POST DO USUNIECIA

49 posts / 0 new
Ostatni wpis
hdghfd
POST DO USUNIECIA

POST DO USUNIECIA

Zablokowany
POST DO USUNIECIA

Witam!
Ja się zgłaszam jako asystent.
Tylko ja ciebie będę ruchał.
ok.
pzdro gan

Zablokowany
POST DO USUNIECIA

Witam!
Czy uważacie że takie ogłoszenie są ok czy daleko od ok.?

pzdro gan

Sylwester
POST DO USUNIECIA

Według mnie jest ok:) są dziewczyny które lubią tak zarabiać i są chłopaki :) którzy chcą za to płacić. Gość oferuje pracę napisał kogo szuka i i co oferuje. Zawsze to jedno miejsce pracy:) . Znajomy mieszkał na stancji w Wa-wie z 3 kolegami i wzięli sobie dziewczynę do prowadzenia domu a w to wliczone były usługi seksualne, dziewczyna pracowała i dzieliła się pomiędzy wszystkich każdy był zadowolony:)

Pan z cynamonu
POST DO USUNIECIA

Sprawa normalna jednak moim zdaniem naganna. Tego typu ogloszenie jak i podobnie ktore pojawilo sie tutaj jakis czas temu powinny byc natychniast usuwane. Jeseli jest inaczej swiadczy to bardzo zle o osobach prowadzacych strone e-parczew. Sa specjalne strony dla tego typu ogloszen. Portale miasta to niewlasciwe miejsce.

dereck2
POST DO USUNIECIA

A jak się mają do tego Twoje wcześniejsze wypowiedzi w temacie wolności słowa???

Zablokowany
POST DO USUNIECIA

Witam!
Zgadzam się z Cynamonem że sprawa jak najbardziej normalna; ale takie ogłoszenia mają swoje miejsce; możemy tu przywołać analogię wyznawców krzyża i krzyża spod pałacu prezydenckiego.
Dopóki to nie narusza przestrzeń innych a dwie strony się zgadzają jest ok.
Tutaj na forum moim zdaniem takie ogłoszenia jakoś przeszkadzają, naruszają wrażliwość forumowiczów (jeżeli nie, to przynajmniej moją).
Są skupiska tego typu zachowań i tam ogłoszenia są jak najbardziej ok.
Są również zbory mniejsze i większe dla krzyża.
pzdro gan

anini
POST DO USUNIECIA

ohydna propozycja mimo to, że we współczesnym świecie jest na porządku dziennym to jednak dawanie takich ogłoszeń na portalu miasta o dużym poziomie bezrobocia świadczy o tym, że autor takiego ogłoszenia jest nie tylko zdesperowany w sferze swojej aktywności seksualnej, ale jest także pozbawiony wszelkich norm moralnych, by żerować na złej sytuacji finansowej młodych dziewczyn z naszego miasta.
Takie ogłoszenia tylko zmuszają do myslenia w jak okrutnym świecie zyjemy.
Smutne i żenujące...

dereck2
POST DO USUNIECIA

Moim zdaniem ogłoszenie jak każde inne, zamieszczone w rubryce adekwatnej do tematu, rzetelne wymagania, żadnej ściemy.
Znając cnotę młodych parczewianek śmiem twierdzić, że trafiło w próżnię;)

Wespazjan
POST DO USUNIECIA

thetwotowers napisał/a:

Oferuje prace w duzej firmie na stanowisku asystentki.
Duze zarobki , mozliwość rozwoju jak i podwyżki.
W zamian oczekuje usługi seksualnej.
Możliwosc zakwaterowania.

Wiecej informacji tylko i wyłacznie pod adresem:

thetwotowers@o2.pl

ustawa z dnia 6 czerwca 1997 r. – Kodeks karny (Dz. U. z 1997 r. Nr 88, poz. 553, z późn. zm.)

Art. 199. § 1. Kto, przez nadużycie stosunku zależności lub wykorzystanie krytycznego położenia, doprowadza inną osobę do obcowania płciowego lub do poddania się innej czynności seksualnej albo do wykonania takiej czynności,

podlega karze pozbawienia wolności do lat 3.

