Kto został starostą??

22 wpisów / 0 new
Ostatni wpis
kepih
Obrazek użytkownika kepih
Kto został starostą??

Jak w temacie, wie ktoś ??

fikus
Kto został starostą??

W poniedzialek sie dowiemy ....

Fikus
gg: 1027945

spolecznik
Kto został starostą??

Ściśle tajne rozmowy na najwyższym szczeblu !!!

Jelonek
Kto został starostą??

Starostą ma być Pan Maśluch i Wice Pan Chmielarz, Jest też inna wersja Pan Maśluch i Pani Małgorzata Zając, ale poczekamy do poniedziałku o godz. 15.00.

Actus hominis, non dignitas iudicetur.

spolecznik
Kto został starostą??

Jeżeli Starostabędzie p. Maśluch to poseł Brudzinski ma rację!!!!

wagabunda
Kto został starostą??

Jeżeli mi wiadomo Pan Maśluch nie moze byc starostą bo nie ma wyższego wykształcenia, a swoja drogą emocje wyboru Nowego Starosty udzielają się większości Czy to żle? Od kiedy pamietam zawsze temu wyborowi towarzyszyły rózne przepychanki ;)

fikus
Kto został starostą??

ROZPORZĄDZENIE RADY MINISTRÓW z dnia 18 marca 2009 r.
w sprawie wynagradzania pracowników samorządowych ( Dz. U. z 2009 r. Nr 50, poz. 398 ) Załącznik 3, Tabela Nr 1 - starosta mozna byc bez wyzszego :)
Wicestarosta takze mozna byc ...
Zastepca Burmistrza musi miec wyzsze.

Fikus
gg: 1027945

Pan z cynamonu
Kto został starostą??

Ma stronie UM Parczew mozna zobaczyc nazwiska nowych radnych, ich podstawowe dane oraz zdjecia. Natomiast na stronie Starostwa nikt nie zaktualizowal tych informacji-

normalnie dno i brak profesjonalizmu, jak zwykle, prawie wszystkie wazne informacje pojawiaja sie tam z opoznieniem !!!

A jak juz cos zaktualizuja, to z literowka

oto przyklad:

Dom Pomocy Społecznej
w Kalince

Dyrektora : Andrzej Kośmider

Sorry , oficjana strona Powiatu to nie forum.

Masluch Starosta ? Katastrofa !!!

Juz tych dwoch "czarodziejow" tak zmyslie rzadzilo, ze zlikwidowano nam Sad. Istna to magia bo niby mamy Powiat

a znika, znika, znika...

wagabunda
Kto został starostą??

No i mamy "nowe po staremu " :D

panna
Kto został starostą??

Wybraliśmy przyszłość!!! Reżyseria: Jerzy Szwaj Brawo PiS!

Paluch
Obrazek użytkownika Paluch
Kto został starostą??

A można jaśniej , dla "niezatrudnionych" w Urzędzie ...

ps. Jeśli rzadko tutaj zaglądasz i nie chce ci się czytać wszystkich odpowiedzi, napisz to już w pierwszym swoim poście.

socom45
Obrazek użytkownika socom45
Kto został starostą??

Kolega Paluch trafnie wskazał, ja również nie bardzo rozumiem te komentarze. To jakieś mocne skróty myślowe. Zrozumieć je można wielorako. Proszę pisać jaśniej.

arkeyou
Kto został starostą??

Starosta pozostal Pan Wezgraj, v-ce Pan Masluch, Przewodniczacym Rady Powiatu jest Pan Jaszczuk. Czyli mamy koalicje Wezgraj, PSL i PIS :)
Mialo byc inaczej ale ambicje pewnych radnych wziely gore ...

spolecznik
Kto został starostą??

Zlikwidują powiat!!!! Wstyd i skandal dla naszego miasta . Brawo Szwaj i PIS !!!! Wyjeżdżam z Parczewa !!!!!!!!

nova
Kto został starostą??

Hańba, wstyd!!!!
Ciekawe co teraz zlikwidują?

Paluch
Obrazek użytkownika Paluch
Kto został starostą??

arkeyou napisał(a):
Starosta pozostal Pan Wezgraj, v-ce Pan Masluch, Przewodniczacym Rady Powiatu jest Pan Jaszczuk. Czyli mamy koalicje Wezgraj, PSL i PIS :)
Mialo byc inaczej ale ambicje pewnych radnych wziely gore ...

