Szukam pracy najlepiej w Parczewie

11 posts / 0 new
Ostatni wpis
Rafal
Szukam pracy najlepiej w Parczewie

Poszukuje pracy na terenie Parczewa lub w okolicach z łatwym dojazdem.
Byłem w urzędzie pracy i nic jak narazie żadnych ofert stażu. Skończyłem liceum profilowane w Parczewie zarządzanie informacji aktualnie jestem na studiach zaocznych administracja. Jak by ktoś wiedział o jakiejś ofercie pracy proszę pisać.

askapar
Szukam pracy najlepiej w Parczewie

Szczerze życzę powodzenia.

Skasowany
Szukam pracy najlepiej w Parczewie

Będzie bardzo potrzebne

Rafal
Szukam pracy najlepiej w Parczewie

To jak mam to rozumieć w Parczewie żadnej pracy nie ma???

verde
Szukam pracy najlepiej w Parczewie

1 link B)

hpl&q=praca+w+parczewie&sourceid=opera&ie=utf-8&oe=utf-8

Max flow ...
http://www.parczew.info
EMA www.eshoutcast.info
www.radiohost.pl Profesjonale serwery w

askapar
Szukam pracy najlepiej w Parczewie

Praca alez owszem jest.W pieczarkarni np. tam nie potrzeba znajomości.Mozesz tez pójść do P. Amandy /szwalnia/ jako prasowacz,jesli podpisze z Tobą umowę to masz wielkie szczęście.12 h/dobę za 960zł netto.W Zienkach segregowanie sadzonek truskawkowych 6 zł/h.Osobiście polecam skończyć studia i wyjechać na tyle daleko aby zapomnieć i nie móc wrócić do miasta Parczew.

Skasowany
Szukam pracy najlepiej w Parczewie

Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania Jagiellońska Przystań
21-200 Parczew, ul, Warszawska 24, tel. 501 376 009

ogłasza nabór pracowników

Pracownikiem Biura Stowarzyszenia Lokalna Grupa Działania Jagiellońska Przystań może być osoba, która:
1. jest obywatelem polskim
2. posiada niezbędne kwalifikacje do pracy na określonym stanowisku
3. nie była karana za przestępstwo popełnione umyślnie
4. posiada pełną zdolność do czynności prawnych i korzysta z pełni praw publicznych
5. posiada stan zdrowia pozwalający na zatrudnienie na określonym stanowisku
Wymagania konieczne i pożądane:

szczególy parczew.com powodzenia

KamillaDeMon
Obrazek użytkownika KamillaDeMon
Szukam pracy najlepiej w Parczewie

Pocieszę Cię, kolego, że pół roku szukałam pracy i w końcu znalazłam. Nie mniej jednak, jestem po studiach a pracuję 18 km. od Parczewa.
Lepszy rydz nisz nic...

askapar
Szukam pracy najlepiej w Parczewie
CasThor
Obrazek użytkownika CasThor
Szukam pracy najlepiej w Parczewie

Wg mnie trochę źle szukacie pracy. Urząd Pracy zamiast Was za pracą chodzić nie będzie.Musicie ubrać buty "z grubą podeszwą" i wydeptać do właścicieli firm. Nawet nie do personalnych. Może Wasza rozmowa z Szefem danej firmy skłoni go do przyjęcia. Ja nie ogłaszam się w UP. Pytajcie się znajomych którzy pracują,niech oni się pytają.Musicie działać a nie stać jak znak drogowy z napisem szukam pracy.Wiem z własnego doświadczenia (sam przez pół roku byłem bezrobotny kiedyś) że w gazetach i UP oferty są do rzyci. Mało kiedy można się zatrudnić w ten sposób. Życzę powodzenia. Przy okazji: w marcu (około) będę potrzebował min.2 ludzi do Ochrony Fizycznej z licencją fizyczną 2 stopnia,najlepiej bezrobotnych właśnie. Kontakt przez PW.

CasThor.
Życie to nieustający stukot kół po wertepach.

askapar
Szukam pracy najlepiej w Parczewie

Jeśli chodzi o mnie to szkałam pracy tylko osobiście, po tym jak przekonałam się że UP niewiele może mi pomóc z przyczym mniemam dla każdego oczywistych.W tej chwili zdecydowałam się na "coś swojego",bo innego wyjścia na chwilę obecną nie widzę.Rynkiem pracy zawładnęli stażyści,którzy stali się tanią siła roboczą.