Wypasione autko dla Burmistrza

9 posts / 0 new
Ostatni wpis
opioom
Obrazek użytkownika opioom
Wypasione autko dla Burmistrza

..bez sensu ten wątek się zrobił. Po co kasujecie posty, później nie wiadomo o co chodzi...

Paluch
Obrazek użytkownika Paluch
Wypasione autko dla Burmistrza

arkeyou napisał(a):
Hie hie ..
Chyba pisuarom na ambicje wlazlo bo klikaja a zaden sie nie odzywa :)
Pewnie musza uzgodnic wersje .....

Nie wiem jak tam partyjni aktywiści, ale ja biorę poważnie teksty pisane w języku polski i z polskimi znakami. Szkoda czasu na czytanie jakiegoś mamrotania.

Ho ho akreyou jak ty dalej tak pisac to ty szybko miec ban-nana ;)

ps. Jeśli rzadko tutaj zaglądasz i nie chce ci się czytać wszystkich odpowiedzi, napisz to już w pierwszym swoim poście.

Paluch
Obrazek użytkownika Paluch
Wypasione autko dla Burmistrza

Dwa początkowe posty zniknęły przed chwilą ... I tak ciężko było zrozumieć o co chodzi :(

ps. Jeśli rzadko tutaj zaglądasz i nie chce ci się czytać wszystkich odpowiedzi, napisz to już w pierwszym swoim poście.

gruha
Obrazek użytkownika gruha
Wypasione autko dla Burmistrza

to nie my :-)

gruha
Obrazek użytkownika gruha
Wypasione autko dla Burmistrza

to nie my :-)

socom45
Obrazek użytkownika socom45
Wypasione autko dla Burmistrza

Zakup samochodu służbowego dla magistratu zapewne był planowany już od jakiegoś czasu, bo są na ten cel zarezerwowane pieniądze. Burmistrz powinien mieć czym się pokazać. Jak czytam jakimi brykami latają burmistrzowie innych miast, to personalnie nie chciałbym aby burmistrz z mojego miasta latał jakąś kiją czy daćką. Oczywiście nic tym markom nie ujmując. Jest też druga strona medalu, zawsze będzie szkoda tych pieniędzy, bo można na coś innego - tak zawsze było i będzie.

Obserwator
Wypasione autko dla Burmistrza

arkeyou mysle ze jednak nie mozesz przezyc ze nie zostales radnym ;),nie mowie juz o nieznajomosci matematyki w twoim wydaniu,zainteresowani wiedza o co chodzi,B)a auto to narzedzie pracy nie tylko dla burmistrza.

Pan z cynamonu
Wypasione autko dla Burmistrza

arkeyou i reszta- a ja mysle jeszcze cos innego.

Slowa takie jak, cytuje "pisuary" "cesarz" "wielmozny" itp. to inwektywy oraz publiczne urzadzanie sobie kpiny, ironizowanie z ludzi.

Inna kwestia to rzucanie odwaznych tez, a pozniej kasowanie wlasnych wypowiedzi. Swiadczy to tylko o braku szacunku (chociazby dla czytelnika) a takze o tchorzostwie.

Jednym zdaniem.

To co napisales jest tyle warte,ile z tego zostalo.

Podobnie radny fikus. Gdzie twoja wypowiedz ? Co tam, jak napisales, "ma pojsc bez przetargu w miescie" ? Moze wyjasnisz o co chodzi ? Moze jakies dowody ?

arkeyou
Wypasione autko dla Burmistrza

posty moje zniknely bowiem podobno doszlo do porozumienia w sprawie auta, wiec sianie dalszego fermentu nie ma sensu

A za pisuary i inne oczywiscie przepraszam, czasem zwyczajnie ponosi