czyżby bulwary zaczęli budować? - pytanie do Burmistrza

9 posts / 0 new
Ostatni wpis
andyR
czyżby bulwary zaczęli budować? - pytanie do Burmistrza

Dzisiaj u mnie za rzeką, na Kolejowej pojawiły się dwa traktory z kosiarkami.
Wie ktoś co to się dzieje, po co koszą te łąki, na których sianokosy to chyba w latach osiemdziesiątych ostatnio widziałem?
Czyżby zaczęto budować od lat zapowiadane bulwary wzdłuż rzeki?
Przecież tam żyje masa różnego ptactwa i inne zwierzęta, po co je płoszyć?
Coś mi się wydaje, że to nadchodzące wybory mają na to wpływ, ech.
Czy ktoś, może burmistrz, może jakoś to racjonalnie wytłumaczyć?

Adek
Obrazek użytkownika Adek
czyżby bulwary zaczęli budować? - pytanie do Burmistrza

Hehe nie wydaje mi się żeby zaczęto budować bulwar napewno nie w takim miejscu chyba troszkę za daleko centrum . Może poprostu porządki robią i wykaszają . Poczekajmy aż się ktoś kompetentny wypowie .

andyR
czyżby bulwary zaczęli budować? - pytanie do Burmistrza

A właśnie bulwar miał być już w tym miejscu, nawet część ludzkich działek zostało na tę inwestycję przeznaczona, ale to było lata temu.
Teraz jest podobno nowy plan zagospodarowania i słyszałem, że ul. Kolejowa ma być drogą dwupasmową a domy, które stoją zaraz przy ulicy mają być do rozbiórki. Ja się pytam, po co ta dwupasmówka? Przecież jest obwodnica. Co nowy plan, to "lepszy", mają urzędasy wyobraźnię.

Adek
Obrazek użytkownika Adek
czyżby bulwary zaczęli budować? - pytanie do Burmistrza

Nie no to poprostu gratulować pomysłu parczewskim urzędnikom ale żeby nie było widać że coś robią mniejsza z tym że plany kiepsie to przynajmniej starają się coś nowego zrobić :-r

Paluch
Obrazek użytkownika Paluch
czyżby bulwary zaczęli budować? - pytanie do Burmistrza

romanserwis napisał/a:
Czy ktoś, może burmistrz, może jakoś to racjonalnie wytłumaczyć?

Proponuję zapytać tutaj http://www.eparczew.com/forum/viewthread.php?forum_id=4&thread_id=63

ps. Jeśli rzadko tutaj zaglądasz i nie chce ci się czytać wszystkich odpowiedzi, napisz to już w pierwszym swoim poście.

cfaniara
czyżby bulwary zaczęli budować? - pytanie do Burmistrza

Cooo????? Domy do rozbiórki?!?!?! Oj jak dobrze, że ja mieszkam w podwórku dalej od ulicy:) A tak szczerze mowiac, to juz kiedys ktos mądry wymyslil sobie zeby nasze dzialki na Kolejowej podzielic na pol i srodkiem puscic droge dojazdowa do posesji rownolegle do glownej.. Na szczescie wybilismy z glowy ten durny pomysl naszym szanownym władzom.. I co teraz kolejny mądry pajacuje i chce robic dwupasmowke na Kolejowej? Hahahah.. Brawo, pozazdrościć rozumu..

Uważam, ze posesje na ulicy Kolejowej są najatrakcyjniejszym miejscem do mieszkania w Parczewie. Ladne duze, zielone dzialki, w dole rzeka, cisza spokoj.. No czasem sie tylko zdazy nalot CBŚ u sąsiadow, ale to szczegól:)

Free Speech Is Like A Money, Some People Have Just A Lot Of More Of It Than Others..

cfaniara
czyżby bulwary zaczęli budować? - pytanie do Burmistrza

a odnośnie tych bulwarów to nie wiem skad ta informacja.. nasz sasiad pan izdebski kupil teren miedzy rzeka a torami juz dwa lata temu, ale dopiero niedawno dostal pozwolenie na budowe stawow.. i stad te "sianokosy" :P

Free Speech Is Like A Money, Some People Have Just A Lot Of More Of It Than Others..

andyR
czyżby bulwary zaczęli budować? - pytanie do Burmistrza

Aaaa, jeśli tak, to nie ma problemu. Myślałem ,ze to za państwowe pieniądze koszenie. :)

BESTI@666
Obrazek użytkownika BESTI@666
czyżby bulwary zaczęli budować? - pytanie do Burmistrza

Fakt faktem,że mogłoby cos takiego powstać. Kiedys były plany by połaczyć ul Bema i Aleje JP. I ten pomysł nie bylby taki sły, tylko chyba byłby problem juz za mostkiem obok LO, bo to chyba prywatne działki.

Człowiek "wykształcony"jest to człowiek zewsząd od istoty rzeczy oddzielony mgłą i chmurami cudzych pojęć, tak nieraz gęstymi, że ani jeden promień się nie przedrze.