Parczew a sprawa gazu.

10 posts / 0 new
Ostatni wpis
robot
Obrazek użytkownika robot
Parczew a sprawa gazu.

W Parczewie jestem moze kilka dni w roku i chcialbym sie zapytac o ten gaz co ma byc doprowadzony do huty szkla. Czy jest to w trakcie realizacji? Czy zostanie podlaczone cale miasto? Jakies terminy? Jezeli ktos ma jakies info, linki i tym podobne to prosze podeslac.
Dziekuje.

robot
Obrazek użytkownika robot
Parczew a sprawa gazu.

Niuz z 25.09.2006

">http://www.parczew.com/index1.html

Wygląda na to że coś się dzieje.

Pzdr.

"(...)Znów w dłoni zamiast płaskiej butelki
Znany kształt kolby od parabelki(...)"

dereck2
Parczew a sprawa gazu.

A dzieje się dzieje. Szkoda tylko że ta inwestycja staje się tanim chwytem przedwyborczym

Wespazjan2
Parczew a sprawa gazu.

Ponieważ wykorzystuje się wszystko aby osiągnąć upragniony cel. :)
Jeżeli ktoś ufa obietnicom przedwyborczym to jego sprawa i jego późniejsze rozczarowanie.

Edytowane. Administracja.

gruha
Obrazek użytkownika gruha
Parczew a sprawa gazu.

Podzwonie tu i tam ...

andyR
Parczew a sprawa gazu.

No jak z tym gazem, jest czy nie ma?
Bo coś mi się o uszy obiło, że nie ma.
Czyli cisza do następnych wyborów?

Bzyszek
Obrazek użytkownika Bzyszek
Parczew a sprawa gazu.

romanserwis napisał/a:
No jak z tym gazem, jest czy nie ma?
Bo coś mi się o uszy obiło, że nie ma.
Czyli cisza do następnych wyborów?

Jaja sobie robisz ... przecież pod domem masz położoną linię, którą kładli ok 2 miesiące temu.

Gaz w hucie został podłączony już w sierpniu, wiem bo byłem na imprezie oficjalnego zapalenia płomienia ( jako paparazzi ).

Gaz jest też w "piekiełku" tam jak się leci do przewłoki i w kilku innych firmach w Parczewie.

NA 100% podciągnięty jest do Almy, Sidora w Koczergach, do Spomleku i do SP1.

Kiedy będą podłączali prywatnych to tego nie wiem.

Na oficjalnej stronie www miasta jest artykuł o tym oficjalnym zapaleniu płomienia.

www.fotoslowik.pl - Zapraszam !!!

andyR
Parczew a sprawa gazu.

Bzyszek napisał/a:

Jaja sobie robisz ... przecież pod domem masz położoną linię, którą kładli ok 2 miesiące temu. [...]

Kładli kabel elektryczny, wiem bo jak robili przeciski, to mój kabel uszkodzili i nie miałem prądu.
Kurcze chyba przegapiłem to oficjalne otwarcie.

Wespazjan2
Parczew a sprawa gazu.

Skoro Cię tu nie ma to dziwne, że aż tak bardzo interesujesz się tą sprawą?...
Gaz będzie, bo jak Mroczek wypadnie z posadki po wyborach, czego mu życzę z całego serca to czytałam gdzieś, że szykuje się na jakieś kierownicze stanowisko w firmie wykonującej całą inwestycję...

Edytowane. Administracja.

socom45
Obrazek użytkownika socom45
Parczew a sprawa gazu.

podobno indywidualni użytkownicy o gazie z rury mogą zapomnieć, wstepne kalkulacje wykazały duże koszty, a do huty musieli podłączyć - bo był to podobno warunek istnienia huty w Parczewie