Zablokowany
POST DO USUNIECIA

Witam!
Z całym szacunkiem do wolności słowa; mogą się dwie strony zgadzać ale Wespazjan podał dobry artykuł kk, który od strony prawnej to reguluje.
Od strony moralnej przykład pokazuje jak kobiety są przedmiotowo traktowane przez mężczyzn chociaż inaczej niż w islamie.

pzdro gan

Bruttisima
Obrazek użytkownika Bruttisima
POST DO USUNIECIA

A ja myślę, że te ogłoszenie to zwykła prowokacja i nie potrzebnie wdajemy się w dyskusję. Skoro jednak ZA DARMO sprawimy komuś przyjemność i damy satysfakcję, to dlaczego nie?
Praca za sex. Znowu ten sex. Sex to temat rzeka. Sex za pracę, sex za mieszkanie i - nawiązując do słynnego ostatnio filmu "Galerianki" - sex za opaskę do włosów. Wychodzi na to że sex to takie bardzo serdeczne DZIĘKUJĘ.
Czasami myślę, że każda praca jest swego rodzaju prostytucją. Sprzedajesz swój czas, swoją wiedzę, umiejętności. Ba! W przypadku modelingu - sprzedajesz swoje ciało. Cóż sex jest przy tym? Zwykła czynność biologiczna. Pozostaje kwestia moralności.
Idąc dalej... a w małżeństwie...Jak wiele żon kocha się ze swoimi mężami "za coś? Żadna się nie przyzna publicznie...chyba że przy bezalkoholowym w rozmowie z przyjaciółką.

Oczywiście ciężko sobie wyobrazić pracę za sex ze starym, grubym, obleśnym szefem (bez skojarzeń :P) ale...kiedy w drzwiach wita cię młody przystojny inteligentny mężczyzna....to sprawa nie wygląda już tak patologicznie.
Jakże to wszystko jest...względne.

Żyjemy tak jak śnimy - samotnie...

Zablokowany
POST DO USUNIECIA

Witam!
Takie ogłoszenia uważam za poniżanie kobiet.
Ale niestety w świecie męskim kobieta jest traktowana jako obiekt seksualny i pytanie czy jest to archetyp czy wychowanie.

pzdro gan

Zablokowany
POST DO USUNIECIA

Witam!
Sylwester napisał:

Według mnie jest oksmiley są dziewczyny które lubią tak zarabiać i

pokaż mi te dziewczyny Sylwester.
Sylwester napisał:

Zawsze to jedno miejsce pracy

jako asystent gdzie dyrektor cię rucha- jedno miejsce pracy.
Sylwester napisał:

Gość oferuje pracę napisał kogo szuka i i co oferuje.

jest to przejaw podmiotowego traktowania kobiet do mężczyzn .

pzdro gan

dereck2
POST DO USUNIECIA

My tu gadu gadu a tam koleś pewnie przebiera w ofertach dziewczyn, które mają gdzieś tak pojętą moralność jak tu przedstawiacie.
W tym wypadku ostatnie zdanie należy właśnie do kobiet albo sie zdecydują odpowiedzieć na anons albo nie, nie widzę żadnego przymusu. Więc, gdzie tu przedmiotowe traktowanie?

Bruttisima
Obrazek użytkownika Bruttisima
POST DO USUNIECIA

Tak sobie pomyślałam, że nie ma nic złego w tym ogłoszeniu.
Lepsza dobrze płatna praca za sex, niż praca za nic np. w pieczarkarni.

Żyjemy tak jak śnimy - samotnie...

Pan z cynamonu
POST DO USUNIECIA

Bruttisima:

Lepsza dobrze płatna praca za sex, niż praca za nic np. w pieczarkarni.

To jakbys powiedziala ze lepsze uzaleznienie od alkoholu niz od narkotykow.

Pomijajac naruszona kwestie moralna pozostaje jeszcze kwestia prawna.

Jak ktos oglosi na e-parczew np" sprzedam kradziony telefon komorkowy" to tez takie ogloszenie zostawisz?

A moze wtedy zaczniemy dyskusje "lepiej kupic kradziony ale sprawny telefon komorkowy niz wziasc taki sam z komisu ktory bedzie raz po raz nam szwankowal"

To ze ono(ogloszenie) tutaj jest znacznie obniza wartosc i standardy strony e-parczew poza tym pokazuje ze prowadzacy portal daja miejsce, przyzwalaja na mozliwosc lamania prawa.Bo wszystko jest przeciez wzgledne a nic co wymyslone przez ludzi doskonale nie jest prawo takze.

