adekwatne do osiąganych wyników

Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie CV w załączeniu wiadomości.

Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Telefon:
666 882 888