Parczew: Paweł Kędracki został ponownie burmistrzem

W II turze wyborów na burmistrza dobrze wypadł Paweł Kędracki (PiS), który otrzymał 2603 głosy (53,52 proc.). Rywalizujący z nim Stanisław Mroczek (bezpartyjny) uzyskał 2261 głosów (46, 48proc). Frekwencja wyniosła 39,44 proc.

A w I turze Stanisław Mroczek uzyskał ponad 4-procentową przewagę nad dotychczasowym burmistrzem.

- Jest dobrze. Myślę, że na ten wynik wpłynęła lepiej przygotowana II tura. Mogłem zbilansować wszystkie dokonania z ubiegłych lat. Było się czym pochwalić. Dzięki wielu projektom i umowom mamy już przygotowane inwestycje na kolejne 2 lata. Wywalczyłem budowę basenu, której pozbawiono Parczew. Teraz mieszkańcy miasta i gminy mogli to dostrzec i przemyśleć. Chciałem podziękować wszystkim, którzy oddali głos zważając na przyszłość Parczewa – podkreśla Kędracki.

źródło: http://www.dziennikwschodni.pl

Komentarze

Gratuluje. Osobiście dla mnie to dobra wiadomość. Burmistrz pokazał twarz wychodzi do ludzi, pisze na forum. Zawsze jeśli przyjdzie się do niego to przyjmie. Panie Burmistrzu dostał Pan kolejny kredyt zaufania. Proszę go nie zmarnować.

Popieram. Myślę że się dobrze stało.

Ja jeszcze raz gratuluję !!

Pan Kedracki jest ok,dobrze ze wygral.

Pan Mroczek to jednak czlowiek z innej bajki, moim zdaniem jego postawa i retoryka gryzie sie z pelnieniem funkcji publicznej.

Serdeczne Gratulacje ! ;)

ps. A to ze Burmistrz pisze na forum mnie akurat zdumiewa.

[url]http://podlasie24.pl/wiadomosci/parczew/pawel-kedracki-kontra-stanislaw-...

Gratulacje Panie Burmistrzu! Spoza Parczewa ale z uwagą śledziłem, śledzę i będę śledził :) to, co się w Parczewie dzieje...

Zdecydowało 342 głosy. Sądząc po komentarzach to właściwie forumowiecze przeważyli szale zwycięstwa :) Gratulacje dla Burmistrza. Gratulacje także dla wyborców za niezłą frekwencję B)

:) Taaa, forumowicze.. :)

Gratulacje!

Witam!
Gratulacje że Mroczek nie wszedł.

pzdro gan

Życzę zwycięzcy powodzenia w pracy i sukcesów !

"Stanisław Mroczek (bezpartyjny)..." z logo PSL na plakatach. To do czegoś chyba zobowiązuje ?

Bardzo dobrze że Pan Burmistrz pozostał na swoim stanowisku. Młodzi ludzie z Parczewa którzy maja troche rozumu w głowie mysle ze głosowali na Pana Kędrackiego.Tak dalej trzymac ! Chociaz byłem pełny obaw po I turze wyborów..

Składam serdeczne podziękowania wszystkim, którzy zdecydowali się pójść na wybory w dniu 5 grudnia. Szczególne podziękowania dla tych z Państwa, którzy oddali na mnie swój głos. Postaram nie zawieść oczekiwań, a równocześnie swoją pracą przekonać tych, którzy zdecydowali się oddać swój głos na mojego kontrkandydata. jeszcze raz wszystkim SERDECZNIE DZIĘKUJĘ. Przed nami wiele pracy- pozdrawiam Paweł Kędracki

Gratuluję.
ps. Loginu nie trzeba będzie zmieniać ;)

panie Burmistrzu- jest pan Wielki! Tylko Pan mógł przeciwstawić się tym wszystkim, którzy chcieli zmienić kierunek, w jakim zmierza Parczew. Cieszę się z takiego obrotu sprawy. Powodzenia:P

Gratuluję. Jestem przekonany, że jest Pan lepszym kandydatem na to stanowisko. Teraz jednak czeka Pana bardzo ciężka praca. W nadchodzącym "czteroleciu" będziemy Pana szczególnie obserwować i rozliczać. I jeszcze jedno - proszę, w imieniu dużej liczby Parczewian - o przemyślany dobór współpracowników. Szczególnie myślę, że stanowisko wiceburmistrza powinno być dużo lepiej obsadzone niż w minionej kadencji.

Witam!
Niestety nie ma się z czego cieszyć.
Jesteśmy w tej samej rzeczywistości, w tym samym punkcie; pławiąc się w basenie populizmu.

Fikus w którymś z ostatnich postów trafnie podsumował rolę burmistrza; powinien bywać w warszawie w lublinie- gdzie karty rozdają; powinni zacząć się z nim liczyć; powinien przyciągać inwestycje.
A nie dać się ogrywać takiemu leszczowi grabczukowi.
Jedyny plus że Mroczek nie wszedł.

pzdro gan

Serdecznie gratuluję dla Pana Burmistrza, kolejnej kadencji. Myślę że mieszkańcy naszego miasta nie kierowali się przekonaniami politycznymi poszczególnych partii, a wybór był przemyślany i tutaj znaczenie miało to, że przez ostatnie 4 lata coś się na prawdę zmienia. Dlatego to głosowanie pokazało, że Parczewiacy zauważają te zmiany i wierzą że przyszłość Parczewa będzie lepsza. Jako młody mieszkaniec, chciałbym zauważyć, że powinniśmy lepiej wykorzystywać środki z UE do rozwoju naszego miasta. Dzięki temu więcej młodych ludzi będzie chciało wrócić do Parczewa. Mam nadzieję, że jeszcze w tym miesiącu będę miał okazję osobiście pogratulować Panu Burmistrzowi.

Tak,trzeba poszukac sposobu aby zatrzymac mlodych w Parczwie, a tych co pozostali,zachecic aby nie wyjezdzali.Inaczej bedzie lipa dla tego miasta.

A jak Pan burmistrz ładnie udekorował na świeta Parczew :] Centrum wyglada wprost okropnie.. Brawo brawo.. Ale wierzymy ze przed nastepnimi wyborami będzie tak ładnie jak ostatnio ;p

Natepny festyn równiez za cztery lata.. ?

Ja ze swojej strony chciałbym zwrócić uwagę na komunikację z większymi miastami. Qna nawet Lubartów,Łęczna ma jakieś klekoty które jeżdżą co chwila tam i nazad.Nie mówcie że to co innego bo sami dyskryminujecie wtedy Swoje Miasto.Może zamiast gonić do Lublina to niech zawracają w miastach pośrednich j/w i wracają? Zróbcie coś z tym bo ludzie klną na przystankach.Nie wiem,dajcie jakieś dotacje przewoźnikom,umożliwcie rozkręcenie biznesu czy jak?

Gratulacje !!!Po drugiej kandydaturze Pana stracimy powiat aby tak dalej.

Pietras, a to Kedracki Starosta zostal ? ;)