Wystawa Foto Klubu

6 posts / 0 new
Ostatni wpis
gregorek
Obrazek użytkownika gregorek
Wystawa Foto Klubu

Na prośbę kolegi Palucha i przy zdecydowanym sprzeciwie innych ;) pozwalam sobie zamieścić kilka fotek z wystawy fotograficznej której wernisaż miał miejsce 12 listopada.

W imieniu autorów zapraszam wszystkich do Parczewskiego Domu Kultury. Warto zobaczyć te zdjęcia na własne oczy :p

orange
Wystawa Foto Klubu

eparczew odwiedza bardzo dużo Parczewiaków mieszkających poza miastem (np. ja), więc na wystawę chętnie by przyszli, ale z oczywistych wzgledów nie przyjdą, w związku z tym pytanie czy kiedyś można będzie zdjęcia z wystawy obejrzeć w internecie? B)

andyR
Wystawa Foto Klubu

Ja już byłem i polecam.

Paluch
Obrazek użytkownika Paluch
Wystawa Foto Klubu

gregorek napisał/a:
Na prośbę kolegi Palucha ...

No wiecie, rozumiecie, naciski były, dzwonili z komitetu ;)

Wystawa jaka jest - każdy może zobaczyć, ja także serdecznie zapraszam B)

Krótki komentarz.
Sowa uznania dla klubowego kolegi Andrzeja, który był pomysłodawcą tematu i motorem (i motorniczym :D ). Pochwała należy się także dla Eweliny, która chociaż jest w naszym (klubowym) gronie początkującą, także zasiliła ekspozycję.
Wielkie podziękowania dla obecnych na wernisażu, a tak jak widać na zdjęciach - było wśród nich wiele osób, których przedstawiać nie trzeba :)
Tym bardziej cieszyły nas wyrazy uznania, bo oprócz miłych dla ucha słów, była też konkretna pomoc materialna ze strony (Pana) Burmistrza czyli Urzędu Miasta. Dzię-ku-je-my B)

Po co to wszystko. Trochę w tym oczywiście dobrej zabawy (nikt z wystawiających nie fotografuje zarobkowo). Jest to okazja do mobilizacji, żeby zrobić dobre zdjęcia, a z tego zbioru wybrać te (naszym zdaniem) najlepsze.
Naszym celem jest także zachęcenie tu mieszkających, do jak najczęstszego używania posiadanych przecież powszechnie aparatów fotograficznych. Udowodnienie że wystarczy wyjść z domu, żeby zaleźć ciekawy temat. A komu czas pozwala, zaprosić na spotkania Fotoklubu (do PDK w prawie każdy wtorek 18:30).
Wreszcie bliską chyba wszystkim sprawą jest promocja miasta. Zdjecia pokazują, że "są powody do dumy" B)

ps. Gregorek, ta fotka chyba nie z tej wystawy, jakiś portret na ścianie wisi ;) Nawet Burmistrz wydaje się zdziwiony :)

ps. Jeśli rzadko tutaj zaglądasz i nie chce ci się czytać wszystkich odpowiedzi, napisz to już w pierwszym swoim poście.

Bzyszek
Obrazek użytkownika Bzyszek
Wystawa Foto Klubu

Paluch napisał/a:
ps. Gregorek, ta fotka chyba nie z tej wystawy, jakiś portret na ścianie wisi ;) Nawet Burmistrz wydaje się zdziwiony :)

Dobre ;) Tylko dlaczego wypadło na mnie ? :D

--------------------------------------------------------------------

Ja także zapraszam wszystkich na wystawę :)

www.fotoslowik.pl - Zapraszam !!!

gregorek
Obrazek użytkownika gregorek
Wystawa Foto Klubu

Dobre ;) Tylko dlaczego wypadło na mnie ?

A czy to moja wina że jesteś taki fotogeniczny ;)