Przedstawienie Redakcji.

Po tym jak już portal funkcjonuje ( choć wiele pracy przed nami ) chciałbym przedstawić Państwu redakcje serwisu.

Na razie prezentuje się ona skromnie.

  • Wojciech 'gruha' Dąbrowski
    Administrator serwisu. Głowa całego serwisu.
  • Grzegorz 'Kemiro' Prączko
    Osoba odpowiedzialna za kulturę w portalu. Moderator forum.
  • Wojciech 'Xander' Wójciuk
    Tak samo jak Kemiro nadzoruje wszystko to co napiszecie na stronie.

Chcesz znaleźć się wśród nas ? Nic prostszego wystarczy napisać mi (gruha) prywatną wiadomość albo maila co chcesz robić w serwisie albo co nowego stworzyć. Najbardziej zależy nam na osobach które zajmą się takim działami : - wiadomości z powiatu - imprezy, uroczystości na terenie powiatu - przetargi - wieści z Parczewa i okolic Oczywiście chcecie założyć swój kącik np. gry RPG na forum piszcie a na pewno się dogadamy. Czego oczekujemy : - zaangażowania w pracy - masę czasu wolnego :-) - znajomość podstawowa j. polskiego ( pisownia bez błędów ort.)

Kategoria: 

Komentarze

Powinny byc rowniez opisane legendy związane z Piwonia i Konotopą.
Pozdrawiam

gdzie nie spojrzę te same teksty o historii ale żadnych danych dokładnych- gdzie co było, jakie budynki, jakie dokumenty o tym świadczą. Tak to można pisać że za czasów świętopełka XVII w Parczewie był zamek i pierwsza na świecie kręgielnia z pizzerią a za kuźnią stała ikea. Wiem, wiem - błogosławieni którzy nie widzieli a uwierzyli ale w tym przypadku nie potrafię.

nie wyczytałam nic nowego w tej historii,ale mam małe pytanko-może ktoś wie gdzie dokładnie znajdowały się w parczewie cmentarze. oczywiście oprócz tego który już jest i tego który jest budowany. z góry dziękuję za informacje

Wprawdzie zareklamuje trochę Jacka Kaszlikowskiego( Jacuś-wybacz), ale był chyba jedynym, który zadał sobie trud "nakręcenia" historii Parczewa w pigułce, którą to opowiada emerytowany nauczyciel Lechosław Płowaś:

Bynajmniej jest to ciekawsze od encyklopedycznych powtarzających się opracowań

http://www.youtube.com/watch?v=hWeGFzezLgw