Ulubiony kawałek ?

14 posts / 0 new
Ostatni wpis
gruha
Obrazek użytkownika gruha
Ulubiony kawałek ?

Jaka jest wasza ulubiona piosenka.

Osobiście lubie słuchać wszystko co zmiksuje Armin Van Buuren.

A z poza mojego gustu to :

Human - Słońce moje.

Wespazjan2
Ulubiony kawałek ?

Niestey nic mi to nie mówi...Podobnie jak Tobie to, czego ja słucham...:p
Wybranie jednego ulubinego utworu graniczy z cudem, zastanawiałam się i pewnie wskazałabym na "Los Feliz" Milesa Davisa&Marcusa Millera, ale to nie jedyny utwor Davisa który lubię...:)

W dowolnej kolejności: wspomniany już Davis, Chris Botti, Pat Metheny,Lenny Kravitz, Pink Floyd, Iron Maiden, Sting, Audioslave, Mary J. Blige, Al Di Meola, John Coltrane,Diana Krall, Grammatik i wiele, wiele innych gdyż nie ograniczam się tylko do jednego gatunku...;)
Wg mnie muzyka powinna mieć duszę, czego brakuje tym wszystkim "nowoczesnym" wykonawcom albo gwiazdkom jednego sezonu, nie rozumiem zachwytów słanych pod adresem kompletnie pozbawionych talentu idoli promujących chłam którego w moim przekonaniu nie da się słuchać dlatego, że jest beznadziejny, pusty i zbyt prosty...
Z drugiej strony ilu ludzi, tyle gustów, muzycznych również i nawet jak coś mi nie leży to staram się uszanować czyjeś poglądy...:)

Edytowane. Administracja.

dereck2
Ulubiony kawałek ?

Ja jako humanista z krwi i kości bardzo dużą wagę przywiązuje do tekstów piosenek. I tak z polskich wykonawców lubię większość piosenek do tekstów Agnieszki Osieckiej, dalej Kazik Staszewski i bardzo ironiczne utwory T Love. Zagraniczne to zdecydowanie U2: One, With or without yoy, czy Sunday bloody sunday. Lubię też muzykę gitarową-Joe Satriani oraz Steve Vai.
Pozatym wszystko co da się słuchać oprócz techno i disco z pola

gruha
Obrazek użytkownika gruha
Ulubiony kawałek ?

Co do techno to da się słuchać. Czasami fajna się pobawić można na imprezie. Ale polecam trance to jedyna muzyka w której uczycia są przezentowane przez muzykę.

Wespazjan2
Ulubiony kawałek ?

takie coś to już nie dla mnie...:p

fakt, na imprezie jak się trochę przesadzi z..napojami to staje się obojętne jaka muza sobie leci i mozna całkiem nieźle się bawić...;)

Edytowane. Administracja.

askapar
Ulubiony kawałek ?

Ciekawe jaką muzykę lubią parczewskie Władze?

Zablokowany
Ulubiony kawałek ?

witam!
http://www.youtube.com/watch?v=iRPsOk1gvgA

konfrontacja zakłamania z rzeczywistością.

pzdro gan

arkus
Ulubiony kawałek ?

A najważniejsze, byś zawsze był wierny
Samemu sobie i - co za tym idzie
Jak noc za dniem - byś innym też nie kłamał.

W.Szekspir,"Hamlet", Akt I, sc. III

Zablokowany
Ulubiony kawałek ?

witam!
- zajebiste przywileje mają kobiety w ciąży, bezrobotni i inne środowiska niech martin się z nimi zamieni rolami
- niech kolo nie płaci zusu naprawdę na tym zyska parę złotych a chce obśmiać system
- wszystko mafia- kolo sfrustrowany.

pzdro gan

yaho
Ulubiony kawałek ?

Do; Kaleka społeczny http://www.youtube.com/watch?v=njuqQFRBcV4&feature=email

Facet ma odwagę albo nie wie co robi. Będzie miał sprawę która przegra wybuli kasę i będzie przepraszał . Dzisiaj można kpić z ludzi wierzących profanować symbole religijne ale nie wolno używać słowa pedał . Taki ekwiwalent rozwoju i synonim postępu. Na tyle nas stać

rabaczek
Obrazek użytkownika rabaczek
Ulubiony kawałek ?

ekhm ja lubie wszystko po trochu.. lubie to co ma sens.. przekaz.. i lubie to.. co kojarzy mi sie z pewnymi zdarzeniami..tymi miłymi oczywiscie..
na tak:
:D techno
:D trance
:D pop
:D dancehall
:D hh (b.dobry HH!)

odpada:
:@ wszystko inne typu metal i rock.. oraz inne pląsy blee :D

pzdr.
ale dla tych ,którzy nie słuchają tego co ja.. oczywsicie szacunek!!!:):)

-' Ej,Powiedz co,jeśli jutro po prostu gaśnie światło,nie ma nic,wiesz,musisz na zawsze zasnąć,nie ma nic,myślę,że czas już brać życie pełną garścią,trzeba żyć i łapać chwilę,nawet ostatnią..!!! '-

robot
Obrazek użytkownika robot
Ulubiony kawałek ?

yv napisał/a:

Wg mnie muzyka powinna mieć duszę, czego brakuje tym wszystkim "nowoczesnym" wykonawcom albo gwiazdkom jednego sezonu, nie rozumiem zachwytów słanych pod adresem kompletnie pozbawionych talentu idoli promujących chłam którego w moim przekonaniu nie da się słuchać dlatego, że jest beznadziejny, pusty i zbyt prosty...

No cóż. Chyba Cię rozumiem. Rozumiem też dlaczego tak się dzieje. Za "gwiazdkami jednego sezonu" stoi machina finansowa. Owa gwiazda jest niczym innym jak produktem. Ludzie traktowani są jako konsumenci, to się chyba nazywa w tym biznesie "target". Im więcej się sprzeda, tym większa kasa. Do tego promocja, zalew w radio i tv. Stwarzanie pozorów braku wyboru. :|
Dobra koniec tego OT. Ja rozpatrze moje kawałki chronologicznie:
- ponad 10 la temu: Nirvana "Dive"
- czasy ogólniaka: The Doors "Ghost Song" , Portishead "Glory Box" , Kazik&Kult
-studia: Nine Inch Nails "Perfect Drug" , Marylin Manson
- ostatnio i obecnie: jakies różne formy jazzu w stylu Thievery Corporation oraz polski hip hop w stylu ŁONA i OSTR

Pzdr.

"(...)Znów w dłoni zamiast płaskiej butelki
Znany kształt kolby od parabelki(...)"

milypl
Obrazek użytkownika milypl
Ulubiony kawałek ?

The Eagles - Hotel Clifornia, polecam rowniez ten sam utwor w wykonaniu kapeli Gibsy Kings... bylem na ich koncercie w Wawie w Fabryce Trzciny- zajefjny klub B)

gruha
Obrazek użytkownika gruha
Ulubiony kawałek ?

Lata 60. dla naszego pokolenia to juz odlegla historia. To fakt. Ale muzyka z tamtych lat wciąz żyje i nie poszla jeszcze na emeryture. Te bluesowe barwne rytmy perkusji, harmonijki ustnej, gitar basowych i innych instrumentów sprawiają, że człowiek na nowo się rodzi. Przy tej muzyce czuje się relaks i tylko relaks. Po prostu człowiek wie, że chociaż tamci z lat 60-tych wiedzieli, co naprawde jest cool.:)