Powitania - tu się przedstawiamy :)

28 posts / 0 new
Ostatni wpis
Wespazjan2
Powitania - tu się przedstawiamy :)

Jest nas coraz więcej i dlatego warto założyć taki wątek dla nowych i dla starych użytkowników.
Podobny był i niestety przepadł podczas przenoszenia forum.
Siebie przedstawiać raczej nie muszę, forumową wiedźmę zna chyba tutaj każdy. ;)

Rosenfield
Obrazek użytkownika Rosenfield
Powitania - tu się przedstawiamy :)

Jako, że wszedłem na to forum "w butach", zaczynając z miejsca nowy wątek i nie przedstawiając się, to również nadrobię zaległości: Mam na imię Hubert, obecnie studiuję w Lublinie, ale dość często zdarza mi się pojawić w rodzinnym mieście.

BESTI@666
Obrazek użytkownika BESTI@666
Powitania - tu się przedstawiamy :)

HMMMM, jestem Besti@666, a na chrzciedano mi Renata :D. Jestem od urodzenia mieszkanką Parczewa i choć mam dzieci w wieku tutejszych uzytkowników ( co niektórych):D, to uwielbiam mącić na forach :D i mieć własne zdanie na kazdy temat.
Pozdrawiam wszystkichB)

Człowiek "wykształcony"jest to człowiek zewsząd od istoty rzeczy oddzielony mgłą i chmurami cudzych pojęć, tak nieraz gęstymi, że ani jeden promień się nie przedrze.

Pan z cynamonu
Powitania - tu się przedstawiamy :)

Jestem

zbysio133
Powitania - tu się przedstawiamy :)

Witam wszystkich jestem Zbyszek pochodzę z pod Parczewa ale od ponad 20 lat tutaj mieszkam i pracuje. Pozdrawiam wszystkich.

andi34
Powitania - tu się przedstawiamy :)

Witam wszystkich Parczewiaków i nie tylko. Mam na imię Andrzej, i bardzo podoba mi się forum o Parczewie. Myślę że przybędzie nas znacznie więcej, w dość szybkim tępie.;)

Marek_Krzysiak
Obrazek użytkownika Marek_Krzysiak
Powitania - tu się przedstawiamy :)

Rownież Witam wszystkich :) bardzo milo was poznać ... Mam na imię Marek a na nazwisko Krzysiak. Mieszkam w Parczewie to będzie już te 18 lat w nim sędzone ale miato jest kochane :D po lewej w avatarze jest moja miniaturka :p zapraszam do kibicowania miejskiemu klubowi Victorii Parczew ktorej prowadze stronę :)

http://victoriaparczew.yoyo.pl Zapraszam Wszystkich !!!! Na Forum również !!! Reportaże ... Galerie... oraz Filmy z meczów :)

gruha
Obrazek użytkownika gruha
Powitania - tu się przedstawiamy :)

To ja się znowu przedstawię. Admin główny zrzęda forum.
Co do samego forum planuje znowu przenosiny ale samego forum na phpbb. zaawansowany system forum ale to wy o tym zdecydujecie. Ale to plany :-)

Pan z cynamonu
Powitania - tu się przedstawiamy :)

Witam, mam na imię Z cynamonu

CasThor
Obrazek użytkownika CasThor
Powitania - tu się przedstawiamy :)

No nie wiem,już jakiś czas upłynął od momentu mojego zalogowania,jednak wtedy nie było (raczej) powitasków.
Generalnie, jestem rodowitym ślązakiem,którego los pchnął w ten uroczy zakątek kraju.Zawziąłem się na złodziei ponieważ kiedyś, w czasie kiedy byłem może bardziej naiwny a mniej przezorny wstrętnie mnie okradziono. Dlatego robię to, co robię - a zaznaczam że uwielbiam tę robotę. Jestem uparty, czasem mocnooo bezpośredni i słucham poglądów innych. Parczew stał się moim Domem. W domu, wiadomo, czasem jest posprzątane,czasem awantura,czasem syf :) Sobie i wszystkim życzę jak najdłuższych okresów porządku :) Nick CasThor pochodzi od mojego 3 imienia -Kastor i używam go na necie niezmiennie od pierwszego logowania na Empiku, jakieś 12 lat będzie :)
Pozdrawiam.

