mieszkanie 2-pokojowe pilnie poszukiwane do wynajecia

21 posts / 0 new
Ostatni wpis
djablica
mieszkanie 2-pokojowe pilnie poszukiwane do wynajecia

para poszukuje mieszkania 2 pokojowego do wynajecia w bloku za rozsadna cene.kontakt telefoniczny: 782765722

djablica
mieszkanie 2-pokojowe pilnie poszukiwane do wynajecia

bedziemy wdzieczni za kazda propozycje wynajmu

askapar
mieszkanie 2-pokojowe pilnie poszukiwane do wynajecia

Może Diablica a nie Djablica.

djablica
mieszkanie 2-pokojowe pilnie poszukiwane do wynajecia

a czy to jest odp na moj temat forum???ksywa to ksywa pisze sie jak chce

gruha
Obrazek użytkownika gruha
mieszkanie 2-pokojowe pilnie poszukiwane do wynajecia

askapar nie spamujemy w temacie. Patrz zasady pisania na forum.

djablica
mieszkanie 2-pokojowe pilnie poszukiwane do wynajecia

czy ktoś posiada informacje na temat wynajmu stancji w Parczewie?????każda informacja jest dla nas naprawdę ważna

askapar
mieszkanie 2-pokojowe pilnie poszukiwane do wynajecia

Pan Budzik wynajmuje mieszkania nad dawnym Elektrobitem,róg Bema i Żabiej.

djablica
mieszkanie 2-pokojowe pilnie poszukiwane do wynajecia

dziękuje za odpowiedz ale ten Pan jednak już nie ma nic wolnego.może jeszcze ktoś ma jakieś informacje o wolnym mieszkaniu do wynajęcia???

it_it
mieszkanie 2-pokojowe pilnie poszukiwane do wynajecia

Popytajcie w nowych blokach na Jana Pawła II, sąsiedzi zawsze wiedzą kto wynajmuje, albo powieście ogłoszenia w mieście, stokrotce, tesco. Bo tak na forum wątpię czy znajdziecie cokolwiek. Ogólnie w Parczewie ciężko jest coś wynająć :-(

djablica
mieszkanie 2-pokojowe pilnie poszukiwane do wynajecia

Ogłoszenia są porozwieszane w mieście ale Tesco to tez dobry pomysł. W stokrotce już wisi i na razie cisza:(mam nadzieje ze coś się ruszy bo naprawdę zależy nam na wynajmie:( faktycznie jest ciężko tyle osób ogląda te ogłoszenie i nic.Ale i za takie nakierowanie nas i podpowiedzenie serdecznie dziękujemy:)

red_aga
Obrazek użytkownika red_aga
mieszkanie 2-pokojowe pilnie poszukiwane do wynajecia

Naprawdę nikt w Parczewie nie wynajmuje mieszkań? Przecież jest całkiem sporo bloków i domów. Czy to raczej ceny są kosmiczne i ciężko byłoby sobie poradzić w lokalnych warunkach?

djablica
mieszkanie 2-pokojowe pilnie poszukiwane do wynajecia

może i wynajmują ale żeby cokolwiek się dowiedziec to to jest problem.Ludzie albo biorą kogoś przez znajomych uważając że to mniejsze zło albo wiedząc cos o wynajmie rzucają w nie pamięc albo zwyczajnie nie chca sie wypowiadac i udzielac pomocy i chyba tu tez tkwi problem:P po liczbie osób odwiedzajacych te forum już naprawde nie wiem co myślec.

Parczew1
mieszkanie 2-pokojowe pilnie poszukiwane do wynajecia

witam słyszałem ze w tym budynku co był skok są tam stancje tylko że na samej górze więc tam się spytajcie pozd.

djablica
mieszkanie 2-pokojowe pilnie poszukiwane do wynajecia

dziękujemy spróbujemy tam popytac:)mam nadzieje że chociaz teraz cos się ruszy:)

djablica
mieszkanie 2-pokojowe pilnie poszukiwane do wynajecia

ogloszenie jest juz nie aktualne:)

red_aga
Obrazek użytkownika red_aga
mieszkanie 2-pokojowe pilnie poszukiwane do wynajecia

Całe życie pod górkę nie będzie, znajdziecie coś na pewno:)

askapar
mieszkanie 2-pokojowe pilnie poszukiwane do wynajecia

Możecie zapytać w spółdzielni mieszkaniowej np. na spółdzielczej i powiesić ogłoszenie na tablicy.

it_it
mieszkanie 2-pokojowe pilnie poszukiwane do wynajecia

Ktoś mi kiedyś mówił, że są ogłoszenia na kablówce i tam też możecie zamieścić swoje, kablówka montowana była w prawie wszystkich mieszkaniach spółdzielczych. A ta firma znajduje się koło biblioteki miejskiej na 11-Listopada wydaje mi się, że to tam można dać takie ogłoszenia. Może ktoś z forumowiczów jeżeli ma dostęp do kablówki może coś podpowie.

djablica
mieszkanie 2-pokojowe pilnie poszukiwane do wynajecia

ogłoszenie w spóldzielni mieszkaniowej już wisi i cisza:(.a co do kablówki to dobry pomysł faktycznie dużo osób tam się ogłasza szkoda tylko że wszyscy chcą sprzedac a nie wynając mieszkanie..ciekawe jak to wygląda finansowo bo wiem że tam płaci się w zależności na ile dni(płatne za dzień).ehhh faktycznie jak komuś zależy to zawsze pod górkę....:(

CasThor
Obrazek użytkownika CasThor
mieszkanie 2-pokojowe pilnie poszukiwane do wynajecia

3mam kciuki.Nie przestawaj szukać.Wytrwałość popłaca.Mam nadzieję że się uda.

CasThor.
Życie to nieustający stukot kół po wertepach.

djablica
mieszkanie 2-pokojowe pilnie poszukiwane do wynajecia

ja też mam taką nadzieje...a póki co temat poszukiwań stancji wciąż aktualny...czekam na jakieś podpowiedzi. może ktoś słyszał o kimś kto chcę wynając mieszkanie??