Rozkład Jazdy PKS i PKP

Busy Biała Podlaska - Parczew - Lublin

Kierunek Godziny odjazdów z Parczewa
Lublin 5:25f  7:55L#  8:55F  11:10L9  11:41LO  12:30F#  15:25L  16:55Ln  18:21LmO  19:30Ln
Biała Podlaska 7:58LO 15:42LmO
Legenda

A - nie kursuje w niedziele i święta

B - nie kursuje w soboty

F - kursuje w dni robocze od poniedziałku do piątku

L - codziennie, oprócz 25, 26.XII, Nowy Rok i dwóch dni Świąt Wielkanocnych.

9 - nie kursuje w soboty lipca i sierpnia

m - nie kursuje 24 i 31.XII n - nie kursuje 24,31.XII i Sobotę Wielkanocną

O - kurs na trasie Lublin - Biała Podlaska

# - kurs przez Siemień - Miłków

Przewoźnik: TRANS-BUS Marian Gąsik tel.kom. 603 374 076


Busy Parczew - Lublin, Parczew - Cichostów

Kierunek Przez Godziny odjazdów z Parczewa
Lublin Lubartów 7:07L  10:10F  8:55F  14:00BL  18:35BL
Cichostów Milanów 13:35BL
Legenda

L - kursuje codziennie 

F - kursuje w dni robocze od poniedziałku do piątku

BL - kursuje codziennie oprócz sobót

Przewoźnik: tel.kom. 502 037 311, 507 753 851


Busy Parczew - Warszawa

Kierunek Godziny odjazdów z Parczewa
Warszawa 7:00 P 1-5,6,7  16:30 P,5,7
Legenda

P - kurs pospieszny 

6 - kursuje w soboty

1-5 - kursuje od poniedziałku do piątku

7 - kursuje w niedziele

Przewoźnik: tel.kom. 664 280 076, 660 086 650


Rozkład jazdy autobusów Parczew D.A

Kierunek Przez Godz. Odjazdu Dni kursowania
Lublin Lubartów 08:20 codziennie
Warszawa Radzyń Podl. 15:15 codziennie
Włodawa Kodeniec 11:05 codziennie
Włodawa Kodeniec 14:50 w dni nauki szkolnej
Włodawa Sosnowicę 10:20 od pon do pt
Włodawa Sosnowicę 12:30 w sob i pon
Rezerwacja Biletów do Warszawy tel. 82 - 57 24 650, 512 032 546

Szynobus Lublin - Parczew

Nazwa stacji Kurs 1 Kurs 2
Lublin 07:50 15:54 20:18
Lublin Płn. 07:54 15:57 20:21
Lublin Zadębie 07:57 16:00 20:24
Lublin Ponikwoda 07:59 16:02 20:26
Rudnik Przystanek 08:02 16:05 20:30
Ciecierzyn 08:06 16:08 20:34
Bystrzyca K/Lublina 8:10 16:12 20:38
Niemce 08:13 16:14 20:40
Wandzin 08:17 16:18 20:44
Lubartów 08:21 16:22 20:49
Lubartów Lipowa 08:24 16:25 20:52
Lubartów Słowackiego 08:26 16:27 20:54
Pałecznica 08:32 16:32 21:00
Tarło 08:36 16:36 21:04
Brzeźnica Bychawska 08:41 16:41 21:09
Zabiele 08:44 16:44 21:12
Gródek 08:48 16:48 21:16
Parczew 08:55 16:55 21:23
Parczew 08:56 16:55 21:24
Parczew Kolejowa 08:58 16:57 21:26

Szynobus Parczew - Lublin

Nazwa stacji Kurs 1 Kurs 2 Kurs 3
Parczew Kolejowa 05.01 09:15 17:16
Parczew 05:03 09:17 17:17
Parczew 05:04 09:17 17:18
Gródek 05:12 09:25 17:25
Zabiele 05:16 09:29 17:29
Brzeźnica Bychawska 05:19 09:32 17:32
Tarło 05:24 09:37 17:37
Pałecznica 05:28 09:41 17:41
Lubartów Słowackiego 05:33 09:46 17:46
Lubartów Lipowa 05:35 09:48 17:48
Lubartów 05:38 09:51 17:50
Lubartów 05:39 09:51 17:51
Wandzin 05:44 09:57 17:55
Niemce 05:48 10:01 17:59
Bystrzyca K/Lublina 05:50 10:03 18:01
Ciecierzyn 05:54 10:07 18:05
Rudnik Przystanek 05:58 10:11 18:08
Lublin Ponikwoda 06:01 10:14 18:11
Lublin Zadębie 06:03 10:16 18:13
Lublin Płn. 06:07 10:20 18:16
Lublin 06:10 10:23 18:20

 

Komentarze

Aktualizacja 1.10.2013r.

Aktualizacja Rozkładu szynobusu. 15.11.2014r.