Pytanie o ceny mieszkań w Parczewie

8 posts / 0 new
Ostatni wpis
abc
Pytanie o ceny mieszkań w Parczewie

Witam, czy może ktoś wie jakie są aktualnie ceny za metr mieszkania w nowo budowanych blokach koło osiedla na Polnej ? I czy do ceny mieszkania dochodzą jeszcze jakieś dodatkowe koszty oprócz wiadomo opłaty za przyłącze energetyczne i akt, typu wkład za teren pod budowę bloku ...
Chciałabym poznać tak orientacyjnie i czy warto tam inwestować , może jest ktoś kto już mieszka w nowo wybudowanym bloku i wypowie się na temat ewentualnych niedogodności... albo da mi radę czego dopilnować by mieszkało się tam ok...

- z góry dziękuje...

nice
Pytanie o ceny mieszkań w Parczewie

Witaj
cena za metr mieszkania w nowym bloku na polnej jest od 2700 zł do 3000 zł

abc
Pytanie o ceny mieszkań w Parczewie

nice napisał(a):
Witaj
cena za metr mieszkania w nowym bloku na polnej jest od 2700 zł do 3000 zł

Czyli przedział cenowy uzależniony jest tylko od metrażu, czy np piętra czy od decyzji właściciela firmy budowlanej ? Czy jest może ktoś kto zapisał się na nowy blok i poda mi na swoim przykładzie jak to realnie wygląda czyli, że np za mieszkanie 50 m trzeba zapłacić po 2700 czy już 3000 zł.

nice
Pytanie o ceny mieszkań w Parczewie

z tego co wiem to taka cena jest przy podpisaniu wstępnej umowy. Więcej pytaj dalej może jeszcze ktoś podpowie:)

robot
Obrazek użytkownika robot
Pytanie o ceny mieszkań w Parczewie

[OT]
Czyli żeby zarobić na 1m2 musiałbym przeznaczyć na to lekko 1,5 miesięcznego dochodu.
Nie ma to jak bania kredytowa, podziękować bankierom...

Tak z ciekawości zapytam, czy ktoś może jest w trakcie budowy własnego domu? Chodzi mi o porównanie ceny za m2 dla domu budowanego własnymi siłami (podstawowe prace), bez ceny działki pod dom...

"(...)Znów w dłoni zamiast płaskiej butelki
Znany kształt kolby od parabelki(...)"

Parczew1
Pytanie o ceny mieszkań w Parczewie

Witam z tego co się orientuje to te nowe bloki co będą stawiane obok biedronki to po 2500zł za metr.

Parczew1
Pytanie o ceny mieszkań w Parczewie

robot napisał(a):
[OT]
Czyli żeby zarobić na 1m2 musiałbym przeznaczyć na to lekko 1,5 miesięcznego dochodu.
Nie ma to jak bania kredytowa, podziękować bankierom...

Tak z ciekawości zapytam, czy ktoś może jest w trakcie budowy własnego domu? Chodzi mi o porównanie ceny za m2 dla domu budowanego własnymi siłami (podstawowe prace), bez ceny działki pod dom...

Parczew1
Pytanie o ceny mieszkań w Parczewie

słyszałem tylko tyle że taniej mieszkanie mozna kupić w Białej Pod. jak w Parczewie bo działki przy PKS stoją od 15tyś za a