Wiedźmin

5 posts / 0 new
Ostatni wpis
xander
Wiedźmin

Jakiś czas temu byliśmy światkami wyjścia na światło dzienne polskiej superprodukcji gry Wiedźmin. Zyskała ona fanów na całym świecie i chciałbym jeśli ktoś grał wypowiedział się na jej temat. Osobiście jestem fanem Wiedźmina i gra podobała mi się bardzo, chociaż mój komp trochę nie wyrabiał. Teksty prawie na miarę AS'a, do tego słownictwo w nich też jak w książce, bardzo fajny klimat (coś na miarę starosłowiańskiego?), muzyka też ładnie dobrana i oryginalny styl walki :) Normalnie mi się podoba i już sobie wreszcie kupiłem oryginał :) W wersji podstawowej można znaleźć ładnie opakowane: Grę, ścieżkę dźwiękową, materiały dodatkowe (making of), mapę, instrukcję do gry, poradnik oraz opowiadanie Sapkowskiego.

Oficjalna strona gry: www.thewitcher.com

Czarna Mamba
Obrazek użytkownika Czarna Mamba
Wiedźmin

Robi wrażenie, ale i tak wolę RPGa.. Nie ma to jak dreszczyk emocji na dobrej sesji:)

Revenge is a dish best served cold. [Kill Bill]

Kemiro
Obrazek użytkownika Kemiro
Wiedźmin

RGP ... dawno i nieprawda.
Żartowałem fajnie bylo siedziec po nocach w piewnicy i grac. Stare czasy. Co do gry niemoge ocenic bo na moim kompie moge zapomniec o graniu.

Czarna Mamba
Obrazek użytkownika Czarna Mamba
Wiedźmin

Podoba mi sie intro do gry, czy jak to sie tam nazywa.. a poza tym muzyka jest świetna, wykorzystujemy ja na sesjach..

Revenge is a dish best served cold. [Kill Bill]

Wespazjan2
Wiedźmin

No muzyka jest fajna. Ale i tutaj czytalam rózne opinie.
Niestety mam podobny problem jak Kemiro i na swoim sprzęcie to tylko demo ewentualnie mogę sobie obejrzeć ;) a i za bardzo nie przepadam za tego typu grami.
Na razie jak mam czas to "jeżdżę sobie", tż, kupił "wypasioną" kierownicę.

Edytowane. Administracja.