Urodziny - 10 lat portalu eparczew.pl

Dziś jest dość specyficzne święto. To w tym dniu 15 marca 2016 r. zarejestrowaliśmy domenę eparczew.com. Minęło 10 lat. W Internecie ten czas to wieczność. Co może człowiek napisać po 10 latach pracy nad projektem? Chyba jedno słowo. Dziękuję za to, że oglądacie, komentujecie i piszecie, oraz za to, że krytykujecie.

Przez 10 lat zmieniło się wiele. Zmieniony został silnik strony, przenoszenie kilku lat wypowiedzi użytkowników bez strat było wielkim wyzwaniem. Zmienił się serwer, nawet 3 razy. Zmieniła się technologia. Statystyk odwiedzin strony nie mamy z całych 10 lat. Wtedy w 2006 nie było statystyk strony… nie takich dokładnych. Nie było facebooka, ludzie najpierw wchodzili na swoje ulubione portale potem na facebooka. Była nasza klasa, teraz jej już prawie nie ma. Za to my jesteśmy ☺

Co można powiedzieć o administracji? Zmieniała się, nabierała doświadczenia – dlatego zapewne to czytacie. Zarzucano nam wiele dziwnych, nieprawdziwych informacji. Jednak nadal trwamy.

Przez ten 10 lat w Parczewie powstało wiele ciekawych stron internetowych, grup na facebooku, przez co nasz portal ma konkurencję. I bardzo dobrze! Konkurencja jest dobra dla użytkowników, dla mieszkańców naszych okolic.

Na zakończenie życzę wam oraz nam kolejnych 10 lat, chyba jeszcze „czytania” w internecie portalu eparczew.pl.

Z poważaniem

Wojciech Dąbrowski 
Administrator

Kategoria: