O krok od tragedii

Parczewscy policjanci ustalają szczegóły zdarzenia do którego doszło wczoraj około godziny 18.00 w miejscowości Jabłoń. Jak wstępnie ustalili policjanci kierujący bmw w trakcie wykonywania manewru wyprzedzania stracił panowanie nad pojazdem, zjechał z drogi i uderzył w drzewo. Kierowca pojazdu był trzeźwy. Mimo poważnych uszkodzeń pojazdu nikomu spośród podróżujących nic poważnego się nie stało.
 
Wczoraj około godz. 18.00 w miejscowości Jabłoń doszło do groźnie wyglądającego zderzenia. Kierujący bmw na prostym odcinku drogi wykonując manewr wyprzedzania stracił panowanie nad pojazdem. Następnie zjechał z drogi i uderzył w drzewo. Mimo poważnych uszkodzeń pojazdu nikomu spośród podróżujących nic poważnego się nie stało. Jak ustalili policjanci, kierowca bmw był trzeźwy. Teraz funkcjonariusze ustalają wszystkie okoliczności tego zdarzenia.
 
Apelujemy o rozwagę i rozsądek na drogach. Panujące dobre warunki atmosferyczne zachęcają do szybszej jazdy i usypiają naszą czujność. Dla wielu osób kończy się to niestety tragicznie.
 
R.R/A.K.
Kategoria: 
Żródło: 
http://lubelska.policja.gov.pl