Pomoc w pisaniu pracy

15 posts / 0 new
Ostatni wpis
Mateush
Pomoc w pisaniu pracy

Poszukuje pomocy w pisaniu pracy licencjackiej. Prosze o informacje

l_k
Pomoc w pisaniu pracy

gan napisał(a):

pisałem; pytanie w czym ta praca ma pomóc; i czy jak całe 5 lat przyswajania wiedzy ma się do nabytej wiedzy przez powiedzmy pół roku czasu na napisanie "pracy" - z której nic nie wynika.

- co więcej w przyswajaniu wiedzy (czysto teoretycznej)- "studiów" przez 5 lat też czasami nic nie wynika

Częściowo masz rację, gdyż teraz mgr-ów się produkuje przykładowo na prywatnych uczelniach gdzie egzaminy są smiesznie proste i każdy je zdaje. Wielu studentów nie przykłada się do nauki bo wiedzą, ze i tak przejdą dalej i tak też jest z pracą końcową. Przez pięc lat studiów nie miałem ani jednego testu tylko same ustne a teraz testy na egzaminie to chyba rzecz powszechna.
Kiedy zaczynałem studia było nas na roku ok 70 osób a kiedy kończyłem przyjęto ponad 200 bo nagle wszyscy zapragnęli być magistrami. Podejrzewam, że częśc z nich odpadła ale ci co skończyli i tak nie znaleźli pracy.
Studia magisterskie mają to do siebie, ze się niestety przyswaja lub nie wiedzę teoretyczną, jak chcesz czegoś więcej to zawsze możesz zrobić doktorat, tutaj jak wiadomo sama wiedza nabyta i praca odtwórcza nie wystarczą.

zales00
Obrazek użytkownika zales00
Pomoc w pisaniu pracy

Dlatego są rankingi uczelni, różnice w czesnym itd.

Moje studia były na uczelni która właśnie walczyła z tą łatką gdyż sama miała taką przypiętą. Wielu profesorów ściąganych z zagranicy, oraz fachowców znanych z okładek i telewizji robi robotę... po pierwszym semestrze magisterki została mniej niż połowa...

Jesteśmy królami offtopu :)

zales00
Obrazek użytkownika zales00
Pomoc w pisaniu pracy

Szukaj jej w bibliotece ;-)

evabraun23
Pomoc w pisaniu pracy

Podaj szczegóły na eva.braun@poczta.onet.pl
Może pomogę

l_k
Pomoc w pisaniu pracy

Oby więcej takich magistrów co nawet pracy samodzielnie nie potrafią napisać. Dobrze, że chociaż sami się bronią a nie wysyłają kogoś w zastępstwie.

robertos
Pomoc w pisaniu pracy

......i tu masz rację

Robert

gan
Pomoc w pisaniu pracy

czymże jest praca licencjacka lub magisterska- wykorzystywaniem studentów do brania kasy przez "promotorów"

zales00
Obrazek użytkownika zales00
Pomoc w pisaniu pracy

Bez przesady. Nie widziałem takiej praktyki. Poza tym jest już trochę późno... szybko zapierniczać do biblioteki, brać literaturę i pisać pisać... najtrudniej zacząć jak wszech obecnie wiadomo ;)

l_k
Pomoc w pisaniu pracy

gan napisał(a):

czymże jest praca licencjacka lub magisterska- wykorzystywaniem studentów do brania kasy przez "promotorów"

Ale wypadałoby ją napisać samodzielnie.

gan
Pomoc w pisaniu pracy

jak coś nie ma sensu- po co to robić samodzielnie; a twierdzę iż praca czy licencjacka czy magisterska nie ma sensu.

zales00
Obrazek użytkownika zales00
Pomoc w pisaniu pracy

Z całym szacunkiem...pisałeś? bo jak najbardziej pisanie ma sens... w mojej obecnej pracy pisana przeze mnie i broniona praca bardzo mi pomogła...siłą rzeczy nabyłem kupę przydatnej wiedzy

gan
Pomoc w pisaniu pracy

pisałem; pytanie w czym ta praca ma pomóc; i czy jak całe 5 lat przyswajania wiedzy ma się do nabytej wiedzy przez powiedzmy pół roku czasu na napisanie "pracy" - z której nic nie wynika.

- co więcej w przyswajaniu wiedzy (czysto teoretycznej)- "studiów" przez 5 lat też czasami nic nie wynika

zales00
Obrazek użytkownika zales00
Pomoc w pisaniu pracy

kto chce to będzie umiał...kto odbębni ten wiadomo....

gan
Pomoc w pisaniu pracy

ale co będzie umiał ...