Biegamy po Parczewie

14 posts / 0 new
Ostatni wpis
M.G.
Obrazek użytkownika M.G.
Biegamy po Parczewie

Coraz więcej osób biega po Parczewie i okolicy. Może byśmy się jakoś zebrali? Co myślicie o uruchomieniu na naszym stadionie grupy w ramach "Biegam Bo Lubię", albo podobnej inicjatywy? Mamy przecież - poza stadionem - kilka ładnych tras plenerowych.

Początkującym może pozwoliłoby to wytrwać w postanowieniu. Wahającym się dodałoby odwagi, a bardziej doświadczonym biegaczom pozwoliłoby - po prostu - miło spędzić czas. Na listach startowych różnych biegów widać kilka nazwisk z Parczewa. Zawsze to raźniej i łatwiej zorganizować jakiś wyjazd na biegi, na wycieczkę z bieganiem itp. Myślcie i piszcie co myślicie (nigdy odwrotnie :-) )

Jak będą chętni i pogoda dopisze to możemy się umówić np. na stadionie i pogadać o tym co i jak.

Anakonda
Obrazek użytkownika Anakonda
Bieganie

Bardzo dobry pomysł, może wreszcie przestaniemy narzekać na swoje zmęczone ciała i spróbujemy trochę ruchu, czekam również na odzew i zbierzmy grupę, nawet 3, 4 osoby a powoli powoli się to rozkręci. Czekam na info od Organizatora ;) ja się piszę.pzdr

Anakonda

M.G.
Obrazek użytkownika M.G.
:-)

No to już są dwie osoby na początek :-)
W sobotę mam chęć pojechać do Lubartowa albo Białej na zajęcia grupy Biegam Bo Lubię.

<><><><><><><><><><><>
<> Dum spiro, spero <>
<><><><><><><><><><><>

Marko
BBL

Bardzo dobry pomysł :) nie raz widzę biegaczy. Co do zajęć Biegam Bo Lubię trzeba by trenera z doświadczeniem, ostatnio na różnych biegach np. Maratonie Lubelskim czy dyszce w Białej widziałem pana Mirosława Chmielarza nauczyciela wf. Byłby dobrym kandydatem ale nie mam z nim kontaktu i nie wiadomo czy by się zgodził podjąć takie wyzwanie.

M.G.
Obrazek użytkownika M.G.
Trener

Godzinę tygodniowo, z ludźmi, którym "się chce" to nie takie wielkie wyzwanie :-) Prawdopodobnie dużo większym wyzwaniem jest zachęcenie młodzieży do udziału w zajęciach W-F :-) Postaram się nawiązać kontakt z Panem Chmielarzem. Ja i tak biegam codziennie, a ostatnio nawet dwa razy dziennie :-) Sobotę poświęciłbym na "uspołecznienie" :-)

<><><><><><><><><><><>
<> Dum spiro, spero <>
<><><><><><><><><><><>

M.G.
Obrazek użytkownika M.G.
Dycha do maratonu w Lublinie

--- Biegniemy--->

<><><><><><><><><><><>
<> Dum spiro, spero <>
<><><><><><><><><><><>

kasia86
Obrazek użytkownika kasia86
Jak tam...

Wyszło coś z tego biegania grupowego? :)
Jak, kiedy?
Grupa początkująca mnie interesuje ;)

/xyz/

M.G.
Obrazek użytkownika M.G.
Ja muszę teraz biegać rano,

ale moja córka ma apetyt na "początkujące" bieganie :-)

<><><><><><><><><><><>
<> Dum spiro, spero <>
<><><><><><><><><><><>

Marko
M.G. Ruszyło coś w temacie ?

M.G. Ruszyło coś w temacie ? w Sobotę 5 km Z biegiem Natury w Lublinie

jogijunior
Parczew biega

Nieformalny Klub Biegacza w Lpa zaprasza na nocne bieganie po naszym mieście. A na serio kto ma ochotę na lekki trening, zaczynamy o 22 przed stadionem. Biegniemy ok 5km w tempie niezbyt wymagającym, dla nas pogoda nie ma znaczenia. Wszystkich zainteresowanych chętnie zapraszamy.

Bruttisima
Obrazek użytkownika Bruttisima
codziennie?

codziennie?

Żyjemy tak jak śnimy - samotnie...

jogijunior
teraz nie da rady ale kto wie....

kurcze chciałbym ale na razie jestem w Szwecji a zimą to raczej mało komu się będzie chciało biegać ale mam nadzieje ze coś się w tym kierunku ruszy bo to byłaby ekstra inicjatywa.

Marko
Sobota 9.00

Będę biegał w sobotę o 9.00 na stadionie zapraszam jak ktoś chciałby się dołączyć :)

Marko
Zapraszam w Sobotę o 9 na

Zapraszam w Sobotę o 9 na stadion jak ktoś chciałby dołączyć :)