A w kwesti obyczajowej: ogloszenie narusza moja wrazliwosc i dobry smak. Bylbym bardzo wdzieczny gdyby zostalo usuniete.

Pan z cynamonu
POST DO USUNIECIA

Bruttisima

Czasami myślę, że każda praca jest swego rodzaju prostytucją

Wiec nie ma dla ciebie roznicy miedzy praca hydraulika,psychologa,cukiernika,prawnika,mechanika,portiera a praca prostytutki?

Chcialbym porozmawiac np. z mezem albo jeszcze lepiej z dziecmi kobiety ktora wykonuje funkcje np.sprzedawcy w sklepie a mezem i dziecmi kobiety ktora jest prostytutka.Jestem ciekawe czy oni tez nie dostrzegli by roznicy ?

Skoro uwazasz ze w tym ogloszeniu nie ma nic niestosownego,ze to praca jak kazda inna to jak ci sie wydaje dlaczego ten czlowiek nie podal pelniej nazwy firmy adresu, nazwiska i numeru telefonu ?

ruda
POST DO USUNIECIA

Widzę, Panie z Cynamonu, ze masz jakieś wrażliwe na wyzysk kobiet struny moralne :) Ale, czy nie jest tak, ze jeśli kobieta sama godzi się na podane warunki pracy to nie podlega to karze? Nie znam się na KK, ale wydaje mi się, ze aby było przestępstwo to potrzeba aby osoba pokrzywdzona złożyła doniesienie. A jeśli nie ma pokrzywdzonej,? Przecież nie zostaje zgwałcona, nie zmusza jej nikt do usług tego typu,. Ma przedstawione warunki i albo się zgadza i podejmuje prace albo ma "własną moralność" i nawet nie czyta tego typu ogłoszeń. Czy możemy narzucać osobie zainteresowanej nasze poglądy? Jakiś czas temu była mowa na temat osób z orientacja HOMO, katolicy są przeciwni ale większa cześć społeczeństwa nie potępia wolności w miłości.Dlatego czy nie warto dać taki sam wybór kobiecie decydującej się odpowiedzieć na ogłoszenie???

dereck2
POST DO USUNIECIA

W kwestii prawnej ogłoszenie jest ok. Autor jasno określa zasady "pracy". Oparte są one na obopulnej zgodzie stron i nie wchodzi tu w grę podawany przez Wespazjana art 199 kk.
Autor ogłoszenia proponuje zatrudnienie mniemam ze na umowę o pracę. Dziewczyna ma zatem ubezpieczenie, urlop i wszystkie przywileje pracownika. Nie ma tu ściemy typu praca sekretarki a dopiero potem okazuje sie ze szef składa inne propozycje. Tu wszystko jest jasne od początku.
Jezeli chodzi o kwestie moralne to zostawmy je potencjalnym kandydatkom

zales00
Obrazek użytkownika zales00
POST DO USUNIECIA
grmik
POST DO USUNIECIA

zales00 wyjaśnił chyba wszystko, ale dereck2 czy mółgłbyś podać mi kod ZUS do takiego stanowiska skoro twierdzisz ,że jest zgodne z prawem;)

"Głupi i mądrzy ludzie są nieszkodliwi, tylko półgłówki są niebezpieczni."

Johannn Wolfgang Goethe

dereck2
POST DO USUNIECIA

Grnik Sprawdz sobie w necie jaki kod ma asystentka.
Jezeli to troll, to sprowokował bardzo fajna dyskusję.
Potwierdza ona fakt ze zyjemy w społeczenstwie gdzie dominuje patriarchat. Oto mężczyzni, których de facto to ogłoszenie nie dotyczy stają niby to w obronie kobiet. Jednak ta obrona polega na tym ze wiedzą lepiej co kobieta powinna chciec i czego nie powinna robic. Natomiast kobiety tonują dyskusję wskazując na wielowymiarowosc hipotetycznej (!) sytuacji i wolną wole kobiet, które mogą dokonać wyboru, nie koniecznie zgodnego z męskimi zapatrywaniami.
Tzw. małżenstwa z rozsądku, gdzie jedna strona ma kase i dyktuje warunki a druga sie na to godzi nie naleza dzis do rzadkosci.

grmik
POST DO USUNIECIA

dereck2 przyznaję Ci rację w naszym społeczeństwie dominuje patriarchat, ale faktem jest, że posty czytałem od końca i dopiero teraz wczytałem się w to ogłoszenie, nie wydaje Ci się, że jest to anons typowy dla agencji towarzyskiej tylko dobrze napisany. Duże zarobki, zakwaterowanie, możliwość rozwoju? w zamian.... za co???. A może mi się tylko wydaje.