Niby to samo, ale miejmy nadzieję że nie tak samo, czyli lepiej. Podobno nie wchodzi się dwa razy do tej samej rzeki. Chyba, że woda jest z tych stojących, ale wtedy to mamy "bajoro" a nie rzekę ;)

Na plus zakończonej (wyborem władz) kampanii wyborczej jest zaistnienie na forum i chyba nie tylko powiatu jako nie tylko zespołu urzędników, gdzie coś tam się załatwia w godzinach od - do, ale instytucji samorządowej która może i powinna aktywnie działać na naszą korzyść. W takiej ciszy medialnej łatwiej oczywiście ukryć to i owo, ale giną też działania warte pochwały.
Bardzo cieszy powszechna zgodność programowa kandydatów, a nawet śród-wyborcza ofensywa powiatowa w kwestii rozwoju turystyki. Trzeba trzymać kciuki i oczywiście śledzić konkretne dalsze działania władz powiatowych w tej sprawie B)

Co do szans samego powiatu na przetrwanie, pamiętajmy szczególnie o wskaźniku demograficznym. Mając o połowę mniej ludności niż ościenne powiaty, chyba jesteśmy w pierwszym szeregu do likwidacji. Oczywiście wszyscy startujący w wyborach znali ten fakt wiec rozumiem, że są zdecydowani zrobić wszystko żeby wg. mojej rachuby w ciągu najbliższych 2 lat (rok po wyborach parlamentarnych) walczyć o nasz powiat jak "Burmistrz o basen" :)

Jeśli się komuś nie podoba sytuacja personalna w powiecie pretensje niech kieruje do wyborców, a szczególnie tych którzy na wybory nie poszli. Ja mam nadzieję że za 4 lata nastroje będą lepsze, bo przejdziemy razem jakoś przez tą "rzekę" .

ps. Jeśli rzadko tutaj zaglądasz i nie chce ci się czytać wszystkich odpowiedzi, napisz to już w pierwszym swoim poście.

CasThor
Obrazek użytkownika CasThor
Kto został starostą??

cyt:."Oczywiście wszyscy startujący w wyborach znali ten fakt wiec rozumiem, że są zdecydowani zrobić wszystko żeby wg. mojej rachuby w ciągu najbliższych 2 lat (rok po wyborach parlamentarnych) walczyć o nasz powiat jak "Burmistrz o basen" "
hehehe ło matko alem się ubawił :) Może porzekadło przejdzie do klasyki :)

CasThor.
Życie to nieustający stukot kół po wertepach.

robot
Obrazek użytkownika robot
Kto został starostą??

Może będę kontrowersyjny, ale tak się zastanawiam co jest takiego magicznego w haśle "powiat", że niektórzy (kilka postów wyżej) tratują ten temat jak kwestię niepodległości? Tym razem bez ironii, pytam poważnie.
Coś tam kojarzę, pewnie chodzi jak zwykle o kasę, zwłaszcza o kierunek jej przepływu (ach ta kochana redystrybucja!). Coś jeszcze?

"(...)Znów w dłoni zamiast płaskiej butelki
Znany kształt kolby od parabelki(...)"

Paluch
Obrazek użytkownika Paluch
Kto został starostą??

Powiat/samorząd powinien być po to żeby rząd miał jak najmniej nad nami władzy. Artykuł na czasie. Szczerze powiedziawszy mam podobne odczucia, a dotyczy to także służby zdrowia, wymiaru sprawiedliwości, warunków prowadzenia biznesu, więc polecam ... http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Chaos-na-kolei-nie-wynika-z-zaniedban-tylko-z-logiki,wid,12970257,wiadomosc.html?ticaid=1b76b

ps. Jeśli rzadko tutaj zaglądasz i nie chce ci się czytać wszystkich odpowiedzi, napisz to już w pierwszym swoim poście.

robot
Obrazek użytkownika robot
Kto został starostą??

Ustawę o samorządach męczyłem z rok temu i to po łebkach. Wydaje mi się że powiat to właśnie przedłużenie rządowych łapek i taka "nadgmina" w pewnych sprawach. Pytanie, czy to się opłaca, to znaczy zatrudnianie tych wszystkich ludzi i czy pewnych spraw nie dałoby się podpiąć pod kompetencję gminy?

"(...)Znów w dłoni zamiast płaskiej butelki
Znany kształt kolby od parabelki(...)"

x
Obrazek użytkownika x
Kto został starostą??

wspaniale

kepih
Obrazek użytkownika kepih
Kto został starostą??

Nie dublujemy postów, nie piszemy posta pod swoim postem - jest możliwość edycji.