Kierownik Regionu Sprzedaży

Firma zajmująca się tworzeniem kompletnych narzędzi wsparcia wizerunkowego
i reklamowego w Internecie dla małych i średnich przedsiębiorstw (https://wertui.pl/),
w związku z rozwojem sieci sprzedaży poszukuje kandydatów na stanowisko:
Kierownik regionu sprzedaży
Region: lubelskie

Opis stanowiska:
- Praca mobilna, aktywne poszukiwanie i pozyskiwanie nowych Klientów Biznesowych
- Utrzymywanie długofalowych relacji z Kluczowymi Klientami oraz dbałość o standardy obsługi w rejonie
- Tworzenie i budowa zespołu mobilnych konsultantów biznesowych
- Realizacja celów sprzedażowych w powierzonym regionie
- Organizacja szkoleń i zarządzanie zespołem konsultantów biznesowych
- Raportowanie działań handlowych, pozyskiwanie wiedzy o rynku

Wymagania:
- Doświadczenie w roli kierownika zespołu sprzedaży
- Doświadczenie w zarządzaniu strukturą rozproszoną
- Doświadczenie w roli samodzielnego przedstawiciela handlowego
- Mile widziane doświadczenie w marketingu internetowym lub/i marketingu wielopoziomowym
- Bardzo dobra znajomość lokalnego rynku w branży reklamowej będzie szczególnym atutem
- Wykształcenie minimum średnie, z zainteresowaniami w kierunku e-marketingu, social media, reklama
- Umiejętność negocjacji, perswazji; inicjatywa i przedsiębiorczość
- Nienaganna prezencja
- Samodzielność w działaniu, doskonała organizacja pracy własnej i podległego zespołu, orientacja na cel
- Wysoka komunikatywność i kultura osobista
- Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:
- Możliwość rozwoju w profesjonalnym środowisku biznesowym
- Możliwość zatrudnienia wraz z posiadanym zespołem handlowców
- Szkolenia i pomoc w rozwijaniu zespołu sprzedażowego
- Atrakcyjne wynagrodzenie + unikalny system motywacyjny (m.in. możliwość sfinansowania samochodu)
- Ciekawą współpracę ze specjalistami z wielu dziedzin
- Pracę w firmie, dla której Twój głos i opinia są ważne i brane pod uwagę

CV prosimy przesyłać pod adres hr@wertui.pl z dopiskiem "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacyjnych zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182)."