"Głupi i mądrzy ludzie są nieszkodliwi, tylko półgłówki są niebezpieczni."

Johannn Wolfgang Goethe

Zablokowany
POST DO USUNIECIA

Witam!
Może trollowanie, może nie ale wymienić pogląd na sprawy moim zdaniem ważne zawsze można.
Ogłoszenie to jest jak najbardziej przedmiotowym, podmiotowym traktowaniem kobiety.
Autor ogłoszenia nie szuka partnerki do rozmowy do wymiany światopoglądowej; traktuje kobietę jako rzecz do zaspokojenia swojej chuci i przepraszam za zwrot "zlew na spermę".
Oczywiście że żyjemy w cywilizacyjnym patriarchacie; w każdej pracy słyszy się niedwuznaczne żarty w "stosunku' do kobiet.

derck2 napisał:

Oto mężczyzni, których de facto to ogłoszenie nie dotyczy stają niby to w obronie kobiet. Jednak ta obrona polega na tym ze wiedzą lepiej co kobieta powinna chciec i czego nie powinna robic

Oczywiście, gdyż będąc mężczyznami i żyjąc w cywilizacji patriarchalnej, doskonale wiedzą co mogą robić i robią z kobietami i niektórzy się na to nie zgadzają w ten sposób wykorzystując kobiety.

dereck2 napisał:

Natomiast kobiety tonują dyskusję wskazując na wielowymiarowosc hipotetycznej (!) sytuacji i wolną wole kobiet, które mogą dokonać wyboru, nie koniecznie zgodnego z męskimi zapatrywaniami.

tonują- żyjąc w cywilizacji patriarchatu chcą usprawiedliwiać tego typu zachowania w imię wolności wyboru i wolnej woli- pytam się jakiej- stać się "zlewem na spermę' czy pozostać kobietą.

pzdro gan

ruda
POST DO USUNIECIA

Nie rozumiem dlaczego gan jesteś tak wulgarny? Czy gdyby ogłoszenie było napisane przez kobietę (bo one tez potrafią kierować firma) i dotyczyłoby asystenta, który miałby wykonywać konkretne "zadania", nazwałbyś go np. "wozem strażackim ze sperma" ? Czy tez tak żarliwie broniłbyś jego moralności i cnoty ? Jak to się ma w stosunku do mężczyzn? Faceci tez pełnia "posługi", - czy to niemoralne, nieprzyzwoite i zakazane, czy tez ich zachowanie tłumaczy się inaczej???

Zablokowany
POST DO USUNIECIA

Witam!
Ależ ruda ja nie jestem wulgarny.
Opisuję sytuację taką jaką jest a nie taką jak chcielibyśmy widzieć (asystentka, miejsce pracy).
Tu perfidnie koleś (mężczyzna) chce uwolnić swoje chuci i chce vaginy, ładnego ciała a nie kobiety.
Odwrotnie to chyba nie działa bo 3/4 mężczyzn odpowiedziało by na tak (poza gejami) i cieszyło się z zaspokojenia swojej chuci.

pzdro gan

ruda
POST DO USUNIECIA

Skąd zatem wiesz, ze kobieta tez nie miałaby ochoty dać upust swojej chuci? Czy zakładasz, ze kobieta ma być oddana tylko jednemu i nie ma ochoty na seks ? Wolność wyboru należny sie tylko facetom??? Kobieta to istota myśląca i czująca tak samo jak facet. Jeśli ma ochotę na seks to nie musi czekać aż facet ja "wyrwie" ale sama potrafi zatroszczyć się o swoje potrzeby. To nie średniowiecze, kiedy "pan" mógł mieć kilka "służebnic" . Teraz możne być odwrotnie :)
Pozwól, ze kobiety będą same decydowały co jest dla nich dobre ;)

Zablokowany
POST DO USUNIECIA

Witam!
Ruda trochę chyba "zboczyłaś" od tematu.

ruda napisała:

Skąd zatem wiesz, ze kobieta tez nie miałaby ochoty dać upust swojej chuci?