CasThor.
Życie to nieustający stukot kół po wertepach.

kamilo
Obrazek użytkownika kamilo
Powitania - tu się przedstawiamy :)

Witam wsiech na forum
wParczewie bardziej znany jako Kamil Z. Mieszkam od kilku lat w Lubartowie wczesniej Hel .Sopot ,Gdańsk itd. wiekszośc mogła mnie osobiście poznac po zorganizowanym już po raz 2 Zlocie GRH w Parczewie (Niechwalac sie jam to uczynił ) z pomocą władz miasta i oczywiscie przyjaciela i dobrego duszka Janusza .(pozdrawiam )
coś wiecej :
Jestem członkiem (prezes sekcji polskiej ) SMRH Żelazny Orzeł
rekrutacja Parczewiaków jest na tym forum zapraszam serdecznie warto pozna troszkę historii i troszkę przenieśc się w czasie cho na parę minut czy dni .
Pozdrawiam wszystkich i do zobaczenia na imprezach i w innych dobrych okolicznosciach .

SEMPER FIDELIS

KamillaDeMon
Obrazek użytkownika KamillaDeMon
Powitania - tu się przedstawiamy :)

Sieńdobry:) Kamila jestem:D

grmik
Powitania - tu się przedstawiamy :)

Witam
cześć jestem Grzesiek

"Głupi i mądrzy ludzie są nieszkodliwi, tylko półgłówki są niebezpieczni."

Johannn Wolfgang Goethe

xander
Powitania - tu się przedstawiamy :)

Witamy Ciebie :P

Pyza
Powitania - tu się przedstawiamy :)

Cześć! Jestem Pyza. To ja i mój Robottelepat:

....już niedługo na wyłączność! :D

robot
Obrazek użytkownika robot
Powitania - tu się przedstawiamy :)

Taaa.... :D

Witamy wszystkich forumowiczów!

"(...)Znów w dłoni zamiast płaskiej butelki
Znany kształt kolby od parabelki(...)"

Wespazjan2
Powitania - tu się przedstawiamy :)

Witamy, fajnie was widzieć!:)

Edytowane. Administracja.

milypl
Obrazek użytkownika milypl
Powitania - tu się przedstawiamy :)

Witam mam na imie Waldek mówią mi "miły" a tu jestem jako "milypl" B)
Avatar to moja podobizna ;)

dereck2
Powitania - tu się przedstawiamy :)

"dzień dobry cześć i czołem, pytacie skąd się wziąlem. Jestem ..... "

Darek-obecnie mieszkam i pracuję w Warszawie, jednak często duchem (rzadziej niestety cialem) jestem w grodzie nad Piwonią, bo przecież to moje rodzinne miasto.

orange
Powitania - tu się przedstawiamy :)

a ja nazywam się Marcin i obecnie studiuję w Warszawie i niestety rzadko odwiedzam Parczew, dlatego ta strona jest moim łącznikiem i dzięki niej jestem na bieżąco z wiadomościami z mojego najlepszego miasta pod Słońcem :)

karamba
Powitania - tu się przedstawiamy :)

Witam wszystkich,
równiez rzadko odwiedzam Parczew, ponieważ studiuję hen na dalekiej północy....kraju:). Nie pochodzę z Parczewa, ale z podparczewskiej wsi.
Można powiedzieć, że jestem "sympatyczką" tego miasta.
Pozdrawiam.

Tylko te drzwi pozostaną zamknięte, do których nie zapukasz.

leszeks
Powitania - tu się przedstawiamy :)

Witam

Mam na imię Leszek i jak spora część forumowiczów mieszkam w Warszawie. Choć do Parczewa od czasu do czasu zaglądam :)

pozdrawiam
Leszek Sarnowski

post coitus animal omne triste est

grim
Powitania - tu się przedstawiamy :)

Witam. Jakoś wcześniej umknął mojej uwadze ten wątek. Niniejszym nadrabiam zaległości, żeby mi nikt nie zarzucał, że anonimowo się tu produkuję. ;)
Mam na imię Aneta. Nie jestem z samego Parczewa, ale z całkiem bliskich okolic.
Zaglądam tu, bo wtedy czuję się jakoś bliżej domu. ;)

elle
Powitania - tu się przedstawiamy :)

Witam wszystkich!

Jestem elle. Studiuję w Krakowie, ale czasem wpadnę w swe rodzinne strony. :)

niemamnie
Powitania - tu się przedstawiamy :)

Witam wszystkich forumowiczów!!
Mam na imię Marcin ;)

genx
Obrazek użytkownika genx
Powitania - tu się przedstawiamy :)

Czesio mowi ddzziieendddoobbbbbryyyyyyyyyyyyyyyyyyy

xander
Powitania - tu się przedstawiamy :)

Elou ;] Mam na imię Wojtek i jeszcze wakacje spędzam w Parczewie, a potem na studia :)

mimi
Powitania - tu się przedstawiamy :)

Cześć jestem mimi,bardzo mi miło witać w Waszym gronie:)