Strony internetowe

7 posts / 0 new
Ostatni wpis
gruha
Obrazek użytkownika gruha
Strony internetowe

Oferuje budowę oraz przebudowę stron internetowych. Skontaktuj się ze mną a odstawie Cię z kwitkiem...

Tak nie przesłyszałeś się. Powiem uczciwe czy jest Ci potrzebna strona internetowa. Mam ponad 10 letnie doświadczenie w budowie stron internetowych oraz 6 letnie w prowadzeniu działalności e-biznes w naszym polskim Internecie i wiem co mówię.

Strona internetowa to nie moda. To nie "Wszyscy mają to ja też". Strona internetowa musi być jak dobry bank - ma zarabiać na siebie. Czy chcesz wydać 1000 zł i nie wiedzieć czy Ci się to nawet zwróciło?

Przygotowuje strony internetowe:

- z dopasowaniem technologii do oczekiwań klienta. Robię strony w html, xhtml, css, php ... zaraz ale po co ty masz to wiedzieć! Przygotowujemy wspólnie projekt i moim obowiązkiem jest zrobić to jak najtaniej. Oczywiście będziesz mógł wybrać kilka wariantów,

- ze szczególnym naciskiem na sprzedaż, pozyskanie nowych klientów, zbudowanie zasięgu rozpoznawalności twojej firmy.
Ok. Zbudowaliśmy stronę. Wpisujemy adres - jest działa. Czy to już koniec? Oczywiście że nie. Dzięki integracji strony z Google Analitics będziesz zawsze wiedział co się dzieje na twojej stronie, o każdej porze dnia i nocy, lub po prostu dostaniesz statystyki na emaila.

Ponadto:
- Do każdej strony zakupie serwer, podepnę domenę, stworze konta pocztowe.
- Każdej stronie przygotuje kampanię promocją w portalu www.eparczew.pl jak i w całym Polskim, światowym Internecie.

Kilka moich prac:

www.eparczew.pl
www.wi50.pl
www.spedigo.pl
www.e-radcowieprawni.pl
www.klimamika.pl
www.djbit.pl

Kontakt:

Najlepiej email: dabrowskiw@gmail.com
ewentualnie telefon: 662078402

gruha
Obrazek użytkownika gruha
Strony internetowe

Aktualizacja danych - tak więc podbijam :-)

parczewiak
Strony internetowe

a można zapytać z jakim frameworkiem pracujesz?

bo powyżej są tylko strony w darmowych CMSach:
eparczew -> php fusion
wi50 -> phpfusion
spedigo -> patrząc na linki to stawiałbym na joomle ;)
kilmamika -> to pisane samemu :)
dj bit -> joomla ?

Ja nie chcę się kłócić czy coś w tym stylu, ja tylko pytam :) Pozdrawiam!

gruha
Obrazek użytkownika gruha
Strony internetowe

Technologia zależy od projektu. Jeśli już coś na framework to codeigniter.

parczewiak
Strony internetowe

ok rozumiem

Strichoybe
Sugerujemy zapoznanie się z

Sugerujemy zapoznanie się z benchmarkiem tworzenia stron internetowych https://loungegardens.pl/

CurtisBub
Obrazek użytkownika CurtisBub
Unreal tourney ever