- oczywiście że tak ale czy w kontekście omawianego ogłoszenia?

ruda napisała:

Czy zakładasz, ze kobieta ma być oddana tylko jednemu i nie ma ochoty na seks ?

- nie poruszaliśmy tej kwestii ale możemy podyskutować

ruda napisała:

Kobieta to istota myśląca i czująca tak samo jak facet.

- w 100% zgadzam sie z tobą i powiem więcej , bardziej czująca niż facet

ruda napisała:

Jeśli ma ochotę na seks to nie musi czekać aż facet ja "wyrwie" ale sama potrafi zatroszczyć się o swoje potrzeby. To nie średniowiecze, kiedy "pan" mógł mieć kilka "służebnic" . Teraz możne być odwrotnie smiley

- tylko te służebnice w postaci męskiej aż się proszą o taka niewolę.

pzdro gan

ruda
POST DO USUNIECIA

Drogi gan, nie "zboczyłam" ;) Staram się wytłumaczyć Ci, czym możne kierować się potencjalna kandydatka na asystentkę (poza oczywiście, praca w prestiżowej firmie, dobrym stanowiskiem i niemała jak sadze kasa ) B)

dereck2
POST DO USUNIECIA

Gan-autor ogłoszenia chce określonych usług a potencjalna kandydatka godzi się na to ( w zamian dostaje stanowisko, pieniądze itp)-proste jak drut korzystają na tym obie strony. Jeśli chcesz uszczęśliwiac kobiety na siłę i chronic opc przed takimi oferrtami to nie ma sensu-to wybór kobiet. Znam/znałem takie co robiły to z konieczności, znam/znałem też takie co robiły to z wyrachowania i przyjemności. Rozumiem takie zachowania i nie potępiam.

zales00
Obrazek użytkownika zales00
POST DO USUNIECIA

a ja Gana trochę rozumiem. Nie wiem dlaczego jak coś takiego czytam to ciśnienie mi się podnosi, a jeśli miałbym delikwenta pod ręką... aczkolwiek świat jest jaki jest...

Pan z cynamonu
POST DO USUNIECIA

Ludzie ktorzy proponuja prace za sex to osoby zakompleksione ktore wykozystuja pozycje dominacji w celu zaspokojenia swoich popedow i chorych ambicji.Taki czlowiek nie jest w stanie dac wiary ze ktos go moze pokochac takim jakim jest dlatego stosuje tego typu "transwer" ktory daje mu chociazby namiastke prawdziwego uczucia. Zachowanie to jest nienormalne. Normalni szefowie znajduja sobie partnerow a za prace placa swoim pracownikom pieniedzmi.Trzeba nazywac rzeczy po imieniu;bycie prostytutka to nie jest praca normalna dla kobiety a szefowi z odchylami trzeba pomoc ,powinien sie nim zajac psycholog a on sam ciezkio pracowac nad poczuciem wlasnej wartosci.

dereck2
POST DO USUNIECIA

Może ktos woli taką nienormalność w cudzysłowie zamiast Twojej normalności w cudzysłowie. A swoją drogą pytanie: kto lub co wyznacza granicę normalności w tym przypadku?. Szczera propozycja to moim zdaniem właśnie brak kompleksów. Wielu by tak chciało ale nlokuja ich kompleksy właśnie

dereck2
POST DO USUNIECIA

Pan z Cynamonu napisał:
"bycie prostytutką to nie jest praca normalna dla kobiety"

Ja bym nie był tego taki pewien, wszak to najstarszy zawód świata:)
http://facet.wp.pl/kat,1007821,wid,9257653,wiadomosc.html?ticaid=1acdd

ruda
POST DO USUNIECIA

Cynamon, ale pracodawca w ogłoszeniu nie podaje, ze poszukuje osoby do kochania (mowie o duchowej odmianie) tylko stawia sprawę jasno. Nie jest tez podane, ze praca ma być za sex. Wyraźnie pisze, ze praca za pieniądze a "usługa" dodatkowo.
Nie mogę zrozumieć dlaczego tak wielu mężczyzn roztrząsa sprawę moralności potencjalnej kandydatki? Przecież to tylko i wyłącznie sprawa dziewczyny, która podejmie pracę czy będą odpowiadały jej takie warunki.
A możne chodzi o fakt, ze propozycja pracy nie jest skierowana do mężczyzny ? B) I stad Wasza obrona czci kobiecej :)

