Pracownicy szklarni z kwiatami i warzywami w Holandii

Poszukujemy osób chętnych do podjęcia prac w branży ogrodniczej - w szklarni (przy kwiatach, sadzonkach, warzywach oraz owocach).

WYMAGANIA:
gotowość i chęć do pracy
ważny i nieuszkodzony dowód osobisty
mile widziana znajomość j. angielskiego

ZAKRES OBOWIĄZKÓW / OFEROWANE STANOWISKA:
praca w szklarniach z warzywami: papryką, pomidorami, ogórkami i inne
praca w szklarniach z kwiatami: storczyki, gerbery, róże i inne
sadzenie, zrywanie, uprawa
sortowanie oraz pakowanie warzyw i owoców,
zbiór pieczarek
proste prace przy pakowaniu owoców i warzyw
kontrola jakości produktów
szykowanie towarów do wysyłki
Sadzenie, ścinanie, pakowanie kwiatów (tulipany, chryzantemy, lilie).
ręcznym układaniu kompozycji kwiatowych według przedstawionego wzoru.
pielęgnacja storczyków
zbieranie oraz kompletowanie zamówień - Orderpicker

OFERUJEMY:
• regularne cotygodniowe wypłaty na konto
• zakwaterowanie
• ubezpieczenie
• stawka godzinowa
• opiekę polskojęzycznych koordynatorów
• pomoc w zorganizowaniu dojazdu do Holandii
• holenderską umowę

Chętne osoby proszę o wysyłanie maila z CV na adres michal.rychter@holandiajobs.pl zatytułowanego SZKLARNIA.