Fotoradar?

13 posts / 0 new
Ostatni wpis
Pach
Fotoradar?

Mam pytanie czy nie słyszeliście o przenośnym fotoradarze który "niby" stoi gdzieś w parczewie??

andyR
Fotoradar?

Tak, nasza Policja ma na wyposażeniu. Ja osobiście jeszcze nie widziałem, ale słyszałem na CB, że dzisiaj stał koło młyna na wlocie od Wisznic i gdzieś koło szpitala.

andyR
Fotoradar?

Już widziałem ten sprzęt w akcji.
Wczoraj ok. 17-18 był ustawiony na ul. Kościelnej, jadąc od szpitala, po prawej, pomiędzy skrętem we Włodawską a kościołem. Był schowany za drzewem, praktycznie niewidoczny dla jadących od strony szpitala. Pilnowała go cywilna, policyjna KIA.
Oj posypią się wezwania do Wydziału Ruchu Drogowego w celu wykupienia zdjęć.
Tylko patrzeć, jak stanie na Kolejowej, bo auta śmigają tu czasami jak na autostradzie.
Wczoraj widziałem strażacką oznakowaną osobówkę jak wyprzedzała inne auto, raczej nie miała 50tki. Ale dlaczego bez kogutów? Nie wiecie, gdzie się paliło wczoraj rano? ;)

kepih
Obrazek użytkownika kepih
Fotoradar?

Najdrozszy fotograf w miescie :)

Wespazjan2
Fotoradar?

romanserwis napisał/a:
Nie wiecie, gdzie się paliło wczoraj rano? ;)

W newsach jest, pewnie o ten pożar chodziło, że tak im się spieszyło.

Edytowane. Administracja.

Bzyszek
Obrazek użytkownika Bzyszek
Fotoradar?

kepih napisał/a:
Najdrozszy fotograf w miescie :)

Konkurencja jest nie do pobicia :D
U mnie ujęcie to 25 a u nich chyba najtaniej to 100 za fotkę ;)

www.fotoslowik.pl - Zapraszam !!!

andyR
Fotoradar?

wis napisał/a:
Teraz przez jakis czas "straszyc" bedzie poza miastem :)

Masz jakieś info na ten temat?
Gdzie poza miastem? W mieście już całkiem nie?

Wespazjan2
Fotoradar?

Edytowane. Administracja.

Wespazjan2
Fotoradar?

wis napisał/a:
stronka podana przez yvonne pokazuje fotoradary zainstalowane na stale w jednym punkcie. Ten parczewski ( jak sami podawaliscie) jest przenosny i niemozliwy do zlokalizowanie.
W miescie NIE :)

Tak to bywa jak sie niedokładnie czyta.

Na niebiesko są zaznaczone przenośne fotoradary na czerwono stacjonarne. Strona jest na bieżąco aktualizowana, ale jak widać u nas nic nie ma.

Edytowane. Administracja.

Wespazjan2
Fotoradar?

Widocznie nie do końca, hehehehe...

Trzeba było tak od razu, konkretnie i na temat.

Edytowane. Administracja.

Wespazjan2
Fotoradar?

wis napisał/a:
skoro sa na biezaco aktualizowane, to dlaczego te niebieskie kropki nie "chodza" po trasie tylko "stoja" w miejscu :D:D:D

O to musisz zapytać twórców strony i mapki. ;):D

Edytowane. Administracja.

andyR
Fotoradar?

Ta strona nijak się ma do tego Parczewskiego na trójnogu.
A najlepsza mapa z zaznaczonymi miejscami, gdzie stoją na stałe lub gdzie są częste suszarki, to AutoMapa.

xander
Fotoradar?

No i w mieście też stać może bo ostatnio tak sobie stał chyba niedaleko kościoła, a za nim ekipa ;) Trzeba uważać ;]