Zablokowany
POST DO USUNIECIA

Witam!
Dereck2- gdyby to było takie proste nie roztrząsalibyśmy tego tematu.
Stwierdzenie iż to ogłoszenie jest sprawą prostą jest niedostrzeganiem głębszego problemu- problemu wykorzystywania kobiet w sytuacji krytycznej o czym mówi wcześniej wymieniony artykuł kk (do takiej pracy nie pójdzie doradczyni finansowa która stwierdzi iż chce sobie zmienić pracę)
dereck2 napisał:

Gan-autor ogłoszenia chce określonych usług a potencjalna kandydatka godzi się na to ( w zamian dostaje stanowisko, pieniądze itp)-proste jak drut korzystają na tym obie strony

To tak samo jak w parczewskiej hucie czy pieczarkarni - druga strona się na to "godzi" tylko że pracodawca mówiąc delikatnie cię posuwa.

pzdro gan

Pan z cynamonu
POST DO USUNIECIA

Ruda

A możne chodzi o fakt, ze propozycja pracy nie jest skierowana do mężczyzny ? I stad Wasza obrona czci kobiecej

Totalnie netrafiona interpretacja jakobym byl zazdrosny o pozycje kobiety ktora ktos posuwa za pienadze.Posiadam ciekawsze ambicje i lepsze perspektywy nie tak urogajace ludzkiej godnosci jak bycie meska dziwka,"kurwem".

Dereck napisal:

Gan-autor ogłoszenia chce określonych usług a potencjalna kandydatka godzi się na to

Kobiety bite przez swoich mezow albo jeszcze inaczej corki gwalcone przez wlasnych ojcow tez sie na to godza.Freud nawet zaobserwowal iz dziewczynki prowokuja swoich ojcow do zachowan seksualnych.Czy to ze obie strony godza sie na pewne zachowania swiadczy o tym ze te zachowania sa normalne?.Slaby argument.

ruda

Cynamon, ale pracodawca w ogłoszeniu nie podaje, ze poszukuje osoby do kochania (mowie o duchowej odmianie

Sex bez milosci jest zawsze uzywaniem drugiego czlowieka do wlasnych celow.A to jest traktowanie innej osoby przedmiotowo.To nigdy normalnie nie jest.

ruda

Wyraźnie pisze, ze praca za pieniądze a "usługa" dodatkowo

Jestem przekonany ze bez dodatkowych" uslug" ten facet kobiety nie zatrudni.Gdyby praca byla jedynie za pieniadze gosciu podalby pelna nazwe firmy,numer telefonu i nazwisko.Sam typ wie ze takie zachowania do normalnych nienaleza,wie ze jest zboczencem dlatego oglasza sie anonimowo.

ruda

Wyraźnie pisze, ze praca za pieniądze a "usługa" dodatkowo

Widzisz co chcesz.Wyraznie jest napisane ze:

"W zamian oczekuje usługi seksualnej.
Możliwosc zakwaterowania."

Zamiana to zawsze cos za cos.W tym wypadku praca i kasa za prace w zamian za sex .Usluga dodatkowa to zupelnie cos innego.Na przyklad mozliwosc zakwaterowania podwyzki czy rozwoju.

almaj
POST DO USUNIECIA

Zamiast pokazywać swoją "mądrość", "otwarcie", "światowość", "wolność" i wszelkie inne dowartościowujące Was cechy... proponuje wszystkim tym którzy tu debatują o zajęcie się czymś naprawdę dobrym! Dokonuje tego jednego wpisu, który zajmuje mi 2 minuty a i tak żałuję że tracę czas żeby nad takimi "śmieciami" (mówię nie o Was a o ogłoszeniu o którym tu mowa) się zatrzymywać! Świat nie będzie bardziej otwarty i szczęśliwy gdy będziemy debatować czy zło jest złe!!! "Nazywaj rzeczy po imieniu..."

