Dnia Parczewa 2008

10 posts / 0 new
Ostatni wpis
milypl
Obrazek użytkownika milypl
Dnia Parczewa 2008

Posiada może ktoś informacje co będzie grało na dni Parczewa?

Wespazjan2
Dnia Parczewa 2008

Edytowane. Administracja.

milypl
Obrazek użytkownika milypl
Dnia Parczewa 2008

Link za bardzo nie mówi mi co będzie grało :P Zawsze myślałem że dni Parczewa są w maju a tu wynika z tej rozpiski że pod koniec lipca... hmm

andyR
Dnia Parczewa 2008

Bo yvonne chyba wkleiła linka nie czytając co tam napisali. :)

Bzyszek
Obrazek użytkownika Bzyszek
Dnia Parczewa 2008

Wczoraj na spotkaniu Foto-Klubu w PDK-u usiłowałem dowiedzieć się czegoś od przedstawiciela Domu Kultury ale ten nie wiedział jeszcze kto będzię gwiazdą na Dniach Parczewa, które tak jak mi powiedział będą tym razem w wakacje ponieważ już kilka lat w maju pogoda była marna na tej imprezie ;) Jak coś będę wieział więcej to dam znać.

www.fotoslowik.pl - Zapraszam !!!

Wespazjan2
Dnia Parczewa 2008

romanserwis napisał/a:
Bo yvonne chyba wkleiła linka nie czytając co tam napisali. :)

Nic nie napisali bo chyba jeszcze sami nie wiedzą.

Edytowane. Administracja.

andyR
Dnia Parczewa 2008

Czyli nie jednak nie wiedzą. I dobrze, że nie w maju, bo faktycznie pogoda co roku była nieudana.

milypl
Obrazek użytkownika milypl
Dnia Parczewa 2008

W tamtym roku utknąłem pod parasolem w ulewę ale na szczęście był to parasol z PIWEM B)

mike
Dnia Parczewa 2008

Dyskusja rozgożała na dobrę widze. Mam parę informacji z pierwszej ręki więc się podzielę. Dni Parczewa będą 26-27 lipca, a to dlatego, że ma byc to w tym roku festyn rodzinny z dużą ilością smiasznych konkursów, zawodów itp. Żeby nie było tak że dla starszych jest browar, a dla młodszych nic. Wszystko zacznie się około godz. 13-14. Gwiazdą będzie Monika Brotka. Wieczorem tradycyjnie fajerwerki i inne atrakcje. Drugiego dnia - niedziela - odbedzie się kolejny Ogólnopolski Zlot Orkiestr Dętych z jakąś imprezą wieczorem na placu MOSiRu. Ale zanim dojdzie do Dni Parczewa 7-8 czerwca szykuje się fajna impraza pt. II Ogólnopolski Zlot Grup Rekonstrukcyjnych w Parczewie. Przyjedzie dużo grup rekonstrukcyjnych z całej Polski z niezłym arsenałem. Będą ciekawe inscenizacje i pokazy walk. Polecam.

mike
Dnia Parczewa 2008

Terminarz wszystkich imprez na 2008 rok znajduje się stronie www.parczew.com zakładka "kalendarz imprez"