Zapraszam

7 posts / 0 new
Ostatni wpis
Zapraszam
Zapraszam

SSS

Paluch
Obrazek użytkownika Paluch
Zapraszam

Wzieł się i skasował. Teraz nie wiadomo o co chodziło. To ja może streszczę :) Użytkownik o nicku Zapraszam, podał linka do strony internetowej, "zapraszając" do rejestracji i chat-owania. Strona wprawdzie działała, ale wymagała instalacji wtyczki i brakowało użytkowników. Niestety na moją prośbę o dodatkowe informację, nie uzyskałam odpowiedzi. Nie zostały też podane wiarygodne dane osoby administrującej stroną. Dodatkowo zastanawiało pewne niechlujstwo językowe :| W związku z powyższym, oczywiście nie skorzystałem z oferty. Skasowanie treści postów przez Zapraszam dodatkowo kompromituje tego webmastera. Wiele wskazuje na to, że "zapraszający" raczej czatował na nasze adresy e-mile lub/i co gorsza niezbędna wtyczka zawierała szkodliwy kod. Wprawdzie wątek zaśmieca forum, ale proponuję go nie kasować ku przestrodze uczciwych użytkowników. SSSpamer jakiś czy co ;)

ps. Jeśli rzadko tutaj zaglądasz i nie chce ci się czytać wszystkich odpowiedzi, napisz to już w pierwszym swoim poście.

Paluch
Obrazek użytkownika Paluch
Zapraszam

A można coś bliżej, o tym czacie. Wszystko to jakieś enigmatyczne - nowy użytkownik (na forum) - nick : zapraszam. Tyle teraz różnych robaczków (weźmy Winampa - mam coś takiego : wykryto: riskware Hidden install Uruchomiony proces: C:\Program Files\Winamp\eMusic-7plus.exe), że wolę wiedzieć co to za stronka B)

ps. Jeśli rzadko tutaj zaglądasz i nie chce ci się czytać wszystkich odpowiedzi, napisz to już w pierwszym swoim poście.

andyR
Zapraszam

Nic tam nie ma, kompletnie nic. Pusty szablon.

Zapraszam
Zapraszam

SSS

Paluch
Obrazek użytkownika Paluch
Zapraszam

Nie zniechęcaj się ... Jak się poszpera na eparczew to widać, że najstarsze posty są z maja 2006, a sama strona to ... tylko Gruha raczy wiedzieć od kiedy działa. Strona to nie tylko forum, ale aktualne informacje i linki. W epoce GG i VoIP sam chat to nie rarytas. Dopracuj stronkę. Zakładam, że jesteś uczniem, więc może zacznij od rejestracji kolegów. Dalej nie wiemy kto jest autorem i adminem strony - na eparczew wszystko jasne :), po co ta strona powstała i jakich użytkowników ma skupiać Na razie są tylko mało zrozumiałe teksty : rbn 04/11/2007 16:32 Jak Już Jesteś To WBIJ NA FORUM ! :| Pozdrawiam.

ps. Jeśli rzadko tutaj zaglądasz i nie chce ci się czytać wszystkich odpowiedzi, napisz to już w pierwszym swoim poście.

gruha
Obrazek użytkownika gruha
Zapraszam

Eparczew.pl działa od marca 2006 r. - a pierwsze testy były w styczniu 2006 r. Na eparczew jak by można zauważyć to jest chat. Ale wrzuciłem go raczej z czystej ciekawości. Chat to nie ta epoka to było kilkanaście lat temu popularne.