Targi pracy i edukacji: Forum młodzieży - edukacja i praca

5 posts / 0 new
Ostatni wpis
nice
Targi pracy i edukacji: Forum młodzieży - edukacja i praca

MCK OHP Parczew
zaprasza na Targi pracy i edukacji
Forum młodzieży - edukacja, praca.
dnia 5.04.2011 roku
w godz. 10.00 - 14.00 w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Parczewie ul. Warszawska 24.

W Programie:
- prezentacje szkół średnich i wyższych z Lublina i Białej Podlaski,
- warsztaty z przedstawicielami rękodzieła,
- spotkanie z pracodawcami,
- porady doradcy zawodowego.

ZAPRASZAMY UCZNIÓW GIMNAZJUM I SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH, RODZICÓW ORAZ OSOBY BEZROBOTNE I POSZUKUJĄCE PRACY.
Jeżeli ktoś jest zainteresowany udziałem proszę o kontakt.
Szczegółowych informacji udziela:
Młodzieżowe Centrum Kariery w Parczewieul. Kościelna 30tel. 83 354-27-14 w godz. 7.45 - 15.45 lub osobiście

nice
Targi pracy i edukacji: Forum młodzieży - edukacja i praca

Na dniach będą wywieszone plakaty związane z Targami pracy i edukacji w Parczewie ;)

mjkbw
Targi pracy i edukacji: Forum młodzieży - edukacja i praca

A kto będzie;) na tych targach się wystawiał?? :)

nice
Targi pracy i edukacji: Forum młodzieży - edukacja i praca

Na targach bedą szkoły wyższe z Lublina i Białej Podlaski dla
tegorocznych absolwentów i nie tylko oraz wszystkie szkoły średnie dla gimnazjalistów oraz urząd pracy z ofertami aktualnymi i mam nadzieję że pracodawcy :)

nice
Targi pracy i edukacji: Forum młodzieży - edukacja i praca

Witajcie na Targi już zgłosiły swoja obecność Szkoły ponadgimnazjalne z całego powiatu i szkoła ponadgimnazjalna z Lublina oraz szkoły wyższe z Lublina i Białej Podlaski firmy edukacyjne z Białej oraz kilku pracodawców (nie mogę podac nazw pracodawców :|) wyraziło chęć zaprezentowania się podczas targów. Serdecznie zapraszam na Targi 5 kwietnia wszystkie osoby bezrobotne i poszukujące pracy oraz uczniów gimnazjum z rodzicami oraz wszystkich uczniów szkół ponadgimnazjalnych i wszystkich zainteresowanych.