dereck2
POST DO USUNIECIA

OK. Podejdzmy do tego tak. Wykreślamy z tego anonsu informację o usłudze seksualnej. Mamy ogłoszenie dla asystentki. Zgłaszają się dziewczyny z umiejętnościami i doświadczeniem autor ogłoszenia wybiera jedną lub testuje kilka na okresie próbnym. Póżniej okazuje się sukinsynem i wykorzystując podległość służbową molestuje lub proponuje seks nieświadomym pracownicom. Tu art kk jak najbardziej działa, lecz ofiary często sie boją wkraczac na drogę sądową a z reguły koleś przygotowuje sobie wcześniej jakiś mały szantażyk i czuje się bezkarny. To jest sytuacja naganna i warta potępienia.
W sytuacji, gdy autor ogłoszenia zaznaczył ze chodzi o usługi seksualne sprawa jest jasna, zgłoszą sie tylko te dziewczyny, które zechcą świadomie swiadczyc takie usługi a te które nie chcą mogą w duszy zeklnąć kolesia albo wyrazić swoją dezaprobatę na forum

Pan z cynamonu
POST DO USUNIECIA

almaj

Zamiast pokazywać swoją "mądrość", "otwarcie", "światowość", "wolność" i wszelkie inne dowartościowujące Was cechy... proponuje wszystkim tym którzy tu debatują o zajęcie się czymś naprawdę dobrym

Czyms dobrym zajmuje sie ale juz calkiem prywatnie.

Dokonuje tego jednego wpisu, który zajmuje mi 2 minuty a i tak żałuję że tracę czas żeby nad takimi "śmieciami"

Tak ogloszenie to smiec.Lecz dasza rozmowa jest bardzo interesujaca.Dzieki forum poznaje rozne punkty widzenia i jestem przekonany ze to mnie wzbogaca.

Świat nie będzie bardziej otwarty i szczęśliwy gdy będziemy debatować czy zło jest złe!!!

Widocznie nie dla wszystkich jest to takie oczywiste.Gdyby tak bylo dyskusja ta nie mialaby miejsca.

Zablokowany
POST DO USUNIECIA

Witam!
Wśród takich złych rzeczy dzieją się rzeczy straszne:

http://sensacje.wp.tv/i,Masowe-gwalty-w-Kongo,mid,631050,index.html?_tic...

które oddają stan zezwierzęcenia mężczyzn i pokazują jak mało znaczą "kobiety" w dzisiejszym świecie- afryka, kraje muzułmańskie.
- w "cywilizowanych" krajach kobiety powinny się cieszyć że jest jedynie patriarchat a nie zezwierzęcenie.
- ciekawe jak mają się słowa romantyka "kobieto, puchu marny; ty wietrzna istoto"

pzdro gan

nioop
Obrazek użytkownika nioop
POST DO USUNIECIA

gan napisał/a:
Witam!
Wśród takich złych rzeczy dzieją się rzeczy straszne:

http://sensacje.wp.tv/i,Masowe-gwalty-w-Kongo,mid,631050,index.html?_tic...

które oddają stan zezwierzęcenia mężczyzn i pokazują jak mało znaczą "kobiety" w dzisiejszym świecie- afryka, kraje muzułmańskie.
- w "cywilizowanych" krajach kobiety powinny się cieszyć że jest jedynie patriarchat a nie zezwierzęcenie.
- ciekawe jak mają się słowa romantyka "kobieto, puchu marny; ty wietrzna istoto"

pzdro gan

Bez urazy ale.. Lecz sie :]

Zablokowany
POST DO USUNIECIA

Witam!
nioop napisał:

Bez urazy ale.. Lecz sie :]

rozwiń swoją "myśl"- podyskutujemy.

pzdro gan

nioop
Obrazek użytkownika nioop
POST DO USUNIECIA

Powstrzymam się od dyskusji , swoją opinnie juz wyraziłem i nie mam nic do dodania..

Zablokowany
POST DO USUNIECIA

witam!
Nioop- jeżeli nie chcesz używać argumentów, było powstrzymać się od rozpoczynania tematu.

pzdro gan

nioop
Obrazek użytkownika nioop
POST DO USUNIECIA

Hmm..
gan - A czy ja zamierzałem rozpoczynać jakiś temat? Ja jedynie wyraziłem swoją opinnie..

Zablokowany
POST DO USUNIECIA

witam!
nioop- opinię warto uargumentować; a nuż mnie przekonasz:).
pzdro gan

nioop
Obrazek użytkownika nioop
POST DO USUNIECIA

gan napisał/a:
witam!
nioop- opinię warto uargumentować; a nuż mnie przekonasz:).
pzdro gan

Zdanie swoje wyraziłem ,nie chce nikogo przekonywać ani dyskutować.
Stad też kończe dyskusje i zegnam ;)